Skocz do zawartości

Zablokowane Cała prawda o grze Tibia!


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio był tu taki temat o uzależnieniu od komputera. Chciałbym wymysł rodziców (3,4h dziennie - niby uzależnienie) porównać z dziećmi Tibii. Oto co znalazlem na youtube i co było na TVN24. http://pl.youtube.com/watch?v=a6fjkVO82uw&...feature=related Jest tam np. że matka zabiła dziecko wyłączając mu komputer (dokładniej Tibię). 10-latki łatwo uzależniają się od Tibii, dlatego każdy uważa to za gówno, żeby ich zniechęcić, na próżno. Tibia powinna być dla ludzi, którzy umieją ograniczać czas grania w taką grę. Najdziwniejsze jest to, że jest to jedyna gierka, przez którą jest tyle problemów. Co o tym sądzicie?

 

Tibia jest jak Media Markt. Powinni tego zabronić.

Grabarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matka zabiła dziecko wyłączając mu komputer

Poziom reportażu. No i społeczeństwa naszego kochanego zarazem.

 

**bac tibie w dupe.najgorsze gówno.lepiej se z kumplami ziółko zapalić

a nie lepiej sobie wypić z kumplami niż grać ??

Rośnie nam nowe lepsze pokolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabarz nie popisałeś się pokazując nam tak stary reportaż. Tibia to zuooo! Tibia to dzieło szatanaaaaa!! tak? a wow? lineage? metin2? Zapomniałeś o nich? Jedziesz po Tibii bo ma jedną z gorszych grafik? Pewnie nawet nie grałeś w nią. Kierujesz się stereotypami i tylko nimi. Poczekaj parę lat to pogadamy. Dla mnie temat jest zakończony, tobie powinni kompa zabronić a nie Bogu winnym Tibijczyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabarz nie popisałeś się pokazując nam tak stary reportaż.

Nie każdy go widział, warto pokazać.

 

Tibia to zuooo! Tibia to dzieło szatanaaaaa!!

Wiem.

 

tak? a wow? lineage? metin2? Zapomniałeś o nich? Jedziesz po Tibii bo ma jedną z gorszych grafik? Pewnie nawet nie grałeś w nią.

Jeszcze nie widziałem na internecie żeby gadali o uzależnieniach (masowych) od wowa, lineage, metina2 etc, nie jade po tibii bo ma gorszą grafikę tylko dlatego że jest od niej najwięcej uzależnień i tak, grałem w ten shit.

 

Kierujesz się stereotypami i tylko nimi. Poczekaj parę lat to pogadamy. Dla mnie temat jest zakończony, tobie powinni kompa zabronić a nie Bogu winnym Tibijczyką.

Za parę lat może mnie już tu nie być, mówisz że mi powinni zabronić kompa a nie "Bogu winnym tibijczykom", ja nie mówie o wszystkich bo te ok20% to normalni ludzie. Reszta:

-kradnie wszystko w różnoraki sposób

-wyzywają od różnych, czasem tworzą nowe wyzwiska (byłem miliony razy tego świadkiem)

-straszy że PKnie albo go zbanują bądź hackną

-blokują każde expowisko bo wiedzą że GMowie nic nie zrobią

To są porządni tibijczycy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Tibia to jeden z wielkich szitów (sorka, że mam w zainteresowaniach Tibię, ale od lenistwa nie zmieniłem zainteresowań). W Niemczech (bo tam powstało to gówno) powinni w ogóle wyłączyć serwery! Ale jak Tibia istnieje, to istnieje. Ale i tak niedługo będzie jej kres (w 2009 roku, wtedy następcą Tibii będzie jakaś gra w 3D [i nawet na tym samym protokole będzie jechała!]) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kradnie wszystko w różnoraki sposób

-wyzywają od różnych, czasem tworzą nowe wyzwiska (byłem miliony razy tego świadkiem)

-straszy że PKnie albo go zbanują bądź hackną

-blokują każde expowisko bo wiedzą że GMowie nic nie zrobią

To są porządni tibijczycy?

 

 

Jak massive multiplayer to massive. W takie gry bez kilku kumpli nie widze sensu grania. Jak Ci nooby w tibi przeszkadzaja, a wiesz ze jestes dobry w duelach/pk itp to graj na serwerach "enforced".

A takimi zachowaniami jakie podales charakteryzuja sie zapewne glownie dzieci, tak wiec watpie czy ktos taki potrafi utrzymac spokoj gdy mu ktos bije postac, tak jest jest wielka szansa, ze polegnie. On traci, Ty zyskujesz, prosta zasada.

 

Nie wiem, ale to chyba z wow lub lineage chyba bylo co jeden dal konto na czas wakacji kumplowi. Kumpel ten sprzedal jego miecz na aukcji, ten do niego wpadl z nozem i teraz nie wiem czy go tracic kilka razy czy zadźgal na smierc.

 

Dwa, bylo tez , ze gral bez przerwy ktos odzywiajac sie tylko batonami, no i po 2 dniach nieustajacej walki ze zlem, dzielny wojownik/gracz pozegnal sie z tym swiatem ..

 

@Nobody wystarczylo by po prostu zwolnianie tempa w zdobywaniu doswiadczenia, wiekszosci by sie to nudzilo. Bo jak widze, ze ktos wbija 300 lvl to ja nie wyobrazam sie w takiej roli. ;p

 

@Tuxman, gdyby byla g***em to by nie miala takiego zainteresowania i tylu graczy, oraz w dodatku coraz to nowszych.

 

"Tibia to jeden z wielkich szitów" widze , ze jeszcze duzo nie widziales. Twoje szczescie. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dwie kwestie:

1) Tibia to gra jak każda inna i nie można powiedzieć, że uzależnia więcej lub mniej.

2) Reportaż był robiony pod publikę. Znaleźli ludzi, którzy mieli powiedzieć, to co odgórnie ustalili redaktorzy i znaleźli ($). To tak jak z programem randka w ciemno - tam też odpowiedzi są z góry ułożone.

 

Tyle na ten temat i zamykam go dlatego, ponieważ reportaż jest tak stary, że głowa mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...