Skocz do zawartości

Zablokowane Poprawki na gmclan TODO


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tutaj możecie zgłaszać jakie chcielibyście zmiany i poprawki. Pomarzyć zawsze można. :P

 

Będą niedługo na 100%:

1) Bugfix - Shoutbox - Za wolne przewijanie na starszych przeglądarkach.

2) Bugfix - Shoutbox - Likwidacja czekania na wczytanie do czasu załadowania wszystkich grafik na stronie.

3) Bugfix - Zbyt długie liczby w linkach podstron nie mieszczą się w wyznaczonych kwadracikach.

 

Prawdopodobne:

1) Automatycznie przeskakiwanie do ostatniej strony komentarza na ostatniej podstronie.

2) Możliwość kasowania zasobów z uploadera przez wyznaczonych do tego redaktorów.

 

Mało prawdopodobne, ale może kiedyś będzie:

1) Wyszukiwarka na stronie

2) formularz zgłaszania nowych zasobów dla użytkowników, którym moderują redaktorzy.

3) Kanały RSS.

4) Połączenie informacji ze starego forum z aktualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, shoutbox wymaga poprawy (mam IE niestety i trochę kiepsko mi się przewija). Tak samo z komentarzami. A więcej już nie mogę wymyślić, cholernie dobrze Ranmus wszystko zrobił :D I jeszcze tak tycia sugestia: może by tak zrobić wybór skórek? Np. gmclan w wersji dark :P He, he no to tyle będzie ;)

 

EDIT:

Widzę że Ranmus dopisał nowe punkty i mnie oświeciło :] Jestem stanowczo za zrobieniem wyszukiwarki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem takie błędy:

1) Jak mam otwartych kilka stron z GMCLAN i powiedzmy na pierwszej z nich napiszę shouta, to przenosi mnie do tej ostatnio otwartej po wysłaniu wiadomości.

2) Strona główna stanowczo za długo się ładuje. Zniechęca to moim zdaniem potencjalnych widzów strony.

3) W uploaderze, zawsze wyskakuje mi błąd podczas wysyłania plików większych niż 750kB. Podaje, że przerwano połączenie z serwerem, gdy np. na rapidshare tak nie mam.

4) Po co na dole strony, takie puste miejsce na cały ekran?

 

Potencjalne zmiany:

1) Forum w ramce portalu, tak jak było kiedyś.

2) Wiem, że to nie o forum, ale może zrobić coś takiego jak ALIAS UŻYTKOWNIKA. Wtedy, ludzie by nie pisali do Ciebie o zmianę nicka, tylko by sobie odrazu zmieniali.

3) W dziale redakcja, mógłby być krótki opis każdego redaktora, napisany przez niego samego. Coś takiego, jak na gry.wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Maximal:

Ze skinami to ogólnie jest kiepsko, bo tak naprawdę system skinów jest wbudowany od samego początku (co można wywnioskować po niektórych linkach), ale długo zajmuje zaprojektowanie czegoś alternatywnego. Jednak trochę zmian będzie i sam wtedy ocenisz.

 

BP Ultimate:

1) To nie jest błąd. Twoja ostatnio otwarta strona zapisywana jest po stronie serwera a nie przeglądarki. Chciałbym wyeliminować to może poprzez uaktualnianie metodą ajax. Zobaczy się.

2) A konkretniej? Wiem, że html dużo waży (bo niechlujnie trochę jest), grafik też jest trochę, ale niedługo będzie lżej.

3) Z tym to zawsze jest problem. Ustawienia serwera wydają się być dobre, bo wiele osób po prostu nie ma tego błędu...

4) Yyyy? Przeglądarka (wersja) + rozdzielczość proszę i ewentualnie system operacyjny.

 

Zmiany:

1) Możliwe i planowane.

2) Nie wiem, planuję zrezgynować z IPB na rzecz innego skryptu, ale to są tylko plany, zobaczy się.

3) Zobaczy się. W ogóle to strona redakcji jest statyczna i znudziło mi się jej uaktualnianie. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie! Byle nie forum wciśnięte w portal.

A co do błędów - to ja takowych nie zauważyłem u siebie :boxed: No może poza

3) Bugfix - Zbyt długie liczby w linkach podstron nie mieszczą się w wyznaczonych kwadracikach.
A tak to strona mi pięknie śmiga (Opera 8.5 i xp pro).

 

A co do zmian... hmm... no nie mam pomysłu. Właściwie wszystko co potrzeba to tu ejest a jakieś bajery to też nie zdrowo bo tylko strone obciąży. Pare skromnych i faktycznie przydatnych rzeczy może być (choćby wyszukiwarka)

Nie wiem, planuję zrezgynować z IPB na rzecz innego skryptu, ale to są tylko plany, zobaczy się.
Hehe, czekamy na vBulletin :P

 

Tymon - racja, palnąłem gafe (zapomniałem o tym).

Edytowane przez pietrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skinami to ogólnie jest kiepsko, bo tak naprawdę system skinów jest wbudowany od samego początku (co można wywnioskować po niektórych linkach), ale długo zajmuje zaprojektowanie czegoś alternatywnego. Jednak trochę zmian będzie i sam wtedy ocenisz.
A jak znajdą się chętni do wykonania takowego? :P

 

Ja mam problem z <s> na stronie głównej. Wygląda to tak:

https://gmclan.org/uploader/152/scren.jpg

I tak na każdej przeglądarce, Win XP wersja 2002 z SP2.

 

[...]zamiast wskakiwania na forum możnaby było to zrobić odrazu[...]
Na stronie głównej kliknij na swój nick w menu "Panel użytkownika" :)

 

Co do zmian to jeszcze pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tymon: Ale na stronie głównej nie ma żadnego taga <s> :|

 

Mam jeszcze pytanie. Chciałbym zrobić stronę jednak o stałej szerokości. Zawsze to wygoda i łatwość konstrukcji. Ile osób by płakało jakby to nie było 800x600 tylko już 1024x768? Ta pierwsza rozdzielczość od 3 lat spada na popularności o dokładnie 5% co pół roku. Teraz jest na poziomie 17.4% czyli za rok może to być już tylko 7.4% (jeżeli ten trzyletni trend cały czas będzie niezachwiany). Aktualnie 82% ludzi używa conajmniej 1024x768, a monitory LCD mają rozdzielczość nominalną na poziomie 1280x1024.

 

Co o tym sądzicie? Tylko nie płakać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tymon: Licz na to, że po poprawkach nie będzie już tego błędu. ;)

 

Poza tym co sądzicie o tym by usunąć graficzne uśmieszki z shoutboxa (w sumie mi to obojętne czy są czy nie). i komentarzy, a w zamian udostępnić tag ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co do rozdzielczośći, to nie bardzo popieram... Mam 800 x 600... Ale moze jakoś przeżyję :P I wykryłem jeszcze jeden błąd, dotyczący mojego nicku. Otóż w komentarzach zamiast "Maximal" wyswieta się "Maximat". Nie wiem czy tak u wszystkich, ale głupio to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję, żeby napisać regulamin i zrobić taki myk, że bez jego przeczytania, posty muszą być zatwierdzane przez moderatora :] .

 

Odkryłem też błąd. Otóż, jak coś ściągam z uploadera, to nigdy się to nie pobiera do końca. Np. chciałem ściągnąć gierkę Cepa i kurna nigdy nie ściąga całej. Tak samo było, jak kiedyś ściągałem z uploadera Pure Basica itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ehh... Jednak dodatkowych ficzerów nie będzie przez jeszcze gdzieś pół roku. Za dużo jednak wyszło do przerabiania. I tak będę pisał framework dla moich kolejnych projektów, wtedy się odświeży znacznie gmclan. Póki co temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ehh... Jednak dodatkowych ficzerów nie będzie przez jeszcze gdzieś pół roku. Za dużo jednak wyszło do przerabiania. I tak będę pisał framework dla moich kolejnych projektów, wtedy się odświeży znacznie gmclan. Póki co temat zamykam.

Świetnie to rozumiem, sam przerabiam teraz mój portal i łatwiej okazało się napisać go od podstaw niż przerabiać to co już jest, a nowy i tak ma kilkanascie tysięcy linijek.

Nie mniej jednak był kiedyś skin forum taki sam jak strona i uważam że chcoaiż ten bajer powinien zostać przywrócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...