Skocz do zawartości

Zablokowane Wasze obserwacje NOLi


NOL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Prowadzę badania na temat obserwacji NOLi (tzw. UFO) tak w Polsce, jak i za granicą. Jeśli udało wam się dokonać jakichś obserwacji bądź bliższych spotkań z ich załogantami, proponuję wypełnić następujący formularz, a jeśli macie do powiedzenia więcej szczegółów nt. obserwacji, chętnie ich wysłucham.

 

1. Miejsce obserwacji:

Data obserwacji:

Godzina na początku i na końcu obserwacji:

2. Pozycja NOLa na początku i na końcu obserwacji - Wysokość kątowa nad horyzontem:

Kierunek geograficzny:

3. Rysunek trajektorii:

4. Charakterystyka NOLa

Ilość NOLi:

Wielkość:

Barwa:

Jasność (porównać do gwiazdy, Księżyca itp.):

Dźwięk:

Zapach:

5. Wpływ NOLa na otoczenie (ślady):

6. Warunki Obserwacji:

Zachmurzenie (czyste niebo/pojedyncze chmury/dużo chmur/całkowite?)

Temperatura (zimno/chłodno/ciepło/gorąco?)

Wiatr (brak/lekki/umiarkowany/silny?)

Opady atmosferyczne (sucho/rosa lub mgła/deszcz/śnieg?)

Inne zjawiska towarzyszące NOLowi:

7. Sposób obserwacji (nieuzbrojone oko, lornetka itp.):

8. Ilość istot:

9. Używane przez istoty przyrządy:

10. Nazwisko i imię:

Adres:

Inni obserwatorzy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O,o! Ja widzałem ufo!

. Miejsce obserwacji: Mój monitor

Data obserwacji: Teraz

Godzina na początku i na końcu obserwacji: 10 sekund temu do teraz

2. Pozycja NOLa na początku i na końcu obserwacji - Wysokość kątowa nad horyzontem: Na wysokości moich oczu, na monitorze(kąt 90*)

Kierunek geograficzny:Monitor jest ustawiony w stronę południową

3. Rysunek trajektorii: nie rusza się

4. Charakterystyka NOLa

Ilość NOLi:1

Wielkość:nie do określenia

Barwa:W barwach marichuany

Jasność (porównać do gwiazdy, Księżyca itp.): jest na monitorze, nie niebie

Dźwięk:robi "brzdęk"

Zapach:"pikantny, ostry zapach"

5. Wpływ NOLa na otoczenie (ślady):Mama próbowała to zmyć pianką antystatyczną

6. Pomijam

7. Sposób obserwacji (nieuzbrojone oko, lornetka itp.):Moje oczy wystarczą.

8. Ilość istot:1

9. Używane przez istoty przyrządy:żadne O_o

10. Nazwisko i imię: Ja Jawolski

Adres: Jawolska Jawnaście(Ja1)

Inni obserwatorzy: Cała rodzina

 

Ups! To chyba ślady po obiedzie. Zaśmiałem się oglądając jakiś kabaret i teraz plama se siedzi.

 

@topic

teraz na serio- Naprawdę się zajmujesz ufokami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wczoraj poszedłem do kolegi na imprezę,to już później jak sie rozkręciła i jak już byłem na wojnie,latałem na magicznym dywanie to znalazłem ufo i z nim też zapaliłem jointa.

 

1. Miejsce obserwacji: Balkon,to tam się wszystko zaczęło

Data obserwacji: Nie pamiętam,człowieku ja isę w czasie przenosiłem

Godzina na początku i na końcu obserwacji: o 21 się zaczęło,później urwał mi się film

2. Pozycja NOLa na początku i na końcu obserwacji - Wysokość kątowa nad horyzontem: 720 stopni

Kierunek geograficzny: blablabla

3. Rysunek trajektorii: naukowe pierdoły których i tak nikt nie zrobi

4. Charakterystyka NOLa

Ilość NOLi: na początku był jeden,ale zadzwonił po kolegów (już pominę CRAB PEOPLE)

Wielkość: metr dwdzieścia coś jak słup

Barwa: zielony

Jasność (porównać do gwiazdy, Księżyca itp.): kura

Dźwięk: nie znam,ale mimo to się z nim dogadałem

Zapach: nie było nic czuć,cały pokój był w dymie

5. Wpływ NOLa na otoczenie (ślady): to tak, jak byliśmy już gdzieś w epoce kredy,zabił 4 receptozaury, i 2 trichnozaury,w XVw. urządził imprezę u jakiegoś króla z tym całym syfem który przywiózł ze sobą,dalej urwał mi się film

6. Warunki Obserwacji: rózne,niebo,ziemia,kosmos i matrix

Zachmurzenie (czyste niebo/pojedyncze chmury/dużo chmur/całkowite?) nie pamięęęętam

Temperatura (zimno/chłodno/ciepło/gorąco?) gorąco i to bardzo

Wiatr (brak/lekki/umiarkowany/silny?) zależy,czy lataliśmy czy co

Opady atmosferyczne (sucho/rosa lub mgła/deszcz/śnieg?)mgła,zbyt dużo palenia

Inne zjawiska towarzyszące NOLowi:

7. Sposób obserwacji (nieuzbrojone oko, lornetka itp.): miecze jedi i harpuny dziadka

8. Ilość istot: ok. 145

9. Używane przez istoty przyrządy: mówił na to ac4500 vibratrox no i jakieś ich trunki (staryyy,jakie mocne!)

10. Nazwisko i imię: Piotr i Paweł

Adres: Kościuszki 24/m 14

Inni obserwatorzy: Kura,crab person,jakaś szlachianka którą porwaliśmy z XVI w. , moi kumple

 

Ankieta chyba trochę za poważna, bo nikt nie poda swoich danych osobowych na forum,to po pierwsze.Po drugie "WTF"? No i po trzecie wydaje mi się że to mini prowokacja xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawie ten temat, choćby dla tego że mamy się z kogo nabijać, w końcu nie na co dzień zdarza się okazja podzielenia się tym traumatycznym zdarzeniem :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1. Miejsce obserwacji: knajpa "Pod Złamaną Kością Nosową Parzystą" gdzieś między Garwolinem a Ciechocinkiem

Data obserwacji: 1 kwietnia

Godzina na początku i na końcu obserwacji: Cholera wie, nie miałem już wtedy zegarka, a pytani przeze mnie ludzie byli w stanie odpowiedzieć tylko "bueeeeeeee..."

2. Pozycja NOLa na początku i na końcu obserwacji - Wysokość kątowa nad horyzontem: dwa milimetry

Kierunek geograficzny: o, tam [pokazuje palcem]

3. Rysunek trajektorii:

trajektoriahy6.th.png

4. Charakterystyka NOLa

Ilość NOLi: tysiąc pięćset sto dziewięćset

Wielkość: normalnie jak stodoła!

Barwa: groszkowo-fioletowy w jadowicie żółte pasy, które są ostatnio trendy (pozdro dla Prze_Asa)

Jasność (porównać do gwiazdy, Księżyca itp.): jak wyświetlacz w moim telefonie

Dźwięk: składanka przebojów Dody

Zapach: Chanel No. 5

5. Wpływ NOLa na otoczenie (ślady): normalnie w promieniu miliona kilometrów wszystko się zjarało!!

6. Warunki Obserwacji:

Zachmurzenie (czyste niebo/pojedyncze chmury/dużo chmur/całkowite?) nie wiem, dach knajpy zasłaniał

Temperatura (zimno/chłodno/ciepło/gorąco?) jak człowiek oddychał, to oddech był widoczny w postaci kostek lodu

Wiatr (brak/lekki/umiarkowany/silny?) obok knajpy przelatywały porwane wiatrem skrzynki pocztowe, samochody, krowy, transatlantyki...

Opady atmosferyczne (sucho/rosa lub mgła/deszcz/śnieg?) był deszcz żab

Inne zjawiska towarzyszące NOLowi: koncert Ich Troje

7. Sposób obserwacji (nieuzbrojone oko, lornetka itp.): okiem wyobraźni

8. Ilość istot: normalnie z pół Polski!

9. Używane przez istoty przyrządy: traktory, iPody, a także takie jedno urządzenie, którego wstydzę się wymówić

10. Nazwisko i imię: Saturnin Grzmot-Skotnicki

Adres: gdzieś tam

Inni obserwatorzy: Mnietek Podnietek, mistrz sztuk walki, czarny od brudu pas w karate, mieszka w pudle kartonowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podporządkować się szablonowi:

 

1. Miejsce obserwacji: Moje łóżko

Data obserwacji: Zawsze rano

Godzina na początku i na końcu obserwacji: 00.00-0.8.00

2. Pozycja NOLa na początku i na końcu obserwacji - Wysokość kątowa nad horyzontem: hmm zależy: czy jak na mnie leciał czy podczas kolicji

Kierunek geograficzny: ee oj trudno powiedzieć, wszędzie go pełno

3. Rysunek trajektorii: ________________

4. Charakterystyka NOLa

Ilość NOLi: Hmm tak około 15 po ostatniej imprezie, ale na ogól 1

Wielkość: 1890 niutonów (ops to nie ta miara)

Barwa: zależy jaki kontynent

Jasność (porównać do gwiazdy, Księżyca itp.): świeci jak ch*j

Dźwięk: mrrrrrrau

Zapach: żwirek

5. Wpływ NOLa na otoczenie (ślady): pełno kocich łap w świerzo wylanym betonie ( jak to możliwe?)

6. Warunki Obserwacji: półmrok

Zachmurzenie (czyste niebo/pojedyncze chmury/dużo chmur/całkowite?): nad pokojem przeszka burza

Temperatura (zimno/chłodno/ciepło/gorąco?): kiedy mnie zaatakował było gorąco

Wiatr (brak/lekki/umiarkowany/silny?): jak ch*j

Opady atmosferyczne (sucho/rosa lub mgła/deszcz/śnieg?): no to jak zaczął na mnie sikać <_<

Inne zjawiska towarzyszące NOLowi: tornato, tsunami, żaby z nieba, laski w bikini,

7. Sposób obserwacji (nieuzbrojone oko, lornetka itp.): ok 30cm od niego, bliski kontakt

8. Ilość istot: no mówiłem już, ze w porywach do 15

9. Używane przez istoty przyrządy: pazury, głowa

10. Nazwisko i imię: Ze Pary Jan

Adres: Greenlandia ( zapraszamy)

Inni obserwatorzy: mama, tata, pies...

 

No teraz czuję się No Olie :P. Joke, dobra nie ważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a także takie jedno urządzenie, którego wstydzę się wymówić

To na pewno był wibrator :0

 

@Psihix: Na wszystkie idiotyczne tematy, tak zaczynasz wypowiedź

I dla tego taki temat zostaje, przynajmniej do czasu aż się nie zrobi za głupi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prowokacja ciekawa, nie zaprzeczę. Ale halpowicze upadliście nisko.

-_-

 

skoro my upadliśmy nisko to w takim razie ty ciągle leżysz na dnie. jak jesteś taki pewien tego, iż to jest prowokacja 'halpowiczów' (zomg) to udowodnij ten fakt. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Niedawno w moje łapy wpadła kolekcja numerów czasopisma "UFO" z lat 1991-1992. :book:

 

Czytając je dowiedziałem się, że:

:alien: przetrzymywani na ziemi kosmici najbardziej lubią lody truskawkowe;

:alien: Rewolucja Październikowa została wywołana przez wzmożone promieniowanie bioenergetyczne, co z kolei zostało wywołane przez słynny "meteoryt tunguski". Istnieje na to niezbity dowód: otóż Rewolucja Październikowa nastąpiła PO upadku meteorytu, a nie PRZED;

:alien: latające spodki można popsuć, skierowując na nie radar - wtedy zlatują na ziemię i się rozbijają;

:alien: AIDS (wywołany przez kosmitów w celu zmniejszenia ziemskiej populacji) do roku 1995 wybije 3/4 ludności Ziemi, w tym wszystkich Afrykańczyków;

:alien: wszystkie doniesienia o UFO czy kosmitach są albo prawdą, albo dezinformacją przygotowaną przez CIA;

:alien: filmy "E.T." i "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" zostały stworzone na zlecenie rządu USA, by ludzie polubili kosmitów i nie wpadli w panikę, gdy rząd ujawni ich obecność na Ziemi;

:alien: istnienie kosmitów, latających w swych statkach na Ziemię, zostało już dawno niezbicie udowodnione i nie ulega wątpliwości, a ci, co sądzą inaczej, mają "idiotyczne poglądy";

:alien: UFO potrafi pojawiać się w dni, których nie ma (31 listopada).

 

 

 

:prop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem kilka snów na jawie:

Leże w łóźku i wyglądam za okno a tam nad domami unoszą się NOLe i wystrzeliwują pociski w stronę chałóp. Jeden mnie zauważył. Zaczoł lecieć w moją stronę i nagla zamienił się w wschodzące słońce.

A teraz drugi:

Leże w łóżku (again) i wyglądam za okno. Jest noc i nagle na niebie pojawiają się dwa białe kule i poruszają się z niebotyczną prędkością rozwalając przy tym okolicę. W pewnym momęcie zderzają się i w tym miejscu pojawia się księżyc w pełni i chyba się budzę.

Ostatni sen był także że leże w łóżku przykryty kołdrą. Słyszę że po pokoju ktoś chodzi i dziwnie oddycha, jakby mu to sprawiało trudność. Nagle chce ściągnąc ze mnie kołdę. Miał takie zimne łapy. Teraz chyba następuje wybudzenie ze snu na jawie. Nie pamiętam bo tak się wystraszyłem że szok.

 

Morał z tego taki: Nie grajcie w Dooma w nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...