Skocz do zawartości

Zablokowane Nowa odsłona strony!


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gnysek. Nosz kurde, mówiłem! Prawy górny róg.

 

No i spartoliłeś! Nie uwzględniłeś tego, że strona się przeładowuje w AJAXie i gubi linki do obrazków. =P

Zobacz linię 180 w script.js, zrobiłem już inicjację linków, tylko podczepić wyświetlanie. I wtedy nie musisz robić dodatkowego taga w BBcode. =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi TEAM (czyli grupę, ale nie jedną osobę) na GMC, która zrobiła więcej od nas.
hmmm, a co takiego zrobiliście? chyba nic, heheheh.

 

niedokończone projekty są warte tyle co sucha krakowska srxplx.

 

 

 

a jeśli chodzi o stronę no to ładna, tymon kox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedokończone projekty są warte tyle co sucha krakowska srxplx.

@Kamrat/autsajder: co masz do suchej krakowskiej? :/ dobra jest..

No niestety, lecz co jak co, ale te projekty (a głównie chodzi o almore) zrobiły niezłą furore tu na gmclanie, a inne dema raczej takiej sławy nie miały, wiec w tym momencie jeśli biorąc pod uwagę że programy z teamu Snake'a byly robione glownie przez niego, a nie przez caly team, to GS pozostaje teamem, ktory odwalil spory kawal roboty (biore pod uwage almore). Choc nie zapominajmy tez o Beaver Interactive - Oni to dopiero byli maszyna do robienia gier. moze to nie byl jakis super poziom graficzny, ale mieli swoj specyficzny klimacik w kazdej grze, az szkoda ze team "odszedl z branzy" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a co takiego zrobiliście? chyba nic, heheheh.

 

niedokończone projekty są warte tyle co sucha krakowska srxplx.

 

 

 

a jeśli chodzi o stronę no to ładna, tymon kox.

 

Nie wiem o co tyle szumu z tymi teamami :)

Wiem natomiast jedno, że traktuje cię jak przeciąg na klatce, a wiesz czemu? bo masz jednego posta (czytaj nowe konto) i za dużo wiesz jak na nową osobę, jednym słowem jesteś kolejnym prowokatorem na tym forum, który ma jakiś problem emocjonalny wobec administracji :P

 

EDIT: Widzisz jak zgadłem? Kamracie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Widzisz jak zgadłem? Kamracie biggrin.gif

Poczekaj, to zaraz bedzie gadal ze mitoman jestem i wogole xD A taka prawda ze on i reszta jemu podobnych sa jak karaluchy - trudno sie ich pozbyc, sposcisz w klozecie a i tak wroci, a nawet nie potrafia sie choc troche wtopic w tlum co by ich nie wykryto.. Zero wyobrazni, kombinatoryki - typowe karaluchy :) Ale co ja bede o nich mowil wiecej. pozdrawiam Was chlopaki ;)

A co do strony to takie pytanie: skoro wszystko jest ladnie piknie animowane, to czemu fastbar takich bajerow nie ma? az sie w oczy rzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psichix: tak, sucha krakowska jest dobra (ale przy okazji niedroga).

 

Borek: nie mam żadnych problemów i se możesz traktować mnie jak-tam-chcesz, ale to że niczego nie skończyliście to przecież prawda, no nie?

 

edyt: borek: napisalem tego posta w sumie tylko dlatego ze rozsmieszyla mnie wzniosla postawa gnyska w tamtym poście. flejm łor no wai plz, ide stad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psichix: tak, sucha krakowska jest dobra (ale przy okazji niedroga).

 

Borek: nie mam żadnych problemów i se możesz traktować mnie jak-tam-chcesz, ale to że niczego nie skończyliście to przecież prawda, no nie?

 

Prawda owszem, żaden projekt nie został skończony, ale to nie samochód, że jak kól nie ma, to nie pojedzie. Projekt nie musi być skończony żeby był dobry i grywalny. W tych nie skończonych projektach było włożone więcej pracy niż można sobie wyobrazić, czego efekty widać po całym tym zamieszaniu Almory, no i teraz Aliens. Projekt Almory nie został skończony tylko dlatego, że GM nie wyrobił, ale przynajmniej czegoś się nauczyłem i mogę teraz zrobić Aliens na prawie że doskonałym silniku. Także GS jako doświadczony team oraz z wieloma ( hucznymi ) projektami uważam za wysoki szczebel...

 

Jeszcze tylko taki przykładzik: AliensAOC (stare) rozruszało to forum w początkach jego istnienia - huczny projekt. Almora - nie muszę nawet wspominać - huczny projekt. Teraz nowe Aliens ( ci co grali chwalą ), co będzie dalej? zobaczymy. To tak na marginesie ku historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( ci co grali chwalą )

Gdyby mi tak nie cielo to bym bardziej chwalil :/ Wlasnie nie wiem czemu. Ale domyslam sie ze przez UDP, chociaz dalibyscie TCP jako alternatywe, bo przesylanie tak sporej ilosci informacji przez UDP to koszmar przy wiekszej ilosci graczy. Mam dobre polaczenie, a lagowalo, gdy wokol bylo kilka (~3 osoby) i rozlaczalo mi po czacie i po bodajze 3 zabiciach :/ moje pytanie: czemu wogole mnie rozlaczalo? czy to jakas reakcja gry, czy tak po prostu rozlaczalo? bo tak to sie nawet fajnie gralo, gdyby nie lagi i to czeste rozlaczanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, projekt nie musi być skończony aby był dobry. stare aliensy tak, to było dobre, podobało mi się. ale jeśli chodzi o almorę no to sory, ale jeśli spojrzeć prawdzie w oczy ta gra oferowała bardzo mało. z punktu widzenia hmm game makerowskiego to projekt dobry i ambitny, chyba mało kto się rzuca na mmo w gmie, a tutaj to jeszcze w miare ładnie wyszło. ale z punktu widzenia zwykłego gracza ta gra była zwyczajnie nudna. huk był, ale efekt ogólnie słaby.

 

jeśli chodzi o doświadczenie or sth no to tak, można stawiać gs na podium. ale ogólnie to dużo pracy, ambicji i chęci ale nic konkretnego z tego jak narazie nie wyszło srxplx. może tym razem wam się uda :-I

 

kończe wywody, bo ja tylko chcialem wysmiac gnyska za 'Podaj mi TEAM (czyli grupę, ale nie jedną osobę) na GMC, która zrobiła więcej od nas.', poniewaz go nie lubie. a to jego zdanie mnie rozśmieszylo :)

 

/bai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli chodzi o almorę no to sory, ale jeśli spojrzeć prawdzie w oczy ta gra oferowała bardzo mało. z punktu widzenia hmm game makerowskiego to projekt dobry i ambitny, chyba mało kto się rzuca na mmo w gmie, a tutaj to jeszcze w miare ładnie wyszło. ale z punktu widzenia zwykłego gracza ta gra była zwyczajnie nudna. huk był, ale efekt ogólnie słaby.

 

Bredzisz, albo inaczej powiedz mi skoro almora była taka nudna to czemu niektorzy potrafili w nia grac kilka godzin na dobe lub jeszcze wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z punktu widzenia zwykłego gracza ta gra była zwyczajnie nudna. huk był, ale efekt ogólnie słaby.

Najwazniejsze to umiec sie sprzedac, a slawa przyjdzie mimo niedociagniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz, albo inaczej powiedz mi skoro almora była taka nudna to czemu niektorzy potrafili w nia grac kilka godzin na dobe lub jeszcze wiecej ?
nie wiem czemu, może lubią lipne gry. dla mnie tam nie było nic ciekawego, sam grind i niezbyt rozbudowane pvp - i to nie jest tylko moja opinia (WSZELKIE ODPOWIEDZI KTORE SUGERUJA KOGOKOLWIEK Z "HALPOWICZOW" - WON.).

 

psichix: dobre. ale gs chyba nie chce isc ta droga :-I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z checia chcialbym uzyskac odpowiedz na moje pytanie:

 

Gdyby mi tak nie cielo to bym bardziej chwalil :/ Wlasnie nie wiem czemu. Ale domyslam sie ze przez UDP, chociaz dalibyscie TCP jako alternatywe, bo przesylanie tak sporej ilosci informacji przez UDP to koszmar przy wiekszej ilosci graczy. Mam dobre polaczenie, a lagowalo, gdy wokol bylo kilka (~3 osoby) i rozlaczalo mi po czacie i po bodajze 3 zabiciach :/ moje pytanie: czemu wogole mnie rozlaczalo? czy to jakas reakcja gry, czy tak po prostu rozlaczalo? bo tak to sie nawet fajnie gralo, gdyby nie lagi i to czeste rozlaczanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Lol, Windows też wychodzi niedokończony i nawet 3 Service Packi tego nie naprawią :P I co, to znaczy, że Microsoft nie zrobił jeszcze żadnego systemu operacyjnego?

Gdybyśmy robili samochód, który pali 200 litrów na stówę, to i tak robilibyśmy najlepsze samochody na GMC, bo przynajmniej nasze by jeździły i miały ładną karoserię, a my przestaliśmy w nie inwestować bo palą za dużo :P

Dajcie sobie już siana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę główną, przejdź do jakiejś podstrony, wróć na główną, kliknij na odnośnik do obrazka. Oczywiście z włączoną obsługą AJAXa.

To, że AJAX wywalał błąd ładowania strony przy klikaniu na link to inna sprawa, poprawione. =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza WoWem chyba świata nie widzi

bo o to chodzi w tego typu grach - oderwać się od szarej rzeczywistości :)

 

nie wiem czemu, może lubią lipne gry. dla mnie tam nie było nic ciekawego, sam grind i niezbyt rozbudowane pvp - i to nie jest tylko moja opinia

Almora miała klimat, który strasznie wciągał. Fakt, gra po jakimś czasie zaczynała się nudzić, ale w życiu trzeba się cieszyć chwilami ;]

 

Toż Tibia czy Runescape były 50x bardziej rozbudowane.

No i? A czy Tibia czy Runescape nie mają 50x więcej graczy? Wygląda to tak, jakbyście chcieli wcisnąć, że Borek okrzyknął Almorę najlepszym MMORPGiem świata i że ma więcej fanów niż WoW.

 

@Topic: Wspomniałbym o czymś, ale nie chcę wyjść na pana ego... E: Nieważne ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almora, już w pierwszych wersjach, pomimo takich rzeczy jak półgodzinne ładowanie, problemy z logowaniem, mały teren itp. miała to coś, co przyciągało do ekranu, chociaż nikt nie był w stanie powiedzieć, dlaczego. Mówi to osoba, która w gry na GM gra czasem nie dla zachwycania się ich budową techniczną, tylko dla grywalności, a to w Almorze osiągnięto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...