Skocz do zawartości

Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy


cirno

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że ostatnio ciężko odróżnić kto jest kto i czy czasem nie korzysta z nieswojego konta.

Sprawdzanie po IP. Najlepsze narzędzie w tego typu sprawach, tym bardziej, że nie każdy ma Neostradę, więc często IPki się różnią chociażby z powodu różnych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czemu uważasz, że syf na forum powodowany jest przez prowokacje, które i tak nie pojawiają się nazbyt często,
Gdyż mają znaczny wpływ na forum. Oczywiście, innym użytkownikom też zdarzają się jakieś tam drobne przewinienia, ale naprawdę, w porównaniu z Waszymi akcjami to tycie błahostki. No i jest też pewna różnica: jakiś tam Jacek, który zarejestrował się na GMClanie dwa dni temu i zrobił doubleposta, raczej nie uczynił tego umyślnie tratując forum jak piaskownicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy nie było mnie na GMClanie, więc ominęła mnie między innymi zadyma w wykonaniu dziadka. Jednak chciałbym napisać, że przed moim "urlopem" było zdecydowanie lepiej. Modzi/admini zachowywali się lepiej, a userzy nie zakładali tylu bzdurnych tematów. Mówią, że forum PSX Extreme jest słabo moderowane - jak widzę gmclanową Valhalle na drugiej zakładce to śmiać mi się chce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest też pewna różnica: jakiś tam Jacek, który zarejestrował się na GMClanie dwa dni temu i zrobił doubleposta, raczej nie uczynił tego umyślnie tratując forum jak piaskownicę.

 

Tylko policz ile tych "Jacków" i "Michałów" jest. Człowiek widzi w oku drugiego człowieka belkę, nie widząc w swoim oku całego stosu drzazg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jaki znowu Jacek?

Lol, cirno. Przecież jeden czy dwa małe offtopy czy krótkie posty (a kto mówi, że krótki = zawsze zły? elaboraty mamy pisać?) w sensownym temacie nikomu raczej nie szkodzą, za to prowokacja, cały temat będący idiotyczny sam w sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki znowu Jacek?

Lol, cirno. Przecież jeden czy dwa małe offtopy czy krótkie posty (a kto mówi, że krótki = zawsze zły? elaboraty mamy pisać?) w sensownym temacie nikomu raczej nie szkodzą, za to prowokacja, cały temat będący idiotyczny sam w sobie...

 

Ale patrz, w takiej prowokacji wszystkie głupoty rozładowują się w jednym temacie i bałagan kończy się wraz z zamknięciem/usunięciem tematu. A fakt faktem, że niektórzy użytkownicy nie mają jeszcze nabytych umiejętności korzystania z for internetowych i robią bałagan w wielu różnych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże drogi, czy Wy dalej nic nie rozumiecie? Doubleposty, powtarzające się tematy, czy drobne offtopy są nieuniknione. Można rzec, że są stałą częścią forumowego ekosystemu. Za to debilne prowokacje, czy tematy-manifesty absolutnie w niczym nam nie pomagają, wręcz szkodzą. Chcecie pomóc w podwyższaniu ogólnego poziomu forum? Nie spamujcie, piszcie sensowne posty, nie wywalajcie połowy tematów i zawartości Wiki do kosza, a może będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sądzę, że żeby uniknąć takich typowych spamtopiców w Valhalli, powinniśmy otworzyć "Rozmowy niezbyt kontrolowane" i tam przenosić każdy z takich tematów, aby można było gadać o tym (bo takie dyskusje są przyjemne i zabawne), ale żeby nie było to nadwymiar wyeksponowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam ci kamrat. mam bana do stycznia więc napisze posta z tego konta :)

 

otóż - ten temat jest do dupy.

dziekuje za uwage.

 

+1

 

i chcialbym pozdrowic psichixa bo go nie lubie.

 

+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1+1

+1+1+1+1+1+1+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym to samo, gdyby nie to, że musiałem wyjść. Dlaczego, do cholery, tak przejmujecie się sytuacją na GMClanie, skoro w ogóle Was nie obchodzi ta strona? Wnosicie do portalu naprawdę mało co, więc jeśli sobie zwyczajnie pójdziecie, absolutnie nikt nie będzie za Wami płakał. Ja jeszcze jestem w stanie zrozumieć Marmota, który poprzez swój długoletni wkład w rozwój serwisu ma prawo wyrazić niezadowolenie, ale banda ircowiczów rozwalająca forum prowokacjami nie powinna mieć w ogóle głosu. Bawicie się w jakichś Rycerzy Sprawiedliwości walczących ze Złymi Adminami i próbujecie postawić się w roli biednych ofiar GMClanowego burdelu do którego sami się przyczyniliście, i to w największym stopniu. Może mam przypominać, od czego się to wszystko zaczęło? Z czyjego konta została wywalona do kosza połowa tematów?

 

Do reszty użytkowników, którzy mieli tutaj jakieś obiekcje: żeby żądać szacunku, trzeba go też okazywać innym.

 

 

Dokładnie tak !

Jeśli chodzi o inne sprawy to pan Yoda na początku swojej kariery moderatora nadużył swojej funkcji przeciwko mojej osobie. Dał mi warna za to że Pisałem Posty W Ten Sposób. Sprawę zgłosiłem adminowi Gnyskowi kilka razy pisałem do niego ale on tylko napisał mi że zaktualizował regulamin i że ma "gdzieś" mojego warna. W regulaminie dopisał: nie pisz postów tylko wielkimi literami. To chyba dobry przykład że administracja nie potrafi przyznać się do błędu. Ale ogólnie jest dobrze nie rozumiem niektórych "userów" ponieważ zachowują się jak gówniarze robią tu "burdel" a potem kiedy administracja dobierze im się do dupy piszą 9999999999 postów na temat tego "Admini się na mnie uwzięli". Poza tym mam wrażenie że jestem na czarnej liście adminów.

 

 

Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wiekszoscia wypowiedzi w tym temacie dot. miedzy innymi placzu ze mody/adminy nie robia nic, a jak zrobia to ludzie placza.

A to ze GMC jest jakby 'zamkniety' widac juz dawno, jak przyjdzie jakis nowy po 2 tyg go juz nie ma bo ludzie go jada we wszystkich jego tematach.

Po prostu trzeba to zmodernizowac zeby to bylo normalne forum (nie mam tylko pomyslu jak :))

 

Ilez mozna patrzyc na trollowate i prowokacyjne tematy w stylu zupa byla za slona, albo sloik z ogorkami nie chce sie otworzyc?

Takie tematy powinny byc natychmiast usuwane i narzucany jakis rygor, w stylu jeszcze jeden wybryk i lecisz - nie chcemy tu dzieci podniecajacych sie psuciem forum.

itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wiekszoscia wypowiedzi w tym temacie dot. miedzy innymi placzu ze mody/adminy nie robia nic, a jak zrobia to ludzie placza.

 

Tzn. chodzi o to, że ci co chcą porządku domagają się tego, a potem największe pajace narzekają że dostają warny i bany, i kółko się zatacza bo oczywiście należy szanować zdanie każdego użytkownika i wrzuca się wszystkich do jednego wora łajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widać agresja rodzi agresję a to nie pomoże Nam wogóle. Widać że zaczęliśmy dyskusję ze złej strony. Drodzy halpowcy, twierdzicie że się na was uwziąłem? zgadzam się. tylko czemu? bo zrobiliście tu największy syf. Mój wczorajszy występ może i był głupi, ale miał na celu pokazać wam co wy robicie na tym forum. Może i to nie fair że tak wami gardze, ale sami zasłużyliście.

Ale do rzeczy: chciałbym abyśmy wszyscy teraz zaczęli normalną rozmowę (na której tak wam zalerzy) i powiedzieli jaki jest Nasz cel przebywania na tym forum i czego nie chcemy tutaj widzieć. Prosiłbym teraz o nie pisanie bzdurnych postów i nie wywlekanie w topicu tego, że kogoś nie lubimy i tym podobne. Mam nadzieję że w ten sposób dojdziemy do porozumienia.

 

Na początek ja:

Ja za swój cel na tym forum postawiłem rozwój serwisu, pomaganie userom, ogólnie chciałbym aby forum zyskało poziom. Nie chciał bym widzieć na tym forum żadnych prowokacji, bo są na prawdę drażniące i nikomu nie potrzebne. Ogółem nie przeszkadza mi tu społeczność halpowiczów, dopóki nie robią bałaganu. I nie brońcie się tym że userzy też robią bałagan, bo ich można poskromić, pouczyć, a Was próbowano i nawet nie próbowaliście współpracować, a o to Nam chodzi, aby nie było pseudo-wojen i różnych koalicji anty grupowych. I chciałbym abyście szczerze wyjaśnili Nam czym się motywowaliście robiąc te wszystkie akcje na GMClanie i jaki one miały cel?

 

Teraz Wasza kolej, powiedzcie proszę co Wy drodzy halpowicze nie chcecie już więcej widzieć na forum, oraz jaki widzicie cel w Waszym przebywaniu na forum? (żeby nie było, nie zamierzam się was stąd pozbyć, chcę tylko poznać powód dla jakiego tu jesteście). Proszę o szczere i dojrzałe odpowiedzi. Na chwilę chociaż wszyscy zachowajmy się dojrzale i powiedzmy co Nas boli. Wtedy damy radę wynieść z tego wnioski i razem naprawimy forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dark Maximal:

Nie ważne kto wytyka błędy, ważne że są w ogóle wytykane.

 

@PsichiX:

powiedzcie proszę co Wy drodzy halpowicze nie chcecie już więcej widzieć na forum

Ja swoje zdanie już napisałem, tutaj: https://forum.gmclan.org/index.php?s=&s...st&p=214939 .

(jakby ktoś się dziwił o to co tu napisałem, to we mnie razi właśnie to takie "halpowicze to zuo", bo jako jeden ze stałych rozmówców tamtejszych pod tym pojęciem widzę też siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jakby ktoś się dziwił o to co tu napisałem, to we mnie razi właśnie to takie "halpowicze to zuo", bo jako jeden ze stałych rozmówców tamtejszych pod tym pojęciem widzę też siebie)

 

Można by powiedzieć, że połowa starego gmclanu sprzed kilku lat to właśnie halpowicze. Blackmaul, Adster, Pietrus, Dziadek, Marrac, Uno, Marmot...

 

Zresztą, zmieniłem hasło i teraz pod kontem cirno będzie pisał tylko dziadek. A co do Psichixa - niebawem zobaczysz cały oficjalny postulat z propozycjami zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Psichixa - niebawem zobaczysz cały oficjalny postulat z propozycjami zmian.

No w końcu widzę że rozmowa nabiera sensu :)

 

I chciałbym abyście szczerze wyjaśnili Nam czym się motywowaliście robiąc te wszystkie akcje na GMClanie i jaki one miały cel?

Nadal proszę, abyście odpowiedzieli na to ważne dla Nas pytanie.

 

PS. Japan, mówiłem coś o bezsensownych postach? Co ma styropian do tematu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu: jeśli masz powiedzieć coś co nie jest związane bezpośrednio z tematem, to nie pisz tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...