Skocz do zawartości

The Real Truth


Syliush

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:The Real Truth

Gatunek:MMORPG

 

Opis:Trwa wojna pomiędzy dwoma frakcjami Kurzickami i Luxonami. Stolicą Kurzick będzie Dwór Zu Heltzer, a Luxonów Cavalon, będzie do nich podlegało po 2 bliskie miasta, każdym miastem będzie władała gildia która ma najwięcej uznania o tym zachwile, a tą gildię kto będzie tworzył??? Oczywiście, że my^^. Uznanie będzie zdobywać wykonując zadania dla danej frakcji potem będzie mogli się przyłączyć do danej gildii która ma swoją przynależność, i tak suma naszego uznania u innych członków jest dodawana z naszą i gildia ma tyle uznania ile mają członkowie. Jednak gdy dzień w realu się skończy to na następny będziesz miał o 5% uznania mniej. I tak po wykonaniu wszystkich questów musisz robić powtarzalne. A ta gildia która będzie miała miasto będzie miała tańsze ceny u kupca w tym mieście. A fabuła gry polega na odkryciu prawdy co skłóciło dwie frakcje.

 

 

Autorzy: Syliush

Programowanie: Syliush

Fabuła: Syliush

Grafika: Syliush, copoconaco

Muzyka: Internet

Screeny:

Screen

 

Filmy:

Film

 

Dodatkowe informacje:

-Gra będzie osadzona w średniowieczu realnym.

-Będą dwie klasy Wojownik, Łucznik. Kto by słyszał o magach z kulami ognia w średniowieczu???

 

Download:

Inventory Hmm... wersja ostateczna??? Szukajcie bugów.

Chodzenie Hmm... bieg downa??? Szukajcie bugów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fabuła hmmm nawet, nawet, ale ta nazwa "Kurzick" jakaś taka dziwna (wogóle to jak to sie wymawia?), a "Zu helter" kojarzy mi się z Niemcami (ale oczywiście nic do nich nie mam). Screen, pokazuje baaaaaardzo mało, zastanawia się co takiego ukryłeś, że nie chesz tego ujawnić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka gra Divine Divinity. Teraz pracują nad squelem.

A co do tej gry to powiem tak:

Kurzick i Luxon to dwie organizacje w Guild Wars do których się dołączają gildię wykonując dla nich zadania(od wybranej organizacji zależy jak będziesz przechodził grę) W trybie PvP Kurzickowie i Luxoni najeżdżają się na siebie w 2 potyczkach (no i my jesteśmy ich mięsem armatnim) A codziennie spada nam poparcie danej organizacji. Ja sam osobiście jestem Luxonem ;p

 

LAMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, ze z wykorzystaniem XenoN Core(na co wskazuje pewne trzy znaki w sygnaturce) i w dodatku, strasznie podobna był taki jeden test-program "noc" z xenonem, le nie pamiętam i tam była baaardzo podobna grafika więc...

Wracając do tematu, no nazwy trochę dziwne, i fabuła trochę taka prosta, bo "trwa wojna pomiędzy..." to naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 nic czym mozna by sie zachwycac

 

2 wyglada jak inventory yody

 

3 ZROB JAKAS MASKE ALBO CO - bo ludzi szlag bedzie trafial przy zdejmowaniu mieczy

 

4 - sredniowiecze realne - poprosze kusze ignorujaca pancerz przeciwnika i one shot - one kill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jak pokażesz w widoku top down, że przeciwnik dostał w nogę? Takie rzeczy tylko w widoku platformowym, więc daj sobie z tym spokój

w np okienku tekstu ktory bedzie opisywal co sie stalo? Zagraj sobie w jakiegos roguelike'a to zobaczysz jak mozna nawet literke 'g' w noge trafic.

 

Powodzenia z projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co, jak trafi w oko to dead ? bez sensu :/ Nawet jakby była mała szansa, to chyba łucznicy nie są tacy ślepi jak ja i jak celują w głowę albo w pierś to z reguły trafiają a nie gdzieś po nogach ;o A jeśli są tacy ślepi jak ja, to nie wiem czy ktoś realu by im dał łuk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił że jest np. że 30% w nogi 60% w korpus i 10% w głowę. I jak w głowę to wiadomo kill i jakiś efekt że głowa np. ci odpada czy cuś. W Korpus wtedy też można to pokazać i np. nasz gość już mniej się kiwa i może trzymać tylko 1 broń a tą drugą wyrzuca. A w nogi to gość się chwieje i jest nim trudniej sterować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało filmów o wojnie pamiętam, jedynie Troja czy jakoś tak ale tam goście mieli hełmy i tylko uczy i usta im chyba było widać to chyba trudno jest trafić w oko prawda^^

PS. Dobra zakończmy tę dyskusje misiek bo już taki lekki spam robimy

 

Edit: A teraz ktoś dał 5 gwiazdek (5+1)/2=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...