Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #48


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Start tury: 31 października 2008 - 20:00

Czas: 48h

Temat: Apokalipsa / Armageddon / Ragnarok / Koniec świata

Uwagi:

Wasza wizja zagłady, niekoniecznie ludzkości. Może to być zarówno przygodówka, shooter, jak i strategia. Ważne, aby zachować motyw Ostatecznego Końca. =p

 

Dlaczego 48 godzin? Zdaję sobie sprawę, że dużo osób w sobotę wyjeżdża, lub po prostu cały dzień chodzi po cmentarzach, więc przedłużyłem czas.

 

Gry dodajemy za pomocą tego formularza.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie fair, bo ja juz kilka dni zaczalem i nawet jak bym mial robic od nowa to i tak kto uwierzy ze od podstaw? -.- gdyby nie ten fakt to by moze cos fajnego wyszlo heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeezu... niektóre tematy są naprawdę "inne"...

Argamegodon :P ?

 

Bez jaj, jaką ja mam niby grę o armagedonie zrobić :D ?

Spadają na mnie cegłówki, i muszę od nich uciekać?

 

Czy może jestem Hugo, i poziom lawy ciągle się podnosi :P ?

 

Nie mam nawet najmniejszego pomysłu... '-.-

No, w sumie to mam na Escape of the room, ale... to raczej nie jest typ gry do robienia w 2 dni -_-

 

Ale spróbuję jeszcze coś wymyślić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boś poważny facet jest.

 

Przecież wiem, ze to było napisane pół żartem, ale Twój post uderzył w dość czuły punkt, więc nie omieszkałem wyrazić moich uczuć. =3 Układacz tematów to strasznie niewdzięczna robota. Zawsze znajdzie się ktoś, kto poburczy, ponarzeka i jeszcze nastawia emot " -.- ". Czasami niesamowicie mnie to drażni. Ale to oczywiście nie znaczy, że przestanę organizować Ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem Maxowi nie raz by umieszczał linka do odpowiedniego formularza.

 

Grę dodaje się tutaj:

https://gmclan.org/index.php?liga24&act...meadd&zm=57

I można to zrobić tylko raz, nie ma możliwości jej edycji. W przypadku problemów zgłaszasz się wtedy do jednej z osób odpowiedzialnych za Ligę24 - czyli do Maxa, Marmota o ile się nie mylę lub do mnie ( ale to tylko ze względu mojego czysto technicznego wkładu w cały ten mechanizm ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem Maxowi nie raz by umieszczał linka do odpowiedniego formularza.
Eee, kiedy niby? ;P Ale racja, umieszczać będę, bo jak widzę jeszcze nie wszyscy zorientowali się w systemie. I przypominam, że jeśli ktoś minimalnie przekroczy czas (od kilku do kilkunastu minut) niech poda mi bądź Tymonowi link do gry na PW, a zostanie ona zuploadowana! W końcu chcemy, żeby było jak najwięcej prac.

 

phi. a byłem pewny, że temat będzie związany z "Halloween" =P
Mieliśmy już "Dynie z kosmosu", więc byłaby powtórka. ;q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no temat zarąbiasty ale zalatany człowiek jestem, dzisiaj piątek, jutro sobota i ziomki z irlandi wracają i ogólnie to nie skorzystam :( a szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jednej z osób odpowiedzialnych za Ligę24 - czyli do Maxa, Marmota o ile się nie mylę lub do mnie ( ale to tylko ze względu mojego czysto technicznego wkładu w cały ten mechanizm ).

Gdybym tylko miał uprawnienia do możliwości ruszania czegokolwiek tam, to pewnie i bym mógł pomagać :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamrat: wykonanie badziewne ale giera ma to cos przyznam. Niby glupie, a bawi - to sie zawsze sprawdza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, i tak polowa zrezygnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...