Skocz do zawartości

Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy


cirno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Swoją drogą naszła mnie refleksja. Dziadek był moderatorem, dobrze się sprawował w tej funkcji, a potem zlał całkowicie na gmclan by w końcu zrobić nam burdel tematami. Zamiast teraz lecieć z pyskiem na forum i pisać te swoje wywody w chamskim tonie żądalnym, to może warto by było na początku zwyczajnie przeprosić nas użytkowników za swoje postępowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

9. niektorzy uzytkownicy to male bachory ktore marnuja swoje dziecinstwo na gmclanie i nie beda mieli dziewczyn

 

A co mają dziewczyny do tego?? :P I ciekawe którzy to użytkownicy...

W sumie masz też racje gdyby nie kosz to dziadek by chyba zniszczył gmclan, zresztą co do Ranmusa to jest jego forum i może nawet wstawić swoje zdjęcie jak jest np. nagi(bez obrazy) i gówno do tego użytkownikom czy wstawi ten obrazek czy nie. To jego działka. Mam jeszcze pytanie dlaczego obrazek który dałeś jest z serwera globiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Forum by nie zniszczył, ponieważ miałem backupa przeca, troszkę nieświeżego ale backup do backup. Kiedyś też były robione codziennie kopie, ale zupełnie innym systemem, który za mocno obciążał serwer, dlatego po jakimś czasie został wyłączony. Teraz mamy inne skrypty. :) Swoją drogą nie doszło by do tego, gdyby Borek z Tymonem nie zaczęli się bawić w zdejmowanie modów bez wiedzy innych oraz z pominięciem niektórych osób co było karygodne. Zresztą było, minęło, porządek jest? Jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz ja z Borkiem jesteśmy wszystkiemu winni. Mówiłeś żebym nie podejmował takich decyzji sam i tak też zrobiłem. Dziadek przy tym został pominięty tylko dlatego, że w statystykach odebranych raportów w ogóle go nie było. Mój głupi błąd, już tak nie zrobię. =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak wyskakujesz z czymś takim. Nie o to mi chodzi. Jakbym był maszyną to bym robił wszystko idealnie, wtedy było by cacy. Nie jestem i popełniam błędy, ale się na nich uczę. Przecież widać, nie?

Chodzi mi o to, że nie ma sensu już wytykać palcem kto i co skoro jest poprawa. =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale ja palcem wytykam tylko dlatego, ponieważ inni ciągle to wytykają. ;) Ja już dawno bym przeszedł do porządku dziennego i robił dalej swoje, no ale widzisz, niektórzy nigdy nie popuszczą (vide ten temat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję marmot!!

jeden z modów który POTRAFI POWIEDZIEĆ PRAWDĘ,a nie kolejny gnysek rzucający banami na lewo i prawo i reszta cwaniaków starających niby coś zmienić,jednocześnie zachowując się podobnie do "trolli" i myślących że mogą wszystko bo mają kolorowy napis pod nickiem

EDIT:

Nawiązując do banów na lewo i prawo..ja sam siedziałem chwilę na halpie i dostałem bana od gnyska (na gmc,nie na halpie) !

gdy napisałem do niego na gg otrzymałem piękną wypowiedź:

PI*** SIĘ!

dopiero po dłuższej rozmowie gnysek nie mając żadnych podstaw(aa sorry miał,nawet w szołcie napisał że skoro się z tego śmiałem to na pewno maczałem w tym palce! :)) dał mi bloka na 12h .

 

EDIT:

tai edit na przyszłość,pisząc "reszta cwaniaków" nie mam na myśli całej ekipy administratorskiej (administratorzy+moderatorzy+redaktorzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Lol, sabotaż O.O

Zapewne znajdą się tam nicki reszty administracji, wiec moze taki maly apel?

NIKT Z ADMINISTRACJI GMCLANU NIE MA OPA NA KANALE #HALP, TYM BARDZIEJ PRAWIE NIKT NIE MA OCHOT TAM PRZESIADYWAĆ, CO ZA TYM IDZIE - GDY NA HALPIE POJAWI SIE NICK KOGOS Z ADMINISTRACJI - po prostu olejcie i uznajcie że to zabawa globiego i spółki zoo w gmclan na ircu.

Dziekuje za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Nikas:

Nie mam zamiaru oceniać Gnyska czy zrobił źle czy dobrze, ponieważ nie kojarzę dokładnie tamtej sytuacji, ale czy to nie było wtedy jak część userów halpa znalazła sobie zabawę w obrażanie Gnyska? Chodzi o modyfikację jego zdjęć (podpisanych jego danymi osobowymi) z durnymi, obraźliwymi tekstami? Jeżeli się z tego śmiałeś, to widocznie pomyślał, że uczestniczyłeś w tym procederze. Gnysek poczuł się urażony, stąd porozdawał bany. Czy uważasz Nikas, że takie głupie zabawy są fair. Czy tobie by było miło, gdyby ktoś sobie robił z Ciebie jaja operując twoimi prawdziwymi danymi osobowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale to nie jest powód do rozdawania banów bez podstaw (ale zostawmy to w spokoju,bana nie mam więc o tym nie ma sensu rozmawiać)
Te zdanie jest niezbyt logiczne. Jeżeli piszesz o powodzie, to jest on właśnie podstawą. :) Gnysek sądził, że naruszasz jego prywatność poprzez tworzenie dzieł, o których wspomniałem w poprzednim poście - to było podstawą. Ty natomiast wiedziałeś, że nie stoisz za tym, dlatego też potem zgłosiłeś się do Gnyska, a on ostatecznie zdjął bana. Nie widzę tutaj sytuacji dawania banów bez podstaw. Ban był za naruszenie prywatności Gnyska, jednak po wyjaśnieniu sprawy został zdjęty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w ekipie redaktorów Mimek, po tej ciemnej stronie mocy. Pierwszy dzień i już zostałeś niesprawiedliwie obrzucony zarzutami. Fajnie prawda? Przyzwyczajaj się. ;)

:) Super, Ranmus, super ! Niestety ale trzeba się przyzwyczajać, a co do aktualnego tematu dyskusji - jestem z wami, czyli z tymi z Ciemnej Strony Mocy :D

 

A co do Nikasa

Jeżeli się z tego śmiałeś, to widocznie pomyślał, że uczestniczyłeś w tym procederze
masz swoją odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się z tego śmiałeś, to widocznie pomyślał, że uczestniczyłeś w tym procederze

masz swoją odpowiedź smile.gif

 

no naprawdę mądrze mimuś :*:*

 

CZY JA ZADAŁEM GDZIEŚ JAKIEŚ PYTANIE PANIE REDAKTORZE? : )))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, nie wariuj...

Dostałeś bana, ale po 5 minutach gnysek go zmienił na 24h.

Nie był on bezdowodowy, gdyż kiedy PsichiX napisał na shoucie "Mnie te afery już przestają śmieszyć (mniej więcej coś takiego)", ty odpowiedziałeś "a mnie wręcz przeciwnie".

Gnysek, aż gdyż zauważywszy ze większość GMC nie lubi tych afer, logicznie pomyślał, ponieważ jesteś wyjątkiem prawdopodobnie maczałeś w tym palce.

Wiec nie truj proszę ze nie miał dowodów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był on bezdowodowy, gdyż kiedy PsichiX napisał na shoucie "Mnie te afery już przestają śmieszyć (mniej więcej coś takiego)", ty odpowiedziałeś "a mnie wręcz przeciwnie".

thx4info.jpg

 

Jest on bezdowodowy,gdyż to że mnie to bawiło nie można mi dać tak od chwili bana,tylko dlatego że się śmiałem : ))))

 

btw. nie mam bana więc po co kleju jeszcze tak się tym jarasz? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, raj dla wikingów. Miejsce przebywania poległych w chwale. Czyż Valhalla tym nie jest ;> ? Chociaż racja, jak tylko dla poległych w chwale to powinno być, że tylko dla osób z 1000 postów lub więcej :) .

 

A PoxiPolu, wiesz, że identyfikowanie się z rodzajem kleju może być uznawane za odruch narkomański :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...