Skocz do zawartości

Wspólna gra!


spidercomp

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ta metalowa rura nie jest jego :)) to są screeny z innej gry ... ;p;] hehe :)) i ta postać koło miecza tez nie jego bo wycięta właśnie z tych screenów :)

 

Kurde nie doczytałem.

W takim razie no comment

Odwołuje propozycję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

grałem w SolaRola i fizyka w tej grze jest strasznie rozbudowana, ciężko będzie napisać coś takiego tym bardziej w gm-ie. Jeśli już ktoś miał by Ci pomóc przy tej grze to tylko PsichiX lub Tymon, a na nich chyba nie masz co liczyć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tylko jeden obrazek ponieważ żyje cały dzień meczem i nic tylko piłka mi w głowie;p

79921044.jpg

Powiedz z jakiej to gry, to cię wtedy opierniczę :)

 

E: To jest po prostu plagiat w biały dzień... Pomyśl - jakiś grafik męczył się z tym kilka godzin, a ty mówisz, że to jest tylko twoje. Z takimi to wą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzik brzydki. A miecz oczywyście wycięty, widać to w negatywie. Sprytny jesteś, ale nas nie przechytrzysz ^^)

50274623.jpg

 

 

Nawet wiem z jakiej gry go wyciął. :P

 

pewnie z reklamy family frost ,powiało chłodem... a to jest mój miecz tylko,że zapomniałem go wyciąć

 

http://www.family-frost.com/mm/index_bild5.jpg

 

Dzisiaj tylko jeden obrazek ponieważ żyje cały dzień meczem i nic tylko piłka mi w głowie;p

79921044.jpg

 

Jutro zrobię grafikę do tej mojej gry na 100%

 

ale chamsko wycięte prostymi liniami z painta,te zakrzywienia,ten kto miecz wyrabiał był chyba pijany,albo miał coś z oczami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Boże co za człowiek, czy ty w ogóle myślisz nad tym co robisz? Oczywiście nie nawiązując już do typu gry jaki chcesz stworzyc, a broni jakie wycinasz. Zajmij się lepiej tymi swoimi wygnaturkami, czy czym tam chcesz, a nie zawracasz głowę forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie to duzo osób tak robi. moze nie tak perfidnie, bo tu sie cos doda, zmieni kształt tam cos odejmie, rozświetli i wyjdzie zupełnie coś innego. chociaż tak spróbuj zrobić. jestem ciekaw grafiki do Twojej gry w 100% ;]

Hm - ripowanie a przywłaszczanie to to wogóle co innego misiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłuzej czytam ten temat, tym bardziej jest mi Ciebie zal... Chcesz zeby ktos robil z Tobą gre i oferujesz grafiki, ok, ale czemu dajesz kogos a nie swoje? Jeszcze sie chamsko pod tym podpisujesz... Pokaz co naprawde potrafisz a nie ripy, albo cos zrobionego we flashu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłuzej czytam ten temat, tym bardziej jest mi Ciebie zal... Chcesz zęby ktos robil z Tobą gre i oferujesz grafiki, ok, ale czemu dajesz kogos a nie swoje? Jeszcze sie chamsko pod tym podpisujesz... Pokaz co naprawde potrafisz a nie ripy, albo cos zrobionego we flashu...

 

Wyciąłem ponieważ chciałem szybko coś pokazać! A to nie we flashu! co wyżyj wstawiłem

 

Jak mi jeszcze jakiś dzieciak napisze coś na mój temat to lepiej niech nie pisze xD Jak chcecie to róbcie sobie lepsze. Dopiero zaczynam przygodę z waszą grafiką przedtem robiłem tapety sygnatury! Całkiem inaczej to się robiło!

 

 

PS!!! Oczywiście mogę zrobić logo twojego klanu napisz na gg pogadamy o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...