Skocz do zawartości

Zablokowane Almora 0.7.6 - Dyskusja


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

2. Nigdy nie zapomne jak brat grał i widziałem questa "Idź do mojego męża i spytaj się co chce na obiad" NEVAH!

No i teraz wydłużyłeś premierę o tydzień, bo zepsułeś gnyskowi jeden z questów ;].

 

Gdzie to info? Jak na razie byl tylko screen :)

Info było takie, że Tymon nie dał skryptu i musimy dłużej czekać na path ;).

 

ED:

Poza tym screen to też w zasadzie info, np. dowiedzieliśmy się, o zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Będzie nowa część mapy.

 

Co do update - przenoszę go na pierwszy tydzień marca, teraz mam ważniejsze sprawy na głowie.

Jakoś zarówno ja, Tymon, Ranma i Borek mamy drugą połowę lutego tak pracowitą, że nie jesteśmy praktycznie w stanie zrealizować naszych planów do końca bo jak każdy dorosły człowiek mamy inne obowiązki i zabawa zostaje odłożona na później ... mam nadzieję, że wybaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł, który mógłby umilić grę.

 

Gdyby tak zwiększyć zakres możliwości serwera? Żeby np. mógł jakieś efekty stawiać na mapie, przedmioty, które nie znikają po chwili, drzewa-iluzje... Czyli taki zbiór gadżetów dla GMa (nie Game Makera tylko Game Mastera), żeby gra się tak szybko nie znudziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda teraz jesteście zajęci i, i tak nic nie robicie, ale napisze, bo potem zapomnę ;)

 

Otóż tak jak w grze atakujemy (klikamy LPM i następuje atak) tak tarczą powinniśmy się bronić, a nie, że tarcza dodaje nam obronę, podczas używania tarczy nie możemy atakować i na odwrót. W przeciwieństwie do miecza (gdzie uderzamy raz) tarczę można utrzymać w pozycji obronnej, przytrzymując przycisk jej użycia (używanie tarczy mogło by być pod przyciskiem rolki), w tym czasie można by chodzić, ale dość powoli. Myślę, że urozmaiciło by to rozgrywkę, szczególnie jeśli używanie tarczy dawało by więcej obrony niż teraz.

 

ED:

Mogło by być też tak, że tarcza niema pkt obrony, tylko mnożnik posiadanej obrony, np. x1.20 i jeśli mamy 70 obrony to po użyciu tarczy mieli byśmy 84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Hmm, nad tarczą pomyślimy, pogadam z Borkiem co on myśli na ten temat. Prace nad Almorą wznowię od wtorku, bo czekam na wynik ostatniego egzaminu, na szczęście pozostałe już zdałem xD Mam 13/14 egzaminów zaliczone xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam taki pomysł, który mógłby umilić grę.

 

Gdyby tak zwiększyć zakres możliwości serwera? Żeby np. mógł jakieś efekty stawiać na mapie, przedmioty, które nie znikają po chwili, drzewa-iluzje... Czyli taki zbiór gadżetów dla GMa (nie Game Makera tylko Game Mastera), żeby gra się tak szybko nie znudziła.

 

To może od razu interpreter prostych komend i AL - Almora Language xD skryptowane eventy wczytywane z plików zewnętrznych ! Yey! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może od razu interpreter prostych komend i AL - Almora Language xD skryptowane eventy wczytywane z plików zewnętrznych ! Yey! xD

Haha dobre, a ja mam lepszy pomysł! dodawanie własnych czarów, poprzez LUA.

No wiecie, że dodajesz własny skrypt i jest nowy czar / itemek / potwór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze lubią mieć super wypaśne spelle :] W Almorce wysokolowelowy mag nie ma takich superowych megahiperczarów na cały ekran i dalej, on chciałby taki który za jednym kliknieciem wyludni całą Alebrę xD. Według ciebie by to zniszczyło grę, według mnie by przedłużyło jej żywotność, nowe itemy,czary,potwory. Pomysłowość graczy nie zna granic, może ktoś chciałby zrobić bardziej roleplejowy server i dodać jakiś bossów czy podmienić potwory na humanoidy i zrobić średniowiecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, jakiś gracz stworzyłby właśnie te superowe megahiperczary i biegał kosząc resztę graczy. Aż któryś z tamtych zrobiłby item dający nieśmiertelność i również kosił innych graczy. W końcu każdy byłby nieśmiertelny i jednym czarem niszczyłby cały świat ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Zobaczmy takiego Warcrafta 3, sama gra szybko się nudzi po przejściu singla, ale taki gracz wymyślił dote, i teraz W3 jest wieczne xD.

 

Eee dobra... to kiedy ten update?

 

Wczoraj trochę nad nim siedziałem i zbliżam się ku końcowi, ale... ostatnio miałem trochę różnych spraw na głowie i nie wszystko mi wyszło tak jak się spodziewałem - więc dajcie mi jeszcze kilka dni na pozbieranie się do kupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Osiem

 

Gracze/Administratorzy, czy administratorzy to też nie gracze almory, czy gracze nie tworzą serverów? Nie mówiłem konkretnie że gracze na serverze w każdej chwili sobie robią czary... Tylko administrator servera np. wykorzystując pomysły graczy dodaje czary,itemy,przeciwników. Czy naprawdę muszę wykładać wszystko dosłownie żeby było zrozumiałe ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ok, żeby nie było, że nic się nie dzieje:

 

http://blog.gnysek.pl/396/almora-076-coraz-blizej

 

Takie małe nieoficjalne info. Gdy wyjdzie patch, oczywiście pojawi się news tutaj i na stronie GS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...