Skocz do zawartości

Zablokowane C&C Generals Zero Hour


Ch3mical

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś w C&C Generalsa Zero Hour przez neta? Chodzi mi tutaj o takich, którzy mają wersję org. a nie pirackie. Wiem, że ta gra nie jest zbyt nowa, ale za to ma jedną z największych grywalności na świecie (to nie jest gra typu Tibia, że chodzisz kwadratami, zabijasz inne kwadraty i zdobywasz EXP). Postanowiłem że zagram sobie znowu w gierkę i szukam chętnych do pogrania. Jeżeli nie masz tej gry, to możesz ją sobie kupić- kosztuje 50 zł (podstawowa wersja wraz z dodatkiem). Nie chcę tutaj reklamować firmy, tylko zachęcam :)

 

Gatunek: Strategia

Wymagania wiekowe: 16+

 

Screeny z gry:

command-conquer-general-zero-hour-1.JPGcommand_conquer_generals_003.jpg

 

Jeżeli ktoś w to nie gra, nie wie co to jest i nie ma zamiaru w to grać, to proszę nie wypowiadać się w tym temacie- tak jak to zrobił Japan <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem czytać w tym momencie.

Racja, tylko, że ja zdanie dalej, bo kompletnie było głupie i nabskie.

(to nie jest gra typu Tibia, że chodzisz kwadratami, zabijasz inne kwadraty i zdobywasz EXP)
Porównujesz strategie do MMORPGA = to niezły koleś jesteś, pewnie masz duuużo lat, nie ?

Nikt cię o zdanie nie prosił japan dots.gif
W demokratycznym państwie każdy może wyrazić swoje zdanie, to nie komuna.

A ja jak cię zobaczyłem to przestałem patrzyć na ciebie
Ciekawe kiedy go widziałeś :o

Takie to popularne, że nigdy tej nazwy nie słyszałem.
Baaa, ja z początku myślałem, że to jakiś gówniany mod jego autorstwa xD

najpopularniejszych gier strategicznych na świecie!
Chyyyba seria, bo o tej części pierwsze słyszę.

Ej, wiesz, ja sobie nie wymyśliłem że w tą grę grają tysiące
Łaaał, w tibie grają dziesiątki tysięcy. Takie mało popularne to to ? Baaaa, w dodatku nawet tibia jest darmowa :o

W Red Alerta 1/2 byście pograli, to jest chluba serii C&C
TRÓ, dodałbym jeszcze Tiberiun Sun-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(to nie jest gra typu Tibia, że chodzisz kwadratami, zabijasz inne kwadraty i zdobywasz EXP)

Z tym porównywaniem strategi do MMORPG, to było do takich ludzi jak Japan.

Ciekawe kiedy go widziałeś :o

Skąd wiesz że Egzekutor go nie widział? xD

Chyyyba seria, bo o tej części pierwsze słyszę.

No, skoro całe życie poświęcasz GMClanowi i nie wiesz nic o innych rzeczach to tak jest...

Łaaał, w tibie grają dziesiątki tysięcy. Takie mało popularne to to ? Baaaa, w dodatku nawet tibia jest darmowa :o

Tylko że Tibia to największy syf, który wyszedł na PC.

TRÓ, dodałbym jeszcze Tiberiun Sun-a.

W Tiberiana I to grałem jeszcze na konsoli, tylko że tam nie trybu multiplayer. Jakby był to może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ch3misiu, że specjalnie dla mnie się wysilasz i tworzysz abstrakcyjne porównania. Bez ludzi takich jak Ty już by mnie tu nie było.

Tylko że Tibia to największy syf, który wyszedł na PC.

Największy syf to 12-13latki hantujące swoimi najtami. Tibia w swoich założeniach mogła być naprawdę dobrą grą.

 

No i baj de łej

Wymagania wiekowe: 16+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, skoro całe życie poświęcasz GMClanowi i nie wiesz nic o innych rzeczach to tak jest...
No ba. Rzeczywiście udało Ci się patrząc na czas kiedy ostatnio byłem na forum, (Na forum zarejestrowany od ponad roku, co wcale nie czyni ze mnie nałogowca ;x) - w dodatku patrząc, na mój status ostrzeżeń - rzeczywiście poświęcam gmclanowi całe życie. Brawo logicznego myślenia. (btw, jego tok = tok 10 latka :>)

Największy syf to 12-13latki hantujące swoimi najtami. Tibia w swoich założeniach mogła być naprawdę dobrą grą.
Nie karmy trola >D

 

No wiecie, święta się zbliżają, to pan wyżej dostał "przedwczesny" prezent od rodziców i dostał gierkę z najtańszej klasyki EA. A, że same pustki na multi, to niestety, trzeba będzie namówić kogoś do grania >D

 

Tam pisze 16+ tongue2.gif
No przecież on o tym mówi ...

 

@Dzapan : Nie karmijmy go już więcej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...