Skocz do zawartości

Zablokowane Almora 0.7.6 - Dyskusja


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Co nie znaczy, że nie mogą się pojawić polskie dialogi lub menu. Np. nazw itemów raczej nie będziemy spolszczać, bo to by już był przejaw debilizmu (tak samo jak nikt nie tłumaczy nazw podpasek na polski ...).

 

"tak samo jak nikt nie tłumaczy nazw podpasek na polski..."

:D Przesada

Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za językiem polskim, grałem w gry mmorpg po angielsku i czasami nie wiedziałem co w qest' ach trzeba zrobić bo takim ciężkim angielskim było napisane że tylko Amerykanin i Brytyjczyk się w tym połapywali a przecież ze słownikiem nikt nie będzie siedział przed grą. Większość użytkowników GMClan' u nie ukończyła 16 lat co wyrażała jedna z ostatnich ankiet może wybór języka trzeba zostawić administratorom serwera (jak chcą niech tłumaczą ;) ), rozumiem że w tej wersji nie zrobicie spolszczenia, ale w wersji 1.0.0 już by się przydał moduł wyboru języka.

 

Co do Tymona niech robi w swoim tempie popędzając go nic nie zdziałacie ważne aby dobre było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za językiem polskim, grałem w gry mmorpg po angielsku i czasami nie wiedziałem co w qest' ach trzeba zrobić bo takim ciężkim angielskim było napisane że tylko Amerykanin i Brytyjczyk się w tym połapywali a przecież ze słownikiem nikt nie będzie siedział przed grą. Większość użytkowników GMClan' u nie ukończyła 16 lat co wyrażała jedna z ostatnich ankiet może wybór języka trzeba zostawić administratorom serwera (jak chcą niech tłumaczą smile2.gif ), rozumiem że w tej wersji nie zrobicie spolszczenia, ale w wersji 1.0.0 już by się przydał moduł wyboru języka.

 

Co do Tymona niech robi w swoim tempie popędzając go nic nie zdziałacie ważne aby dobre było biggrin.gif

Angielski jest normalny, a, i co z tego, że większość nie ukończyła 16 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku jest lepiej.I tak questy będą polegały na zabij ileś potworów i zbierz ileś itemów.A do tego nie potrzeba zaawansowanej wiedzy języka angielskiego :)

 

EDIT:

A zresztą dziwnie by wyglądał MMORPG po polsku ;]

 

Nie rozumiem zkąd u was przekonanie, że po angielsku jest lepiej. Ja gram MMORPG po polsku i w cale nie uważam, że Polski jest gorszy. Wręcz przeciwnie, znacznie lepiej gra sie w polskojęzyczne MMORPG. Ojczysty język pozwala łatwiej wczuć się w klimat i nie ma sytacji, których bym musiał kożystać ze słownika. Pewnie niektóży grali w takie gry jak Neverwinter Nights lub Metin2 i zgodzą się ze mną, że nie są niczym gorsze od angielskojęzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole jak większość jest po angielsku, ale takie rzeczy jak zadania i rozmowy z NPC po polsku, ale np. nie wyobrażam sobie teraz grać w Wiedźmina nie po polsku xD

 

W tej sytuacji, w grze powinna się znaleźć opcja zmiany języku i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co szpecić nasz piękny :) , ojczysty język jakimiś słówkami/zwrotami angielskimi. Podejrzewam, że znacznie lepiej byłoby wykonać pełną polonizację Almory (choć zapewne będzie przy tym duuuuuuuuużo roboty), niż mieszać oba języki i robić jakieś ch***-móju na zawiasach. Oczywiście powinna obok istnieć również pełna wersja angielska. I wszyscy byliby zadowoleni (no może poza twórcami... :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to folder languages, z plikami nazw języków, wczytywanymi do listy w opcjach, zatytułowanej "wybór języka" (np. lista już jedna jest do ip) i w pliku z danym językiem odpowiednio zdefiniowane wszystkie bzdety możliwe do przetłumaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub Metin2 i zgodzą się ze mną, że nie są niczym gorsze od angielskojęzycznych.

 

Może i niczym się nie różnią, ale WTF!?!?!? Nie porównuj Metina do Almory bo siara. Gorszej gry MMO nie widziałem a grałem w bardzo wiele.

1. 95% graczy to dzieci neo

2. Nigdy nie zapomne jak brat grał i widziałem questa "Idź do mojego męża i spytaj się co chce na obiad" NEVAH!

3. Gra ogólnie bez sensu jest troche. Powerlvling, boty, cheaterzy, no i dzieci kture nikoko nie lupiom i nubiom i tylko pogronszajom narud polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...