Skocz do zawartości

Pewna gra


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś demko takiej gierki, w której latało się statkami kosmicznymi. Gra 2D widok top-down jak w asteroids czy coś. Na początku wybierało się uzbrojenie albo poprostu budowę statku: czubek,skrzydła,tył itp. Części miały swoje + i - np. duży deff ale wielka masa, która spowalniała statek. Części wpływały też na uzbrojenie statku. W karierze (chyba) przeciwnikiem byli jacyś kosmici z żółtymi lekko kolczastymi statkami.

 

Naszła mnie taka ochota na tą grę a nie pamiętam nazwy a przeszukałem już wszystkie płyty na których mogło to być

Wie ktoś jak to się nazywało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi przypomniało o takiej jednej starej grze. Baaaaaaaardzo starej. Może ktoś będzie wiedział.

Jechało się przed siebie się takim chyba niebieskim statkiem kosmicznym po takich kolorowych kładkach (zwykłe prostokąty). I można nim było skakać i nie można było najechać na czerwone xD

Grało się w to w podstawówce na informatyce u nas xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, to nawet nie jest w tym stylu i ta gra nie jest taka stara. Może jest z yyyyy 2003 roku, moze pozniej

 

EDIT:

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!

W googlach wpisałem "alien spaceship parts game"

znalazłem stronę : http://www.freedownloadscenter.com/Best/spaceship-games.html

poszukałem dalej: http://www.freedownloadscenter.com/Best/sp...p-games_R3.html

i znalazłem!!: http://www.freedownloadscenter.com/Games/A...Screenshot.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm też szukam pewnej gierki, była to gierka tak chyba z lat 90, z gatunku logicznych,

chodziło się hmm nie wiem co to było, ale wyglądało jak koleś z plasteliny, miało się rurkę i po prawej stronie ekranu był taki wskaźnik, a na levelu można było zobaczyć taką jakby rozlaną wodę, gdy się wypiło to rurką, to wtedy wskaźnik po prawej rósł, a gdy się napełnił, to tworzył się drugi kolo którym można było sterować.

a no i gdy się przechodziło level, to kolo sobie śpiewał coś takiego: „Bum szakalaka bum szakalaka BUM” .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam znowu problem, bo szukałem jakichś minigierek na 2 osoby. Pamięcią przypominam sobie taką która miała nazwę najprawdopodobniej UFO, ale znalezienie w google czegoś takiego tylko na takiej podstawie jest chyba niemożliwe. Otóż można było grać samemu, we 2 lub jakieś inne pierdoły. Gra w 2D latało się statkiem wokół którego wędrowała gwiazdka, która wskazywała kierunek strzału. Gracz nie miał wpływu na prędkość lub kierunek poruszania gwiazdki. Rozwalało się przeciwnika albo spychając go na kolce albo zestrzeliwując. Może ktoś spotkał się z tą grą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę zielonych lin ale to jest bardzo możliwe... tylko że jak ktoś tego nie ma np. na płycie to tego nie znajdziemy bo wpisz w googlach UFO minigra zielonie ściany... xD

Gra jeśli jeszcze pamiętam musiała być na jakimś bardzo starym Clicku, Niezbędniku bądź cdaction. Nie mogę tej płyty mieć bo to było pożyczone od nie pamiętam kogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę zielonych lin ale to jest bardzo możliwe... tylko że jak ktoś tego nie ma np. na płycie to tego nie znajdziemy bo wpisz w googlach UFO minigra zielonie ściany... xD

Gra jeśli jeszcze pamiętam musiała być na jakimś bardzo starym Clicku, Niezbędniku bądź cdaction. Nie mogę tej płyty mieć bo to było pożyczone od nie pamiętam kogo...

Właśnie mój kolega miał to na starym Clicku, ale niestety płytka się zniszczyła...

Grę o nazwie UFO nie tak łatwo znaleźć w necie ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...