Skocz do zawartości

Zablokowane Brutalność w grach


Adam Sikora

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Filar Społeczności

Otworzyłem ponownie ten temat, ponieważ uważam go za wysoce moralizatorski i z całym sercem popieram Pana Adama Sikorę. A tobie jaklub przydałby się porządny klaps od matki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lol XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwóch Prof.S.Jonalistów <_< "specjalistów" od psychiki młodzierzy powinno się zamykać w zakładach z ich specjałem w nazwie :(

 

@Ranmus uważam cię za mądrego,wykształconego inteligentnego czlowieka który Prof.S.Jonalistów intelektualnie bije o 3 tony... nie psuj tej opinii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszukaj się w Tetrisie przemocy.
Masowe mordowanie klocków. Wrzucasz bezbronne kwadraciki w grupach po cztery do głębokiego dołu i zasypujesz kolejnymi, a gdy upchasz je dostatecznie ciasno, ulegają zniszczeniu.

 

Zaiste, ten Pajitnow to poryty człowiek był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie był Czechem... oni wszyscy takie agresywni i do tego to rosyjskie nazwisko! Wszystko splata się w jeden wniosek! Chciał tą szatańską grą zdemoralizować całą młodzież na świecie aby potem uderzyć na microsoft i przejąć władzę nad światem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

przeglądam te wasze gierki i zauważam w nich, że częstym motywem gier jest przemoc i nienawiść. Czy tworzycie takie gry bo innych to kręci, czy też was? I czy podpatrujecie sceny z gier typu Mortal Kombat czy Doom?

 

Koleś, Ty myślisz że my się tym przejmiemy ??? Akurat co do Twojego postu w ogóle nie masz racji !!! W grach nie ma nienawiści jest tylko realizm myślisz że jak się kogoś postrzeli to będzie tryskał zieloną krwią. Ja osobiście nie przeginam z ilością krwi w moich grach co nie znaczy że nie ma jej wcale. Ja nie podpatruję scen z Dooma ani z MK bo nie tak typ gier tworzę. Jeśli chcesz tworzyć sobie gierki o kucyku Polly to Twoja sprawa a my nie zamierzamy się przejmować Twoimi pretensjami. Nie jestem żadnym rządnym krwi psychopatą, po prostu staram się dbać o realizm w grach. Swoją drogą pełno teraz gier Top-Down które podejmują tematykę wojenną. A tak w ogóle to jaką Ty zamierzasz zrobić grę bo aż jestem ciekaw. :P

 

P.S. Ale się rozpisałem :D ale myślę, że mam rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten temat mi wygląda jakby mario wszystkim userom swoje grzyby poprzynosił :D

Albo bimber :)

A co do tematu, to jakoś nie zauważyłem, aby gry z tego forum emanowały agresją. Uważam, że są poprostu realne. Co innego gdyby ktoś wrzucał tutaj gry polegające na torturowaniu kogoś (jak pewna gra z giercowni). Choć pewnie i takie coś miałoby zwolenników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adamie!

Znam tylko jedną brutalną grę. Mianowicie catch the clown. Klaun w tej grze odbija się od ścian i go to boli. Jest to pierwsza gra prawie każdego game makerowicza, stworzona z pomocą tutoriala gnyska. Boję się tej gry, jest tam zbyt wiele krwi i psuje mi ona psychikę. Po zagraniu w taką grę radziłbym skoczyć z mostu - i tak życie nie ma sensu. Dziękuje za przeczytanie mojej jakże pięknej wypowiedzi.

 

Jeżeli CtC nie zepsuje psychiki to odwróci człowieka przeciw własnej religii i każe mu zostać szatanistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...