Skocz do zawartości

Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy


cirno

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszego punktu nie bedzie bo nie.

 

2. Ranmus moze bzdurzyc na gmclanie, normalni userzy nie ( http://globi.unix.net.pl/gmclan/Ranmus-spam-gmclan.png )

3. wiekszosc uzyszkodnikow gmclanu nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, dzieki czemu forum przypomina burdel dla bezdomnych psow

4. userzy sa banowani z pobudek osobistych bez zadnych powodow, np. bigshark i marrac

5. serwer stoi na sprezentowanym serwerze za ktory ranmus nie placi, wiec nigdy jego przyszlosc nie jest pewna

6. 95% nowych postow nie jest dluzsza niz pol zdania

DOWOD: http://globi.unix.net.pl/gmclan/Ranmus-spam-gmclan.png

7. moderatorzy nie poczuwaja sie do obowiazku i odpowiedzialnosci za swoja prace

8. redaktorzy to nieroby na ktorych wszyscy czekaja az cos w ogole zrobia, nawet jesli nic nie robia - wtf, przyklad kolka i krzyzyk na glownej pod koniec 2008 roku?

9. niektorzy uzytkownicy to male bachory ktore marnuja swoje dziecinstwo na gmclanie i nie beda mieli dziewczyn

10. tylko funkcja "kosza" uratowala forum przed napadem dziadka na gmclan bo tak naprawde nie bylo wtedy realnych zabezpieczen.

11. psichix jako mod niegodnie reprezentuje to stanowisko, wymyslajac brednie i trollujac swoim mitomanstwem shoutboksa

 

post nie ma zachowanej interpunkcji i polskich liter zeby lepiej pasowal zeby mniej zajmowal na tym darmowym serwerze i nie obciazal go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy

Bo Cirno się zarejestrował? :D

 

Punkt 2 IMO prawdziwy, co do reszty nie byłbym taki pewien (a do tego z darmowym serwerem już w ogóle). Ale - jak to kiedyś powiedział pewien admin - GMClan to ich piaskownica i mogą robić co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - mój gmclan, moja rzecz, zrobie z nim co zechce.

 

Takim samym mechanizmem narodzila sie idea aborcji.

takim samym mechanizmem rzadzi sie #gmclan

 

11. psichix jako mod niegodnie reprezentuje to stanowisko, wymyslajac brednie i trollujac swoim mitomanstwem shoutboksa

dopiero na 11 miejscu? czuje sie niedoceniony :0 a te rzekome brednie i trollowanie.. chcialem ci choc raz pozwolic poczuc sie lepszym i dorownac twemu poziomowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero na 11 miejscu? czuje sie niedoceniony :0 a te rzekome brednie i trollowanie.. chcialem ci choc raz pozwolic poczuc sie lepszym i dorownac twemu poziomowi :D

 

Poczules sie lepszy? ok. To teraz odpowiedz mi na pytania z shoutboxa powaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero na 11 miejscu? czuje sie niedoceniony :0 a te rzekome brednie i trollowanie.. chcialem ci choc raz pozwolic poczuc sie lepszym i dorownac twemu poziomowi biggrin.gif

Nic nie mam do Cirna, ale to co napisałeś przypomniało mi pewien cytat:

"Nie kłóć się z głupcem. Najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

 

takim samym mechanizmem rzadzi sie #gmclan

A ktoś z administracji ruszył palcem, żeby się zaopiekować tym kanałem? Nie. Gdyby Marrac i Globi go nie wskrzeszyli, to by dalej stał pusty. W sumie, znowu stoi pusty.

 

4. userzy sa banowani z pobudek osobistych bez zadnych powodow, np. bigshark i marrac

I to jest niestety prawda... Marrac dostał bana w zasadzie za nic.

 

7. moderatorzy nie poczuwaja sie do obowiazku i odpowiedzialnosci za swoja prace

;[[[[[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem ci choc raz pozwolic poczuc sie lepszym

Poczules sie lepszy?

Zabawne, wlasnie chcialem spytac o to samo :D A co do odpowiedzi, to powtarzam - mam swoje metody i nic ci do tego :P

 

A ktoś z administracji ruszył palcem, żeby się zaopiekować tym kanałem? Nie. Gdyby Marrac i Globi go nie wskrzeszyli, to by dalej stał pusty. W sumie, znowu stoi pusty.

Mnie wtedy w administracji raczej jeszcze nie bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wtedy w administracji raczej jeszcze nie bylo :P

 

Nie chodzi o to kiedy kto byl w administacji, ogolnie grupa administacyjna miala te kanaly serdecznie gdzies.

 

Zreszta wszystko maja serdecznie gdzies poza tym wszystkim co kojarzy sie z "html", "ajax", "php", "bash", "skomplikowany system luster".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania dziadka wydają mi się być motywowane jedynie czystą zawiścią i pubudkami osobistymi, więc je zostawiam (aczkolwiek interesuje mnie, skąd, u licha, pomysł, że moderacja olewa swoją robotę?).

A ktoś z administracji ruszył palcem, żeby się zaopiekować tym kanałem? Nie. Gdyby Marrac i Globi go nie wskrzeszyli, to by dalej stał pusty. W sumie, znowu stoi pusty.
Problem w tym, że ten kanał stał się hermetycznym środowiskiem dla wybranych, a nie częścią serwisu przeznaczoną dla wszystkich użytkowników. Kiedy ja sam czasami tam jeszcze bywałem (a było to dawno, więc może teraz coś się zmieniło) leciały kicki i bany dla przypadkowych userów, a na samym kanale siedziało tylko kilka stałych osób, przez co z #gmclan zrobiło się Kółko Wzajemnej Adoracji zamknięte dla ludzi "spoza paczki". Podkreślam, nie wiem, jak jest teraz (choć sądząc ze słuchów, które mnie dochodzą, raczej wiele się nie zmieniło).

Tak więc automatycznie nikt nie miał ochoty na wskrzeszanie kanału, bo i po co, skoro znakomita większość użytkowników z niego nie korzystała? I nie wiem, dlaczego mielibyśmy wynosić na Globiego i Marraca na ołtarze, skoro mają GMClan w dupie?

 

I jeszcze słówko do PsichiXa: przystopuj, bo to naprawdę wygląda już niepoważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cirno: mam wogole takie pytanie do Ciebie: jaki widzisz cel w Twoim przebywaniu na GMClanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw cała moderacja i administracja myśli ze jest lepsza, mądrzejsza i w ogóle bo składa się z dojrzałych, mądrych i poważnych osób, czego przykładem mogą być dzisiejsze jakże mądre odpowiedzi w shoutboxie pana YXE ;) A tłumaczenie o zaniżaniu się do"naszego poziomu" tylko jeszcze bardziej ukazuje bezradność i głupotę postępowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ten kanał stał się hermetycznym środowiskiem dla wybranych, a nie częścią serwisu przeznaczoną dla wszystkich użytkowników. Kiedy ja sam czasami tam jeszcze bywałem (a było to dawno, więc może teraz coś się zmieniło) leciały kicki i bany dla przypadkowych userów, a na samym kanale siedziało tylko kilka stałych osób, przez co z #gmclan zrobiło się Kółko Wzajemnej Adoracji zamknięte dla ludzi "spoza paczki". Podkreślam, nie wiem, jak jest teraz (choć sądząc ze słuchów, które mnie dochodzą, raczej wiele się nie zmieniło).

Cała ta "zamknięta paczka" sobie poszła z tego kanału i utworzyła własny, a kanałem gmclanu nikt się nie opiekował potem jakby nie patrzeć.

Tak swoją drogą, jeżeli chcecie własny kanał, to przecież #gmclan jest wolne, nikogo tam nie ma, tylko postawić Q i macie kanał oficjalny dla strony, jak wam nie odpowiada to, że #gmclan.org się zaopiekowali Globi i Marrac.

 

I jeszcze słówko do PsichiXa: przystopuj, bo to naprawdę wygląda już niepoważnie.

Tak.

 

I nie wiem, dlaczego mielibyśmy wynosić na Globiego i Marraca na ołtarze, skoro mają GMClan w dupie?

Kto mówi o wynoszeniu ich na ołtarze? Ja po prostu twierdzę, że dobrze, że chociaż ktoś się opiekuje tym kanałem podczas, gdy każdy go ma, jak to napisałeś, w dupie, z administracją strony na przedzie. Kanał powinien zostać założony nowy, powinny być wyznaczone osoby do opiekowania się nim jak ma być odnośnik na stronie głównej i tyle. Ja z tego kanału się wyniosłem, bo tam i tak się nic nie działo, a praw operatora nie miałem, więc nie miałem powodów, żeby podtrzymywać go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta wszystko maja serdecznie gdzies poza tym wszystkim co kojarzy sie z "html", "ajax", "php", "bash", "skomplikowany system luster".

Ja nie wiem, czy się w tym w pełni zgodzić. Jeśli można było przeprowadzić dyskusję o Bogu, to co stoi za przeszkodą poruszenia tematu o czteroipółkilogramowych arbuzach?

 

... chociaż temat o Bogu był już chwilę temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania dziadka wydają mi się być motywowane jedynie czystą zawiścią i pubudkami osobistymi, więc je zostawiam (aczkolwiek interesuje mnie, skąd, u licha, pomysł, że moderacja olewa swoją robotę?).

 

Po pierwsze, to nie są pytania tylko tezy (ew. hipotezy, jeśli ktoś się z nimi nie zgadza), a moderacja/administacja olewa robotę bo np. zaczęto ostatnio "leczyć" trolli wymogiem potwierdzenia kont przez adminów skazując forum na nieuchronne skostnienie, zamiast po prostu myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moderacja/administacja olewa robotę bo np. zaczęto ostatnio "leczyć" trolli wymogiem potwierdzenia kont przez adminów skazując forum na nieuchronne skostnienie, zamiast po prostu myśleć.
Jaki to ma związek z naszym obijaniem się? Zresztą ta funkcja jest bardzo przydatna, choćby jako ochrona przed fake-kontami służącymi jedynie do prowokacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stoi pusty.

Tak, jest paru idlerów, bot i nic więcej. Siedziałem trochę, zero rozmowy. A jak są, to zażalenia nowych userów, kiedy będzie ich konto aktywowane.

 

Więc po co go na siłę reaktywowali? Jeśli nikt się nim nie zajmował, to znaczy że nikomu nie był potrzebny. ;o

To na jaką cholerę jest odnośnik do niego na stronie głównej?

 

Jaki to ma związek z naszym obijaniem się? Zresztą ta funkcja jest bardzo przydatna, choćby jako ochrona przed fake-kontami służącymi jedynie do prowokacji.

Żadna to ochrona. Jak niby wygląda przesiewanie tych kont? Bo ja nie mam tej możliwości więc jestem ciekaw. Jak widzicie konto, gdzie zamiast nicka jest imię i nazwisko to kasujecie? A może ktoś nie ma nicka i chciał się zarejestrować pod prawdziwymi danymi. Jak nick jest głupi? Może ktoś ma głupiego nicka i się z tym dobrze czuje. Jak ktoś poda maila z guerilla maila czy mailinatora? Może niektórzy chcą się zabezpieczyć przed spamem i podają na stronach tymczasowe maile? A takie coś to moim zdaniem odstrasza userów, bo większość chce pomocy natychmiastowej, a nie czekać aż im ktoś łaskawie zaktywuje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jaką cholerę jest odnośnik do niego na stronie głównej?
Hej, z tym to już nie do mnie. ;D

 

Generalnie mam na myśli, że pomysł GMClanowego kanału nie wypalił. W końcu mamy forum i shoutbox, a to w zupełności wystarczy.

 

Argh, Marmot znowu posta zedytował.

 

Jak widzicie konto, gdzie zamiast nicka jest imię i nazwisko to kasujecie?
Tak, myślę że to tak wygląda (w dużym skrócie). Zresztą spytajcie adminów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Marrac.

Chciałem się wypowiedzieć bo też mam swoje zdanie na ten temat więc piszę z cirna bo innego konta nie mam.

Dark tak poza tym to teraz mam gmclan w dupie ponieważ nie widzę sensu tutaj być, jeżeli zbanowali mnie za nic. Odumrzyłem ten kanał specjalnie dla ludzi z gmclanu żeby było mniej spamu i nie potrzebnych tematów na forum, żeby tam mogli porozmawiać o GMie. Jak widziałem wchodziło tam 1-2 użytkowników. Więc praca poszła na marne bo i tak dzieci dalej spamowały na forum. Co do banów jeżeli widziałbyś burdel na tym kanale jaki tam był. Sypały się bany i kicki za ten właśnie bałagan. Chciałem mieć po prostu spokój i porządek na tym kanale a nie nie śmieszne i głupie zachowanie dzieci które chcą być fajne.

Kanał powinien zostać założony nowy, powinny być wyznaczone osoby do opiekowania się nim jak ma być odnośnik na stronie głównej i tyle.

Tak Marmot chciałem tak zrobić żeby administracja Gmclanu była operatorami kanału w razie czego. A po prostu nie którzy powiedzieli że mają to gdzieś i nie mają potrzeby tam wchodzić, reszta po prostu przeszła sobie obok tego. Raz dałem operatora Ranmusowi to ten wasz wielki i w ogóle super administrator zaczął banować cały kanał wraz ze Mną i Globim. Gdyby Globi nie miał operatora było by już po kanale.

Poza tym nie macie żadnych argumentów na te punkty. Próbujecie zachować twarz. Psichix jest tego przykładem.

I do tego mamy racje z tym koszem. Gdyby nie ten atak to było by już po forum bo nikomu nie chciało się pofatygować o backup forum.

Jeszcze co do kanału. Poprosiłem Tymona żeby naprawił ten status ile użytkowników siedzi na kanale. Jak widać dalej stoi popsuty. Takie to zainteresowanie że ktoś coś zrobił dla gmclanu. I powtarzam to nie jest kanał dla zamkniętej paczki, tylko dla całego gmclanu.Jeżeli nie wykazujecie żadnego zainteresowania tym kanałem to już wasza sprawa. Ja chciałem tylko coś dla was zrobić, jak widać nie warto.

Jak coś kanał nadal stoi i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do kanału. Poprosiłem Tymona żeby naprawił ten status ile użytkowników siedzi na kanale. Jak widać dalej stoi popsuty.

Za status na stronie odpowiadał Ranmus, bo to on napisał gmclan-ibota, który oprócz aktualizacji statusu również się przydał do logowania rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuch! W końcu taki temat. Zgadzam się, mam tylko wątpliwości, co do wzmiance o PsichiXie, ale tak to w 100% prawda. Dobra - od czego zacząć? Ano, od tego, że zaraz jakiś admin zamknie temat. Jak to zrobi - udowodni swój idiotyzm. Dobra, dalej. Marmot, Dark - o dziecinności nie powinniście dyskutować imo, bo nie świecicie niestety przykładem. Zaraz napiszecie, że ja też nie - uprzedzając was - ja się z tym zgadzam. Daliście (administracja) bana dla Marraca i Globiego, którzy jako jedyni starali się zrobić to forum poważniejszym... Ranmus nigdy się nie przyzna do błędu, bo po co? Lepiej zamknąć temat, ponieważ będą "zbędne dyskusje". Na redaktorów nikogo nie przyjmujecie, a jak już, to np. takiego Firemarka. Na moderatorów narzekać nie będę, ponieważ moim zdaniem, dobrze sobie radzą. Ludzie, przywróćcie porządek na tym forum, to nie jest takie trudne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego mamy racje z tym koszem. Gdyby nie ten atak to było by już po forum bo nikomu nie chciało się pofatygować o backup forum.

Chyba wszystkie tematy i posty zostały przeniesione z kosza do swoich działów. Nie wiem kiedy był wtedy ostatni backup ale dużo postów zostałoby przez ten backup straconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie tematy i posty zostały przeniesione z kosza do swoich działów. Nie wiem kiedy był wtedy ostatni backup ale dużo postów zostałoby przez ten backup straconych.

Znów Marrac.

Nobody jak widzisz, gdyby nie dodali kosza nie było by już tamtych postów. Ponieważ moderatorzy nie mają uprawnień usuwania tematów i postów z serwera. A backupa w ogóle nie było lub był ale to bardzo stary. Więc widzicie pracę administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie tematy i posty zostały przeniesione z kosza do swoich działów. Nie wiem kiedy był wtedy ostatni backup ale dużo postów zostałoby przez ten backup straconych.

Następnym razem sytuacja ze zrobieniem bałaganu na forum przez jakiegoś eks moda żartownisia nie powinna mieć miejsca, gdy od jakiegoś czasu automatycznie robimy dzienne backupy bazy danych, które są kopiowane w bezpieczne miejsce.

Nie wiem, czy prośba o zautomatyzowane tworzenie dziennych backupów byłaby wysłuchana ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, od tego, że zaraz jakiś admin zamknie temat.

Ja go wtedy z wielką chęcią otworzę, bo to jedna z najciekawszych dyskusji na tej stronie od dłuższego czasu.

 

Marmot, Dark - o dziecinności nie powinniście dyskutować imo, bo nie świecicie niestety przykładem.

Przykład gdzie nie świeciłem przykładem poproszę :P . Tylko inna kwestia, czy odróżniasz dziecinadę od wprowadzenia trochę humoru do posta. Jakby każdy pisał na siłę oficjalnie, to to forum by było nudne jak flaki z olejem.

 

Na redaktorów nikogo nie przyjmujecie, a jak już, to np. takiego Firemarka.

Akurat to się zmienia. Dlatego też Mimek został redaktorem, zobaczy się jak on sobie poradzi. Co prawda, poza działem o Almorze nigdzie go nie widuję, ale mam nadzieję, że on włoży trochę nakładu pracy, żeby strona główna nie świeciła pustkami, jak również, żeby rewelacją roku nie był 17-stronicowy wykład na temat "Kółko i krzyżyk", tylko coś na prawdę porządnego i przydatnego (nie kwestionuję, że tamto nie jest porządne, ale przydatności szczerze mówiąc nie widzę, chyba że chcemy, żeby zamiast nawału Catch The Clownów był nawał gier typu Kółko i Krzyżyk).

 

EDIT: Zresztą userzy też mogą trochę podtrzymywać stronę przy życiu. Ja na przykład, nie będąc ani redaktorem, ani moderatorem stworzyłem potężny artykuł na temat składni GMLa, a z tego co patrzę, to niewielu użytkowników zrobiło podobnie do mnie i napisało własne artykuły na rzecz strony. Inaczej ma się sprawa z przykładami, ale artykuły moim zdaniem są bardziej przydatne od przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...