Skocz do zawartości

Środowisko dla HTML, XHTML, PHP, mySQL, JavaScript


Rewlisz

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrego środowiska wspomagającego: Html, xhtml, php, mySQL, JavaScript i CSS. Na razie jestem wyposażony w EdHTML, który mnie nie zadowala. Myślałem o kupnie Dreamweavera czy jakoś tam, ale to spory wydatek. Spotkałem się też z środowiskiem CoreEditor, lecz "nie" konwertował on znaków, a raczej było to utrudnione. Najważniejsze aby program był po polsku, współpracował z wymienionymi językami i miał przejrzysty interface. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

 

Edit: Przepraszam za powtórzenie tematu. Ten temat do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeśli chodzi o te, które wymieniłeś, to na pewno, zresztą na stronach oficjalnych masz wszystko opisane. Ja tam używam TSW PHPCoder 2008, ale czasem mnie wnerwia. PHP Designer 2008 by był dla mnie idealne gdyby nie to, że nie ma code foldingu, chociaż w sumie... i tak go często nie używam. ;)

 

Dla mnie idealny edytor do webmasterki powinen się cechować:

- Obsługą PHP, CSS, HTML / XHTML, Javascript

- Klientem SQL do baz MySQL i PostgreSQL (acz niekoniecznie, gdyż z reguły korzystam z zewnętrznych)

- Code Foldingiem, dobrym Intellisense itd.

- Zmianą kolorystki interfesuje, ponieważ preferuję ciemny wygląd (przykłady: http://www.hanselman.com/blog/VisualStudio...esGallery.aspx) ze względu na to, że jest to mniej męczące dla oczu

- Klientem FTP, SSH

- Wbudowanym debuggerem realtime

- Klientem SVN

- Obsługą phpdoca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...