Skocz do zawartości

2012


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zrozum, im więcej efektów tym bardziej spowolniona gra :) na to nic nie poradzisz no chyba że kupisz świetnego kompa =)

 

Mnie chodzi bardziej o to że np. w teksture nieba mogłaby być ta smuga wmalowana, bo jak sie spojrzy w górę to nie widać tego efektu tylko piękne czyste niebo, a mogło by być poprzecinane różnymi smugami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wać black wyszedl z podziemi (czytaj: w koncu wlazl na gmclan) :D i wać black szumnie ogłasza swoje negatywne zdanie, w akurat najmniej zaznajomionym sobie temacie, bomba ^^ ale kazde slowo sie liczy, wiec spytam: co oznacza "Lipa zbudowana na skrypcie" w tytm przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Procek 3 Ghz i 0,5 GB RAM? :/

 

Można, jeśli kupuje się np komputer z Allegro. Ja w ten sposób wszedłem w posiadanie blaszaka z 2,8 GHz, 512 MB RAM i kartą graficzną pochodzącą z epoki kamienia gładzonego...

 

Zagrałem i oto moje uwagi:

 

- taki dziwny glitch mi się pojawia, gdy będąc w kraterze patrzę z dala na fundamenty: bladle5.th.pngthpix.gif

- fajnie te eksplozje cię pchają, ale niekiedy jest to irytujące, bo praktycznie odbiera kontrolę nad bohaterem.

- co robi ten cholerny znaczek w rogu? Miga, mryga i wkurza.

 

Aha, zrób tak, żeby nie dało się obracać kamery całkowicie do góry nogami, (co on, pochyla się i przez rozstawione nogi sobie patrzy?) a najwyżej pionowo w górę/w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie mialem trzymac Was w niewiedzy przez jeszcze troche, ale moge chyba zdradzic Wam kilka informacji :) Mianowicie:

- wreszcie wzialem sie porzadnie za tryb graficzny XenoNa wiec 2012 (byc moze, nie obiecuje na 100% ze) bedzie korzystal z XenoNowego renderingu (biblioteka graficzna OGL, zwiekszona optymalizacja, szybsze dzialanie, efekty jakich w GM (i pewnie w Ultimate3D) nie ma ;p)

- nieco zmieniona fabula (...hmm, co ja plote, bardzo zmieniona fabula)

- czas gameplay'u zwiekszony z 4 minut do godziny(? wartosc nieokreslona do konca)

- profesjonalny podklad muzyczny

 

Niestety tylko tyle moge Wam na razie powiedziec, nie chcem zapeszyc, zwlaszcza ze uzywanie XenoNowego renderingu nadal stoi pod znakiem zapytania, a od tego zalezy strona jakosciowa projektu.

 

PS. Co do efektow, byc moze bedzie wykorzystywana obsluga vertex program, co za tym idzie glownie karty graficzne GF3 i lepsze (nie wiem dokladnie jakie inne jeszcze) beda w stanie obsluzyc w pelni wszystkie efekty gry. Wiec bedzie to o tyle maly problem o ile wiekszosc graczy bedzie mialo karty graficzne z obsluga OGL ARB vertex program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, a jakieś shadery będą? bo U3D słynie właśnie z nich, a połączenie silnika a raczej wrappera newton phisic z U3D daje kolosalne możliwości zarówno fizyczne jak i graficze :P raczej tego nie przebijesz, ale bardzo mnie nakręciłeś tą zapowiedzią być może i ja spróbuję sił w Xsenonie.

Edit: ale bez dokumentacji ani rusz :(

EDIT2 : aha jdyna wada newton wrappera to to iż nie ma w nim jointów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wlasnie shadery to ostatecznosc, bo musze to wszystko zrobic w krotkim czasie - narzucilem sobie makabryczne tempo pracy, wiec shadery jasli beda juz w tej grze to bedzie cud ;P

EDIT: A nie, jednak shadery to nie bedzie taki problem, wiec fifty fifty szans ze beda w grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien bedzie demo, a za 20 dni planowana premiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxiu, masz racje, w tydzien demka nie bedzie, co najwyzej filmik, bedzie od razu premiera za 20 dni - to akurat termin narzucony z góry więc musze sie wyrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soulland czeka na serwery dedykowane bo ich potrzebuje, dla tego na nie zarabiam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, to ty chyba na serio traktujesz Soullanda masz zamiar na nim zarabiać na życie^^

Lol, ile Ci płacą za pisanie głupot i podlizywanie się moderatorom ?

 

btw. BARDZO wątpię, że PsichiX, skończy tę grę i to jeszcze w takim terminie, naprawdę :) Psichix, nie miej mi tego za złe :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...