Skocz do zawartości

Solitary yeoman 2:On the enemy line


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Egzekutor:

ustal taka rozdzielczosc (i wlacz fullscreen ale bez zmieniania rozdzielczosci ekranu):

4:3 - 1024x768

16:9 (panorama) - 1024x576

a unikniesz tego bledu z myszka (przede wszystkim).

Tak dobrze radze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Grafika do siebie nie pasuje, moim zdaniem. Postacie i ściany mają kontury, a drzewa , krzewy i inne rzeczy są bardziej realistyczne. Zdecyduj się na jeden styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Grafika do siebie nie pasuje, moim zdaniem. Postacie i ściany mają kontury, a drzewa , krzewy i inne rzeczy są bardziej realistyczne. Zdecyduj się na jeden styl.

 

Ja też mu to mówiłem ale on pewnie nie zrozumiał i myśli,że jestem do niego wrogo nastaaaawiony <_< ,w ogóle te pajacowanie z tą rozdzielczością,to robisz tą grę pod siebie,bo masz nową plazmę czy coś? :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam LCD ale nie robię tej gry pod siebie. Tylko chcę zrobić grę pod panorame i normal ale to dopiero będzie w pełnej wersji bo w tej beta nie chciało mi się za specjalnie pracować nad normalną rozdzielczością

PS. Nie myślę, że jesteś do mnie wrogo nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam LCD ale nie robię tej gry pod siebie. Tylko chcę zrobić grę pod panorame i normal ale to dopiero będzie w pełnej wersji bo w tej beta nie chciało mi się za specjalnie pracować nad normalną rozdzielczością

PS. Nie myślę, że jesteś do mnie wrogo nastawiony.

 

Mam nadzieje,że się uda to każdy zagra w grę,mógłbyś też rozgraniczyć styl grafik,nie są złe tylko są jakby 2 style komiksowy bardziej postać i to drzewo realne bardziej więc lekko to się gryzie jakby były 2 światy,wykombinuj coś żeby było jednolite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie!

Pozwoliłem sobie odświeżyć mój temat gdyż mam dla was nowe screeny oraz informacje na temat gry.

Oto nowe screeny:

Bazzoka-Oto co grozi przy strzelaniu bazzoką :D

Początek gry-Tak zaczyna się sam początek gry

Drzewo-System palenia się drzew

Jeep-Palący się jeep

Postęp pracy nad grą - 7%

Demo wyjdzie (jeśli tak zadecydujecie w ankiecie) gdzieś w środku maja :)

Co dodałem w grze?

Otóż zrobiłem system palenia się drzew oraz innych obiektów (np. strzelimy bazzoką w drzewo, bazzoka pozostawia palący się obszar, który spala drzewo), dokończyłem 3 i 1 etap gry oraz poprawiłem wszystkie bugi więc produkcja gry przebiegnie dużo szybciej.

Proszę o komentarze jak to wygląda i o głos w ankiecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu mój stary projekt strzelanki:

http://eportal.boo.pl/files/upload/file.php?id=weried.gmk

Jest tam jako-takie rozprzestrzenianie się ognia, nawet niedokończone AI jest (miałem skończoną wersję, jednak uległa ona straceniu przez pewien głupi błąd ;F)

 

Ostrzegam - robiłem to ponad rok temu, nie wiem, co za bzdury mogłem wtedy napisać w kodzie :P

 

Ogólnie rozprzestrzenianie się ognia to akurat dość łatwa sprawa ;/

Tylko trzeba jakoś sztucznie kontrolować liczbę płomieni, coby nie obniżyć fpsów.

 

Ed: Jak tak na to patrzę, to mam teraz ochotę to skończyć, bo kod nie jest wcale taki zły... :P

Ed2: O, i porządny system kolizji mojego autorstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra zapowiada się dobrze. Podobają mi się sprite'y żołnierzy. Podobno pracujesz nad grafiką. Zrób tak aby była tego samego typu do wszystkiego. Cholernie mocno kontrastuje ze sobą widok wojaków, drzew i pojazdów. To na prawdę odpycha. Pomyśl o tym.

Jednakże po tych modyfikacjach byłoby świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi są oczywiście przeze mnie zauważone ale o jaki nabój ci chodzi?

Ps. Nie ma co grać w tą betę bo jest przestarzała wsadzę może dziś wieczór nowszą wersję z możliwością podpalania drzew i rozwalania ścian :)

EDIT:

Mam dla was nową wersję bety

Download

Dla uprzyjemnienia gry dodałem 400 granatów, 40 apteczek i 40 rakiet do bazzoki :)

W grze możecie niszczyć ściany (bazzoką lub granatem) lub podpalać rośliny. W Becie jest 3 misja, która może mieć oczywiście trochę bugów.

STEROWANIE:

W,A,S,D - Chodzenie

G - granat

1,2,9 - bronie

F - klawisz akcji (za niego pomocą można przeszukiwać niektóre szafki trzeba nacisnąć "F" i ponownie "F" żeby przeszukać szafkę)

LPM - Strzał

Q- użyj apteczki

Ps. Jest to wersja na monitory panoramiczne (na normalne zrobię dopiero pełną wersje) więc ci co nie mają panoramy mogą mieć utrudnienie gdyż kursorem nie będzie się dało dojechać do końca dolnej i lewej krawędzi ekranu ale da się grać a chodzi mi tylko o to żebyście stwierdzili system palenia się roślin i rozwalania ścian (szczególnie) i wypatrywanie bugów :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za tamten post ale gra mi przerywa a pozatym poco robisz 2 wersje jak za pomocą kodu zrobisz fullscreen i dasz to w opcjach i to walnięcie bazuki robi za duży ogień zrób ruszające się drzewa.Ruszające drzewa masz w przykładzie psichixa "tds example " dasz go do kredków i już.I zoptymalizuj gre jeszcze raz powtarzam ona mi przerywa bardziej niż gta4

 

Słownik ort. mile widziany. Naucz się pisac, potem pisz. Warn +1!

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz klatek i jakiego kompa oraz przy ilu wybuchach i pożarach ci się cieło? Bo ja mam radka 4850 to mam stałe 60 FPS przy 8 wybuchach już jest gorzej kiedy się rozwala ściany ;/ Ale zoptymalizuje, w sumie już zoptymalizowałem jest więcej o 4-8 klatek :)

EDIT:Nowa ankietka :) Tamta została przegłosowana i demo zostanie wydane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...