Skocz do zawartości

Pragnący krwi


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko, że moja gra to nie FPS nie jest taka fajna i to w końcu mini-gra więc to się zmienia. Nie porównuj tu dooma.

 

To przecierz prawie to samo,dlaczego.bo:

 

1.W doomie są zombie.

2.Też się łazi jakimś gościem i zabija potworki.

 

a dlaczego się róznią:

 

1.Pragnący krwi nie FPS-u a Doom ma.

 

różnią się tylko chyba tym.Ale i bez tych wszystkich pónktów których tu napisałem można powiedzieć że te gry są prawie podobne.Różnią się jeszcze stworkami (prócz zombie).

 

A tak na marginesie:

 

no to se pogadamy bo obaj oglądamy ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnią się tylko chyba tym.Ale i bez tych wszystkich pónktów których tu napisałem można powiedzieć że te gry są prawie podobne.Różnią się jeszcze stworkami (prócz zombie).

 

Zapomniałeś Robart o jednej rzeczy- Pragnącego krwi robiła jedna osoba- Egzekutor- w 2 miesiące, a Dooma robiło 20 osób, które siedzą w programowaniu baardzo długo i w dodatku o długo więcej niż 2 miesiące... także nie radzę porównywać gry Egzekutora, który robi ją dla zabawy po szkole z grą profesjonalnych programistów, którzy robią ją dla kasy i spędzają dnie i noce nad nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś Robart o jednej rzeczy- Pragnącego krwi robiła jedna osoba- Egzekutor- w 2 miesiące, a Dooma robiło 20 osób, które siedzą w programowaniu baardzo długo i w dodatku o długo więcej niż 2 miesiące... także nie radzę porównywać gry Egzekutora, który robi ją dla zabawy po szkole z grą profesjonalnych programistów, którzy robią ją dla kasy i spędzają dnie i noce nad nią.

 

To co napisałeś nie ma nic wspulnego z tym o czym myślałem,porównuje tutaj podobieństwo gier nie zwracając uwagi na ilość osób które je robiła lub czas jej robienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoim zdaniem żołnierz z 20 KG kombinezonem i 9 brońami chodzi za wolno? Jak dla mnie to mógłby nawet chodzić wolniej <_<

 

Dobra, niech się ślimaczy, ale przez to gra jest jeszcze bardziej nudniejsza, tym bardziej że levele to w większości zapychacze, po których trzeba przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale co ten tekst ma do rzeczy? Przecież napisałem, że się postaram czytaj ze zrozumieniem. Ale mi nie wyszło więc nie zrobię.

 

A skąd miał wiedzieć że ci nie wyjdzie? Napisałeś że się postarasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo myślę. Raczej nie będę zwiększał szybkości chodzenia bohatera bo to będzie nierealne.

i wczesniej:

To twoim zdaniem żołnierz z 20 KG kombinezonem i 9 brońami chodzi za wolno? Jak dla mnie to mógłby nawet chodzić wolniej

a widzisz... amerykanscy zolnierze w iraku zasuwaja majac na grzbiecie miedzy 30 a 40 kilo...

i nikt nie powie ze ruszaja sie wolno... tak btw kombinezon wazacy 20 kg? - to juz jest stalowa pelna zbroja plytowa, mutanci to najwyzej mogli by nas laskotac...

 

i w sumie fabula sie nie klei - siedza sobie goscie i pilnuja zeby im sie pacjenci nie obudzili, i nagle koncza sie im tabletki nasenne - to nikt nie zauwazyl ze sie koncza i ze trzeba nowe zamowic, nie mieli awaryjnej porcji? nie mogli ich ZASTRZELIC skoro za chwile mieli stracic nad nimi kontrole? i tylko szef bazy mowi cos w stylu: "zolnierze... wiecie rozumiecie, pajenci ktorych tu trzymamy zaraz sie obudza i bedzie masakra. pobierzcie bron z magazynu i zacznijcie sie modlic..."

 

dobra, koniec czepiania sie bzdur

 

1. strasznosc - jakos nieduzo, przydali by sie ci oslawieni "pacjenci" rzucajacy sie z nienacka na gracza

2. bron i amunicja - skad wziasc amunicje? tu i tam leza na ziemi rozne bronie ale jakos niechca sie dac wziasc, a z amunicji wypstrykalem sie na pierwszej planszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A czy podnoszenie broni to nie akcja?

 

Ale co ten tekst ma do rzeczy? Przecież napisał, że skrzynia znika po dotknięciu czytaj ze zrozumieniem. Ale nie musiał naciskać F więc uznał, że nie trzeba.

 

... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Widocznie nasz kolega Robart ma obsesję DOOM'ową i wszystkie gry komputerowe kojarzą mu się z DOOM'em. Radzę odpoczynek od komputera. Na święta daruj sobie Dooma i ocenianie gier :mellow: E: Zainstaluj sobie też Mozillę FireFox, ona pomoże ci w ortografii.

 

Pochopny wniosek.W Dooma już od dawna nie gram (a po za tym mam tylko demo Doom 3 a po za tym poruwnywałem tutaj ,,Pragnący Krwi'' z ,,Doom 2'' a nie z ,,Doom 3''.Nie gniewaj się bo wiem że mnie nie znasz i nie ma co pisać posta ,,przecierz ja cię nie znam'' jagby co :jezor: ).

P.S Ja nie mówię że napisałeś posta z tekstem ,,przecierz a cię nie znam'' tylko tak ostrzegam żebyś tak nie napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...