Skocz do zawartości

Wspólna gra!


spidercomp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

będzie podrabiał grę z komórki, wat.

 

btw.

:lol: 84039222.png Takie coś??

 

Nie umiem tego robić! Dajcie mi jakieś łatwiejsze

 

Czy takie:39803984.jpg

Nawet tę mysz ukradł. Jest z takiej jednej flashowej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie podrabiał grę z komórki, wat.

 

btw.

 

Nawet tę mysz ukradł. Jest z takiej jednej flashowej gry

A ty no, qrde =D Chyba w to grałem nawet... Ale nawet taką mysze kraść... Przecież to 10 sek roboty w Paincie ;/

PLAGIATOR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie coś pisać na temat plagiatu to nie piszcie! Skopiowałem tą mysz miecze wyciąłem resztę robię sam teraz czemu z wami tak źle się współpracuję??

 

PS Jeżeli ktoś wie jak zrobić kulkę która będzie się wyginała, spłaszczała itp to niech napisze potrzebne jest to do gry z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Jeżeli ktoś wie jak zrobić kulkę która będzie się wyginała, spłaszczała itp to niech napisze potrzebne jest to do gry z góry dzięki

Akurat fizyka nawet zwykłej kulki (nie bloba) to wyższa szkoła jazdy, więc może zacznij od czegoś prostszego.

czemu z wami tak źle się współpracuję??

Trudno dobrze współpracować z plagiatorem. Możesz mi nie wierzyć, ale nigdzie nie lubią plagiatorów.

 

ale jeśli się uprzesz, sprawdź GMPsychics, ale blobów tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sam napisałeś, że chcesz robić grafikę do gier i umiesz, więc czemu piszesz, że to jest takie trudne? Może po prostu nie zabieraj się do tego, bo grafiki w grach nie robi się wycinając w paintcie. LOL.

(sam zachowujesz się na dzieciaka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś, że chcesz robić grafikę do gier i umiesz, więc czemu piszesz, że to jest takie trudne? Może po prostu nie zabieraj się do tego, bo grafiki w grach nie robi się wycinając w paintcie. LOL.

(sam zachowujesz się na dzieciaka)

 

Dzieciak to z CIebie jest ile razy mam pisać!! że te wymysły wasze z pikseolowymi postaciami to smieszne są!! Nie umiem robić pikselowych postaci!! JESCZE RAZ MOWIE ŻE JEŻELI COŚ GŁUPIEGO CHCESZ NAPISAĆ TO NIE PISZ BEZ SENSU! I w paincie to toja stara robi! NIE DONERWUJCIE MNIE! PISZEMY TUTAJ O GRZE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

owned, jak nie wiesz jak robić grafikę do gry to nie mów, że umiesz... Zresztą daj sobie spokój, bo nikt ci nie pomoże w zripowaniu gry na komórkę. Jak dla mnie to temat do zamknięcia, chyba, że potrzebne są nowe cytaty do "Epic Fail Guy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak to z CIebie jest ile razy mam pisać!! że te wymysły wasze z pikseolowymi postaciami to smieszne są!! Nie umiem robić pikselowych postaci!! JESCZE RAZ MOWIE ŻE JEŻELI COŚ GŁUPIEGO CHCESZ NAPISAĆ TO NIE PISZ BEZ SENSU! I w paincie to toja stara robi! NIE DONERWUJCIE MNIE! PISZEMY TUTAJ O GRZE!!

 

Piszesz mu:dzieciak to z ciebie jest,a sam zachowujesz się jak dziecko z żłobka,najlepiej kogoś zaatakować bez argumentów przy użyciu:twoja stara,stary i krzyczeć capslockiem.Nie wiem co chcesz osiągnąć ale wątpię,że ktokolwiek z tobą będzie współpracować,bo nagle w połowie pracy się oburzysz,bo ci się coś nie spodoba i spakujesz manele.Wystarczająco chyba się tu udzieliłeś i potwierdziłeś,że kłamstwo ma krótkie nogi,twoje sygnaturki,avatary to nic specjalnego,pare minut roboty w lepszym programie niż paint.Szkoda tracić czas na takie pajacowanie i użeranie się z tobą nastolatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje sygnaturki,avatary to nic specjalnego,pare minut roboty w lepszym programie niż paint.

 

No dawaj cwaniaku zrób sygnature albo tapetę !

 

W parę minut! jak to takie proste

 

POŁĄCZONO:

 

A więc pixelkowa grafika jest bez sensu? Hmmm...

pixel-art-2.png

 

 

Moim zdaniem jest to bez sensu

 

 

I teraz piszą tu osoby tylko które mają pytanie dotyczące gry żadne dzieci niech się nie udzielają jak to łatwo jest robić tapety i jak to oni są uzdolnieni bo potrafią włączyć komputer i gg

 

Warn za doublepost.

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz piszą tu osoby tylko które mają pytanie dotyczące gry żadne dzieci niech się nie udzielają jak to łatwo jest robić tapety i jak to oni są uzdolnieni bo potrafią włączyć komputer i gg

 

Oh, jak miło. Rozumiem, że to znaczy, że już się nie będziesz udzielał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...