Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora Online: Seven Souls


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że lepiej będzie jak hunter sam wybierze sobie te osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w sumie tez nie rozumiem :D , co do tych ktorzy mieli by pilnowac porzadku to 1 jest morro a czy bedzie jeszcze ktos to pomysle spiąc :P P

 

UWAGA TURNIEJ!

 

No wiec stało się. Jutro na naszej kochanej arenie odbedzie sie turniej(a raczej pierwsze walki o ile bedziedostateczna ilosc graczy).

 

Gracze ktorzy sie zgłoszą zostaną podzieleni na nastepujące grupy:

 

1-25lvl -> GRUPA I

 

26-50lvl -> GRUPA II

 

51-Xlvl -> GRUPA III

 

W kazdej grupie sa 3 miejsca za ktore mozna zdobyc ciekawe(?) nagrody.

 

Walki zawodnikow (kto z kim walczy) bedą losowane przeze mnie.

 

System taki :

Zwyciezca pojedynku przechodzi dalej, przegrany odpada .

 

Oczywiscie kazdy pojedynek bedzie odliczony przez sedzie, bez ktorego wala nie moze zostac zaliczona.

 

Jesli ma to wypalic conajmniej kilka osob musi byc jutro w godzinach pozno popołudniowych lub wieczornych.

 

No dobra wiec piszcie kto sie zglasza i jaki ma lvl to bd wpisywac do tego posta aby kazdy wiedzial.

 

GRUPA I:

-> Volter lvl 25

 

 

GRUPA II:

-> Hunter 46lvl

-> Indrycho 43lvl

-> MartinOo 41lvl

-> LornV 48lvl

 

GRUPA III:

-> Morro 66lvl

-> Maxpayn 70 lvl

-> Furious 59lvl

-> Mimek 61lvl

-> Sehat 59lvl

-> PoxiPol 55lvl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze bardziej to by się przydał kod źródłowy Almory ^^. Ale to żart więc nie bierz tego na serio

 

EDIT:

Borek, czy to nie Helgast jest w twoim avatarze?

 

To postać z gry na PS2 "KillZone". Odgapiłem od gnyska, bo mi się spodobał jego avatar:)

Grałem w tą gierkę, i IMO fajna jest zwłaszcza w trybie Multi. Tylko, że zawsze byłem ISA i zabijałem Helgastów

 

EDIT:

Umieściłem ten podział builda w pierwszym poście. Piszcie jeśli macie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, a ja się nie dziwię, jest takie forum o jakiejś grze internetowej dla dzieci, o pingwinach. Tam 10-14 latki moją grą (mimo że nie było update'ów) bawiły się przez kilka miesięcy. Chodzi o MBO xD bo to jedyna moja online, budowali se zamki z cegieł, a to jakiegoś chowanego wymyślali, a to turnieje na dostępne minigry, masa pomysłów. Normalnie jestem guru polskich dzieci xD

 

A jeszcze bardziej to by się przydał kod źródłowy Almory ^^.
Widziałem, nie wiem czy by się przydał, a jak już to sporo pracy xD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc podziwiam Was, że z takiej "ograniczonej" gry wydobywacie tak wiele i jeszcze znajdujecie jakieś pomysły na nową rozgrywkę smile.gif Oj przydałby się Wam UPDATE i to bardzo smile.gif

 

tak przydal by sie bardzo :) niektore bugi sa naprawde wkurzajace pozatym UDP...

 

Ale to nie jest tak ze jak jest gierka mało rozbudowana to juz nie mzona sie bawic wystarczy troche inicjatywy ze strony organizacji i userow i juz mozna cos zrobic, ale trzeba CHCIEC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Sorry, ja mam wersję 0.7.4 na kompie i wam nie zrobię Update :P Zreszta teraz i tak nie mam na to czasu :P Mam też gdzieś aplikację która pokazuje, czy serwer jest online, ale musze się temu na razie przyjrzeć lepiej bo w C# programowałem tylko kilka dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Myślałem, o dodaniu ze 2 - 3 rodzajów Questów, w jakiś w miarę prosty sposób :P Ale obawiam się, ze to za dużo pisania moze byc. Muszę pomyśleć nad jakimś zabezpieczniem grafiki i wywalić wszystko z projektu do folderu jakiegoś, trochę dłużej by sie wczytywało, ale za to kompilacja by szła 100x szybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...