Skocz do zawartości

Zablokowane Jony Thief - błąd który jest ale go nie ma?!


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

jak ja dawno tu nie pisałem ; o

 

Ale do sedna.

Gdy JA odpalam jonyego wszystko jest świetnie i śmiga bez zarzutów,a gdy daje komuś innemu wywala coś takiego

B__D_.jpg

 

I za cholerę nie wiem co robić,gdyby chociaż pisało co jest źle.. :/

Może ktoś miał już z tym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem, i używałek backupów bo plik raczej stracony. ew jesli u Ciebie robi exeki i je odpala to spróbuj zdekompilować exeka i może coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego czas bys zacza sensownie i rozwaznie nazywac zasoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee, burdel przez nazwy z kosmosu ;P a co do bledu, to jak mi to wyskoczy to najpierw reset GMa, a jak to nic nie da to reset kompa i dziala. jak nie zadzialareset kompa to backup. ale ja nigdy jeszcze nie musialem z niego korzystac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz PsychiX to tez zależy od przyzwyczajenia, ja zawsze robie same nazwy z kosmosu, nazwy zmiennych skads jeszcze dalej, i tylko dlatego nie gubie sie w kodzie :P Ale mówie, kwestia przyzwyczajenia.

A game maker jak to game maker wariuje jak mu sie zasobów napcha, więc trzeba byc czujnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasoby z plików ułatwią robotę złodziejom projektów (nie będą mieli bałaganu w projekcie), więc to imo nie jest doskonały pomysł (choć zoptymalizuje grę).

 

rady są dwie:

- znajdź backupa

- włącz opcję "Display error messages" (to jest na 90% przyczyna błędu - włączysz tę opcję i dowiesz się, gdzie popełniłeś byk. Kiedy jest error w skrypcie i "DEM" jest wyłączony, GM wyświetla właśnie taką informację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,nieważne...zgadnijcie co zrobiłem :lol:

Stworzyłem nowy plik w gm,otworzyłem stary zepsuty ii...kopiowałem grafikę,dźwięki,backgroundy,skrypty itd z pliku do pliku ; p

4 godziny roboty ale było warto...no nic temat zamykam i biorę się za lvl 1 :D

 

EDIT:

zrobiłem kopie zapasowe,które działają,zrobiłem 1lvl i działa tylko 1 osobie a reszcie wywala błąd...

trudno,muszę poświęcić demko po to by sprawdzić jak jest u was:

http://www.gmclan.org/up1486_4_Jony_Thief___demo_v1.html

Napiszcie czy macie błąd czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mogles utworzyc nowy projekt i zrobic merge game - efekt ten sam i szybszy, bo nie 4 godziny a kilka sekund zajmuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co sie dziwisz ze Ci nie dziala, skoro masz tam muzyke w formacie MOD O.o przekonwertuj to na mp3 czy inny, a blad zniknie.

A gra bez bledu wydaje sie nawet fajna, tylko sama animacja jakas malo dynamiczna - dzony wyglada jakby przebieral nozkami zamiast biec, czy skakac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...