Skocz do zawartości

Bunkier SS


BartekGMClan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No nie, zginąłem w grze i normalnie:

 

-Game Start

-aaaalalalaaaa <uff>

-tup tup tup tup

-strzal <łup>

-tup tup

-aaaalalalllaaa <ufff>

-strzal strzal <lup lup>

-drzwi>iiooo...otwarte

-tup tup

-skret w lewo

-o k****

-low health

-ał ał ał ał ał ał ał ał ał ał

-Game..over...

 

Ogólnie gra ciekawa, lecz grafika odstrasza, ten parówczak mnie tak wystraszył, że oddałem krzesło do naprawy. W życiu nie przypuszczał bym że coś tam się pojawi :(. Żadnej mapy, celownika...nic...to nie jest bunkier. takie 3=/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Bunkier SS

 

Gatunek:Strzelanka/FPS

 

Opis:Witam w grze Bunkier SS. W grze wcielamy sie w mlodego zolnierza sluzb specjalnych, ktory odnalazl niemieckie bunkry w Austrii z okresu II Wojny Swiatowej. Idąc ciągle w glab dzialy sie coraz dziwniejsze rzeczy. W końcu napotkał eksperymentalnych żołnierzy niemieckich, ktorzy mogli przetrwac nawet 100 lat . Musisz na nich uwazac, bo zabicie ich wcale nie jest takie proste.

 

Link:https://gmclan.org/up4230_3_Bunkier.html

 

 

 

Autorzy:

Programowanie:BartekGMClan

Fabuła: BartekGMClan

Grafika:BartekGMClan/internet

Muzyka:internet

Screeny:

https://gmclan.org/up4230_5_screen1.html

https://gmclan.org/up4230_5_screen2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może użyj opcji moderatorskich i zamknij go to ludzie będą na temat twojej gry wypowiadać się w temacie poniżej.

 

EDIT:

 

A tak swoją drogą to ja nie rozumiem czemu tworzyłeś trzy tematy o tej samej grze i na dodatek o tej samej nazwie?

 

to że 2 stworzyłeś jak były problemy z forum to rozumiem, ale że 3? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak rzeknę, potwierdzam :) bo wać, kto pyta o kod, ten dostaje (jak mam czas ofkorse ;p) ale przewazniej sa to podpowiedzi jak efekt uzyskac, wiec ta gra nie zawiera duzo mojej pracy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek-rzut 3D :D

a zrobil nym, zrobil, nie poto 3 miechy wkuwalem wszystko aby robic gre 3D, obraziles mnie :(

Wiadomo nie zrobie gry jak psihix, on akurat jest 3d mastah, za to zrobie cos w stylu pacmana lionxa albo cos podobnego, czy to tak trudno napisac d3d start;?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee myślałem że to coś lepszego będzie a to mnie ani nie przestraszyło ani nie było za trudne doszedłem do Hitlera w 6 minut i koniec bo postawiłeś go zaraz za graczem i mnie zepsuł. 3D żywcem wzięte z przykładu MO nawet nie zmieniłeś textury drzwi jedynie co dodałeś to mouse lock. Przeciwnicy padają po jednym strzale. hmmm daje 2/5.

EDIT: zapomniałem dodać że irytujące jest haczenie się postaci o ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego jeszcze chyba nie było :P.Muzyczka jest spoko, ale grafika...ee sam wiesz.Hitler przy wczytywaniu rox.Chodzę sobie po tym bunkrze, widać ładne teksturki, przechodzę przez drzwi, skręcam gdzieś a tu paintowy potwór (no dobra super-szybki żołnierz z krainy painta) za ściany wyskoczył, omal się nie przewróciłem i nie rzuciłem myszki o monitor.I w tle ta muzyka...Ogólnie gra może być, ale popraw grafike, dodaj więcej rzeczy i w ogóle ;p naciągane 4/5 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Żadnej mapy, celownika...nic...to nie jest bunkier. takie 3=/5

 

Nie dodawaj przypadkiem żadnego celownika! To już w ogóle nie będzie miało klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka leci tylko raz, TEN KARABIN W CZASACH HITLERA ? WUT ? JEDEN RODZAJ PRZECIWNIKA ! TO miała być strzelanka a nie gra w labirynt, strzelanie do dupy, naboje wyglądają jak dwa klocki narysowane w paincie, co to na końcu miało byc ? HITLER NA BIAŁYM TLE ? NUDNE, PROSTE, LOKACJE SIE NIE ZMIENIAJĄ. Żeby to chociaż było w jakimś domku, pomieszczeniu czy coś. ALE TO JEST LABIRYNT składający się zaledwie z kilku tekstur. NACIĄGANE DWA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...