Skocz do zawartości

Zaraza V03.xx (obecnie v3.07a)


copoconaco

Rekomendowane odpowiedzi

Widać trafiliście na zboczonego Grzybo Stwora, który starał się wam wejść pod pancerz :D

 

Tak jak pisałem, amunicji jest o wiele za dużo. Nie trzeba nawet biegać w każdy kąt, żeby jej wystarczyło :]

A jeśli chodzi o nanotkankę, jest w sam raz. Znaczy się, jest jej mało, ale nie trzeba aż tak dużych zapasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

mały update:

https://gmclan.org/up3255_4_zaraza_SA_7a.html

 

-system surface-ów wyswietlajacych krwawe bryzgi i ciała tego wszystkiego co gracz zdoła zastrzelic na planszy o rozmiarze 5000 na 5000 pixeli

 

-no i zmiany kosmetyczne tego i owego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka mi się za bardzo nie spodobała. Tu się chodzi po laboratoriach czy po kanałach? Mi się wydaje że po tym drugim. Za mało otwartych przestrzeni a te ktore sa sa za male.

Mam pytanie, czemu gdy sa dialogi od jakiegos typa to sie caly ekran srebrny robi? Lepiej było w poprzedniej wersji z tymi dialogami. 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem grę na laptopie i działa.

 

Więc gra mi się spodobała , graficznie według mnie jest dobrze . Fabuła gry również jest dobra. Tylko na planszach jest za dużo elementów i czasem gubię wzrokiem bohatera . Ogólnie gra jest spoko , moja ocena to: 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copo, Ty masz jakieś dziwnie nieprzeciętne oczy. Jak ja pisałem (nie o tej grze, ale to nie nie zmienia), że 30 fps jest straszne, to pisałeś, że ludzkie oko nie jest w stanie wychwycić więcej niż 25 (co jest oczywiście bzdurą) i 30 zupełnie wystarcza, a teraz, jak ktoś napisze, że 800*600 (czy 1024*768 jak dla mnie to jest) rozciągnięte do np. 1680*1050 (a wolę nie myśleć o 1920) jest be, to zmywasz go jakimś tekstem, co byś nie chciał go obrażać.

Obraź mnie, użyj złośliwej aluzji, ale napisz o co chodzi, i najlepiej zmień nastawienie co do ustawień wyświetlania swoich gier :)

 

Gra działa, chodzi szybko, bynajmniej względem maksymalnego framerate'u, tylko uwaga - rysowanie światła, trochę dziwnie wygląda, jak rysuje się ono jakby nie nadążając za viewem - widać to jak się "ogląda" w tą i spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ludzkie oko nie jest w stanie wychwycić więcej niż 25 (co jest oczywiście bzdurą)

To rzeczywiście nieprawda. Ale zależy jak to rozumieć. Jeśli chodzi o zauważenie różnicy w płynności, granica to jest jakoś ponad 60-70 (przynajmniej tak słyszałem). Ale jeśli wziąść pod uwagę, czy dałoby radę przeczytać teksty powtarzające się z prędkością 60 fps'ow... raczej nie. Wtedy może będzie te 30 :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

Brzydki edytor, gra fajna, ale nie wiem czym się cokolwiek podnosi i co można podnieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...