Skocz do zawartości

Wyścig Drwali


Haello

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Wyścig Drwali

Gatunek: zręcznościowa/wyścigowa

 

Opis:Bohater którym kierujemy (Leszek Umberman) kłóci się z USEMKĄ, o to kto jest lepszym drwalem. Zaczynają wielkie "ścinające" wyścigi po całym świecie. Będą na praktycznie wszystkich kontynentach i wielu sceneriach. Od chłodnej Skandynawii, po antyczne ogrody Grecji, aż do Afryki i jeszcze dalej

 

 

Autorzy:Haello, Miklosher

Programowanie:
Haello, Miklosher

Fabuła:
Haello, Miklosher (pomysł Wisztoma)

Grafika:
Haello, Miklosher

Muzyka:
Haello

Screeny:

screen1un5.th.pngthpix.gif

 

To dopiero faza początkowa.

 

screen2sq1.th.pngthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny mają być, nie ma "narazie brak". Masz czas do 21.

 

btw. Witaj na GMC.

 

edit: No, wreszcie są. Gra nie wygląda za dobrze - jednakowe drzewka, jednolite tło, no i wygląda na to, że gameplay nie będzie zbyt ciekawy. Masz tę 3 na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i na planszy trochę pusto;/ Jeden background (do tego widac wyraźnie łączenia), pare tych samych drzew no i bohater. A jak będzie wyglądało ścinanie drzew? będzie uderzac w nie z różnych stron i w różnych miejscach i w nich będą pojawia się ślady uderzeń? Jeśli nie, to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś trochę postarać się nad systemem ścinania drzew jeśli chcesz żeby to było coś więcej niż tylko prosta minigierka na parę minut. Najlepiej zrób tak jak napisał lenin. Graficznie mogę powiedzieć że mi się podoba ale background jest do wymiany i przydałoby się więcej urozmaiceń. Zastanawia mnie tylko czy podobieństwo grafiki bohatera do kalafiorowego Zenka Zombie jest zamierzone -_- . Na razie masz u mnie kredytowe 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniacie tą grę jakbym ją umieścił w gotowych :angry: . Co do wypowiedzi Lenina: dałeś trudne zadanie, ale spróbuję się za nie wziąść :thumbsup: . Mam już pomysł na to, ale nie jestem w 100 procentach pewny czy wypali. Grafikę się poprawi (dlatego nie chciałem zamieszczać screenów. W naprędce zrobiłem menu. Poprawię się bo:

 

Nać klijent, nać pan

 

Zastanawia mnie tylko czy podobieństwo grafiki bohatera do kalafiorowego Zenka Zombie jest zamierzone

 

Wzorowałem się na tej postaci. Tak na marginesie jestem częstym gościem forum Kalafiora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spróbuję się za nie wziąść

Bo jeżeli miałeś wcześniej zamiar, aby to wyglądało na zasadzie podejdź, wciśnij spacje i po drzewie, to by wielki syf

Musiałbyś trochę postarać się nad systemem ścinania drzew jeśli chcesz żeby to było coś więcej niż tylko prosta minigierka na parę minut.

Yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...