Skocz do zawartości

Gry na xbox 360


Bassmaster

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie moge tanio kupić oryginalne gry na x-box i co polecacie??

Jako, iż jestem znawcą X'a (:P) polecam: Girsy 1&2, Left 4 Dead (shooter roku!), GTA, Guitar Hero, Skate (początek końca serii sygnowanej nazwiskiem Tony'ego Hawka) i Orange Boxa. Jest jeszcze wiele innych niezłych tytułów - jak masz jakieś pytania wal na PW, z racji, że ostatnio wróciłem na GMClan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

XBox=/=Komputer

Playstation nigdy nie miales?

Wszedzie, kazdy producent konsol ustawi zabezpieczenie przeciwko piractwu.

Zamknij się.

Ja polecam:

- Gears of War

- Rock Band

- Rock Band 2

- Guitar Hero 3

- Guitar Hero Aerosmith

- Guitar Hero World Tour

 

@up: A czemu na twej liście nie ma RB tylko GH? O perkusji, micu i basie zapominasz ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on się pytał o jakieś tanie tytuły a nie hity (niektóre) za 249zł.

Zrozumcie. Ja mam XKlocka i gram na nim w FIFA 06 RTTWC, tomb raide legend king konga pgs 3 a innych nie kupuję bo nie chcę.

Co do przerobienia konsoli jest taka możliwość, poszukaj na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmów się nie da wgrywać, co najwyżej oglądać (czy też wypożyczać jak mieszkasz w US/UK), a przeglądarki na razie nie ma.

@PhoenixPL: 249z zł? Widać dawno w sklepach nie byłeś. Nawet MS ma teraz sugerowaną cenę 199, a na Allegro można kupić gry Region-Free, tydzień/dwa po premierze za 150.

Co do przerabiania, to warto dodać, że po takiej czynności tracimy dostęp do Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub, banują jeśli wykryją że masz przerobioną konsole, nie ważne czy używasz piratów czy oryginałów

A z moich źródeł (sprawdzonych - gazet) dobiegają inne głosy, ale niech wam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że nie grałem jeszcze w Rock Banda, więc nie mogę go z czystym sumieniem polecić (ale podobno jest jeszcze lepszy niż GH). Zresztą World Tour ma wszystkie instrumenty.

Co jest wielką głupotą bo to do GH nie pasuje.

@Bartas: Bullshit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W której to normalnej szanującej się gazecie będą pisać o piractwie i jego sprawdzonych metodach ? lol

Tak na serio to w konsolowej polskiej prasie o przerabianiu piszą, o piraceniu już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banują za samo przerobienie, czy jakąkolwiek zmianę w konsoli (nawet za dodanie zewnętrznych wiatraczków :/).

A o przerabianiu to piszą tylko w Szarej Strefie w PSX Extreme, ale to raczej w kwestii homebrew.

Co jest wielką głupotą bo to do GH nie pasuje.

Czemu? Bo nazwa gry to Guitar Hero? Powinieneś wiedzieć, że podczas aktualnego kryzysu zmiana tytułu marki jest głupotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...