Skocz do zawartości

The Real Truth


Syliush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Get a life... Jak chcecie wiedzieć jak trudno trafić w głowę to pójdźcie na strzelnicę tongue2.gif Co do gry ja nie komentuje tego systemu dopóki nie zobaczę demka.

Ja trafiłem w tarczę wielkości głowy z odleglości jakiś 20m wiatrówką na śruty :P Więc sądzę że łucznik którym bd bohater spokojnie trafi gościa w leb strzala z kuszy np. z luku chyba trudniej można dać mniejsze prawdopodobieństwo :)

dlaczego pomysl zabiciem po jednym strzale jest zly? o0 jak dla mnie jest b. dobry jesli chce sie urealnic rozgrywke. Ktos ci scina leb i po tobie a nie '-10 hp'...
Life is Brutal :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem w tarczę wielkości głowy z odleglości jakiś 20m wiatrówką na śruty tongue2.gif Więc sądzę że łucznik którym bd bohater spokojnie trafi gościa w leb strzala z kuszy np. z luku chyba trudniej można dać mniejsze prawdopodobieństwo smile.gif

Po pierwsze z łuku (i kuszy) strzela się trudniej niż z broni palnej :P Przynajmniej mi. Po drugie: tak zgadzam się , dobrze wyszkolony łucznik będzie strzelał po łbach.

EDIT: 20m to bardzo mało ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiem że mało ale dałem przykład ^^

Ale sądzę żę ten HERO już kilka lat się uczy strzelać, a jeśli nie no to można zrobić coś takiego że przy strzale trzeba go wycelować ale myszka się trzęsie , im większy level łucznictwa tym mniej się trzęsie i jest łatwiej trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co wskazuje pewne trzy znaki w sygnaturce

W sygnaturce dla jaj skopiowałem to coś od PsichiXa nawet nie wiem co to znaczy^^

PS: ΨΧΞ znaczy Psi Chi X, czyli Psichix ;D

I dla tego są tacy co mówią że mam swoj fanklub ;D

 

A co do gry to invetory i screen ukazują za mało by ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: ??? znaczy Psi Chi X, czyli Psichix ;D

W takim razie 'ZeroXbot' należy interpretować jako 'zet-e-er-o-iks-be-o-te'. Z tego, co się dowiedziałem na lekcjach greki, to zestawienie psi, khi i ksi bez wstawienia dwóch jot między owe literki daje nieco inny efekt, a mianowicie ps(k)hks.

Nazwa literki nie jest równoznaczna jej brzmieniu. W przeciwnym razie np. 'demokracja' brzmiałaby 'delta-eta-my-omikron-kappa-ro-alfa-theta-jota-alfa'.

 

Uczta się języków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jeszcze? nie sądzisz ze to spam? Poza tym każdy interpretuje inaczej i nie ma co sie nad tym roztrząsać. Wracajmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje wam film z początkowych prac na systemem chodzenia film. Jednak prawdopodobnie będzie inny w którym będę na argumentach ustawiał wartości.

PS. Gów.. na nim zobaczycie bo znalazłem jakiś głupi program do kompresji a tak naprawdę grafika jest lepsza.

Edit: Trochę się za bardzo pospieszyłem i zrobiłem sobie na argumentach trochę za szybko. Chodzenie Hmm... bieg downa??? Szukajcie bugów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to powazny bug widac na pierwszy rzut oka - ten ruch.. albo postac faktycznie ma downa albo wyglada jakby dziwnie plywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak masz dla kierunku sprite'a dodane angle, tak dla rąk odejmij angle i bedzie lepiej wygladac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moim chodzeniu użyłem 4 oddzielnych elementów: głowy, lewej ręki, prawej ręki i korpus. A wszystko zrobiłem na argumentach. Teraz jak twój przeglądałem to ty miałeś tylko korpus i nie użyłeś argumentów ale dodatkowo miałeś walenie mieczem czego ja nie mogę zrobić bo muszę nad tym trochę posiedzieć.

PS. Co to Red World???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...