Skocz do zawartości

Black Destiny: Remake


Mentol

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Black Destiny: Remake

 

Gatunek: FPS

 

Opis: Rok 2010. Zostałeś rekrutowany do specjalnego oddziału Blue Shift. Zlecono twojemu oddziałowi zbadanie starego opuszczonego labolatorium, okupowanego przez kwarda-zombie. Niezywkłych istot których przywołano na ziemię poprzez nieudany eksperyment naukowy. Twoja załoga ginie w wyniku zaatakowania plagi tych tajemniczych istot z innego wymiaru. Twoim celem jest opuszczenie labolatorium i uratowaniem się od śmierci. Ratuj się!

 

 

Autorzy: Ja

Programowanie: Ja

Fabuła: Ja

Grafika: Ja i internet

Muzyka: Clint Masell, Ja i dzwieki z csa

Silnik: Gra robiona na podstawie przykładu z yoyo-games: FPS Game

Screeny: Może dziś albo jutro napewno bo wciąż gra intensywnie powstaje. To samo się tyczy wersji alpha.

 

 

Przedemną jeszczę poprawki grafiki, zrobienie map, dodatkowych botów, menu i wiele więcej.

Nie czepiajcie sie tych zobie bo tak mają wyglądać w końcu kwadra-zombie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła mega podobna do mojej gry!! Przyznaj się od gapiłeś!!!

Fabuła jest po części sciągnięta z half-life 1 -_-, więc nie ty ją wymysliłeś.

Ps.Ludzie poczkeajcie troche,myśle że jeszcze dziś dam screeny, a alphe to się zobaczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Ludzie poczkeajcie troche,myśle że jeszcze dziś dam screeny, a alphe to się zobaczy..

 

Do zapowiedzi dodaje się co najmniej dwa screeny (przyp. xivo) :twisted:

Zapobiega to dawaniu przez newbiech gier, których nie stworzą -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, wszystkie gierki mają taką samą fabułę... "zuy" eksperyment, zombie czy inne dziwadła, superbohater i ratowanie świata... Bardzo oryginalne.

Jeszcze więcej takich. :thumbsup:

Przeciez w tej fabule nei chodzi o nic innego jak ucieczke i niema zadnego superbbohatera tylko normalny zolniesz probojacy sie uratowac :rolleyes:

Ps. z tym remake to chodzi o to ze wczesniej zrobilem ta gre w 2d teraz to bedzie remake w 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pokaż jakiegoś screena, bo coś mi się wydaje, że ta gra będzie praktycznie tak samo wyglądała, jak Bunkier SS kogoś tam;/

skriny niebawem :thumbsup:

Gra bedzie wygladac jak doom 1 xd tylko ze beda tekstury Hres (oczywsicie nie tekstury z dooma tylko moje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gowno nie gra

 

 

 

 

chyba w halflia bym se pogral jakbym chcial o zomvbiakach czy innych tajnych bazah!

 

Nie czekam na te gre w ogole. Nie klopocz sie jej robieniem. Lepiej idz zrobic sobie kanapke - znacznie przyjemniesjze.

 

Jak odczuwasz potrzebę wyżycia się, to "w halflia se pograj" zamiast robić syf na forum. Na moje oko post ten jest niezgodny z punktami nr 5 i 19. Coś szybko dziś zbierasz warny.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...