Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #52 - Głosowanie


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. To samo pisałem w shoutboxie. Wszystkie gry poza jedną wcale nie są 8bitowe :/. Ale za to Kosmoludek to coś pięknego :D bije ładnym oldschoolem i sam fakt, że autor wybrał melodię z Duck Tales na NES daje mu u mnie ogromnego PLUSA!

 

Wszystko co jest na tej liście http://www.gametrailers.com/player/41663.html zasługuje na szacunek oldschoolowego gracza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej lol, a ja protestuję. Nie zrobiliście tematu na forum i o turze dowiedziałem się dopiero pół godziny przed zakończeniem zbierania gier. A na pewno ja i Stasio byśmy coś zrobili, bo temat akurat nam odpowiadał.

ECH

Z resztą żadna gra nie jest 8-bitowa lol, gra newmana ma anti-aliasing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą żadna gra nie jest 8-bitowa lol, gra newmana ma anti-aliasing.

...co nie zmienia faktu że jest najlepszą z pokazanych gier, pod względem grywalności jak i dopasowania do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać flakowi żal stringi ściska :P Ale za późno na żale, pilnujcie ze stasiem następnym razem kiedy tura startuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że nie daliście żadnych info na forum, a na stronę główną nie zaglądam, bo i po co, miśki.

A stringi to może ty nosisz, nie wiem :)

 

Ja antialiasingu w grze Newmana nie widzę.

A ja widzę:) Wiem, że nie jest zamierzony, bo to wina fullscreena.

http://img261.imageshack.us/img261/9341/kosmoludek.png

 

Co nie zmienia faktu że newman jest fajny lollololo.

 

Aha, i nie płaczę, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż tworzenie wirtualnych łez, tylko zgłaszam zażalenie, chyba mogę p;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...