Skocz do zawartości

End of story


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

END OF STORY

gatunek:strzelanka

opis:demko, albo cos ala dodatkowej kampani do lucky daya przystosowane do konkursu yoyoy.

twórcy Propaganja i Murdalow

download:

http://www.yoyogames.com/games/show/66247

screen:

blamaj4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tła moim zdaniem nie pasują do postaci (najgorzej się prezentują światła w domach na początku). Może kiego filtra na to nałożyć by wszystko takie nieco bardziej odrealnione było? Poza tym miodzio, szczególnie muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prosze cie bardzo:

blamaj4.png

ale ostrzegałem że ta gra wygląda identycznie jak lucky day pod wzgledem grafiki i wiekszosci motywów, bo co tu duzo mowic - to bardziej nietypowe demo LD niz osobna gra ;]

ten typek bez nogi to zombie. Jakby nie wylosowała mu sie maska gazowa to by było widać ;[

Te tła moim zdaniem nie pasują do postaci (najgorzej się prezentują światła w domach na początku). Może kiego filtra na to nałożyć by wszystko takie nieco bardziej odrealnione było? Poza tym miodzio, szczególnie muzyka.

pokminie pokminie.. w sumie te swiatla w exeku wygladaja ciekawiej niz na tym filmiku. Spróbuję to nieco "umrocznić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy kobieta ?

Jesli tak no to jest cool :D

po czym wnioskujesz ze kobieta skoro na screenie widac tylko shotguna? :) Gramy tym kogo sobie stworzymy, edytor postaci included

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o postaciach mowa. może zamiast full wypas edytor od podstaw, nie lepiej dać parę stereotypowych postaci, z którymi łatwiej się utożsamić? Na przykład harleyowiec, starzejący się policjant, sfrustrowany pisarz. Do każdej postaci dwa, trzy zdania czemu znalazły się w złym miejscu o złym czasie i jaka jest ich mocna/słaba strona. W opisach i imionach zawsze można nawiązania do klasyków kina grozy/SF dać, co też może zapunktować na konkursie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o postaciach mowa. może zamiast full wypas edytor od podstaw, nie lepiej dać parę stereotypowych postaci, z którymi łatwiej się utożsamić? Na przykład harleyowiec, starzejący się policjant, sfrustrowany pisarz. Do każdej postaci dwa, trzy zdania czemu znalazły się w złym miejscu o złym czasie i jaka jest ich mocna/słaba strona. W opisach i imionach zawsze można nawiązania do klasyków kina grozy/SF dać, co też może zapunktować na konkursie:)

a ja wiem? chyba jednak sklanialbym sie ku edytorowi. Elementow jest tak duzo ze na samym ukladaniu sobie typka mozna sie zawiesić na pół godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie mialem czasu napisze dzisiaj co w grze jest:

Wybór postaci, nie zdazylem z edytorem ale mamy za to śmieszny motyw 'castingu' i możemy zaryczeć wrednym głosem NEEXT, i typek sie zmienia,

Bronie: Pistolet, uzi-suzi, kałach, bazooka, szotgun, granaty zwykle i odlamkowe

Sklep z paskudnym sklepikarzem w ktorym zaopatrujemy sie przed misjami

system RPG (15 skilli, w Lucky day bedzie ok. 2 razy tyle)

2 rodzaje przeciwników, 6 misji (ale mozemy ustawiac gęstość przeciwników)

ogólnie 60mb dobrej zabawy. grać i oceniać !!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłódka wciskasz W jak znajdziesz dwoma wytrychami to miejsce gdzie zamek sie porusza i czasem trzeszczy, jak wytrych któryś nie jest na swoim miejscu to sie łamią i muka.

A typy do trzepania - chodzi Ci o przeciwnikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, gra fajna ale strasznie zabugowana, nogi wychodza poza cialo, niebo sie konczy, gdy podejde do konca mapy i mam tarcze, obracam sie i tarcze mam na ramieniu, wrog gdy do nie go nie zaczynam strzelac, nie strzela do mnie, idzie sobie w droga strone. (to ostatnie to chyba nie bug).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrog gdy do nie go nie zaczynam strzelac, nie strzela do mnie, idzie sobie w droga strone. (to ostatnie to chyba nie bug).

No logiczne, nie ma pleców w dupie to jak stoi plecami albo sie skradasz w odległości to cie nie zauważy.

No gra ma pare bugów,nie ukrywam, sporo rzeczy po prostu nie zdążyłem zrobic, ehh te konkursy i napięte terminy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...