Skocz do zawartości

2012


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, to nie żart, gra będzie tania, ale kase na serwery dla Soullanda skądś muszę mieć. Poza tym jeśli to aluzja do niskiej jakości gry.. w tej chwili może nie dorównuje takiemu Crysisowi, ale z czasem dojdą nowe funkcjonalności silnika które na to pozwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to powiedział inaczej: Krok po kroku i droga do wydania Soulanda się skraca :) Bo tymi grami chcę zdobyć kasę na serwery dedykowane dla Soullanda, które do tanich nie nalerzą, a potrzeba ich nie jeden a nieco więcej - taka struktura obsługi połączenia :)

EDIT: Niby są dotacje, ale co jak ktoś sobie zażyczy że chce kase spowrotem czy tym podobne.. nigdy nic nie wiadomo co ludzie zrobią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja robię Soullanda z myślą o obsłudze sporej ilości graczy na raz, a do tego jeden serw nie wystarczy. Hmm, jeśli bym zrobił Beta-testy zamknięte, to by starczyły jeden, może dwa serwery, ale Beta musi być otwarta, innego wyjścia nie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a to wtedy ty gdzie testujesz soulanda? wszytskie zmiany itp ?

 

Po mału mozesz dojsc do tych nastu serverow, jesli bys wypuscil gre na 5 servach zrobil jakies premium acc lub cos w tym stylu to by sie w koncu na nastepne uzbierało bo przieciez w jeden gdzien nie zacznie grac ci jakas wielka gromada ludu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no fakt, ale zawsze i do tych 3 czy 5 serwerow trzeba dojsc. Co do moich testow, najpierw zdobede ten jeden serwer, to sie dorobi brakujace elementy ktorych bez serwera sie nie dalo zrobic i poprawi sie ewentualne bledy w dostosowaniu polaczen i elastycznej metodzie przekazywania danych klient-serwer oraz serwer-serwer. Jak juz zrobi sie wersje gotowa do testow publicznych, to sie zacznie reklame oraz zrobi zamiast premium account dodatkowe itemy, czy tez multum wirtualnej kasy, mozliwe do wykupienia za prawdziwa kase. oczywiscie itemy ktorych normalnie nigdzie sie nie dostanie, albo taki ktore beda rzadkoscia :P wtedy sie zarobi na reszte serwerow i w swiat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kase na serwery dla Soullanda skądś muszę mieć.
To jest dalej projekt zarządzany przez [sory, ale zapomniałem nicka xd], a Ty jedynie "pomagasz" O.o ?

 

Wiesz PsichiX - najwyżej będzie ograniczenie do powiedzmy 15 graczy.

A jeśli gra będzie popularna, możesz zacząć myśleć o większej ilości serwów.

 

I nie że w Ciebie nie wierzę - ale jakoś dziwnie jest wykupywać sieć serwerów nie mając skończonej gry - nie wiadomo, zy znajdzie się tylu użytkowników, aby zapełnić serwy...!

 

Edit: stasiu, bardziej do Ciebie pasował poprzedni avek ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie że w Ciebie nie wierzę - ale jakoś dziwnie jest wykupywać sieć serwerów nie mając skończonej gry - nie wiadomo, zy znajdzie się tylu użytkowników, aby zapełnić serwy...!

I dla tego napisałem, że najpierw zakupię ten jeden czy dwa serwy, aby zrobić testy, potem się wraz z zbieraniem graczy, zbierze kase na serwery - racjonalne rozwiązanie :)

 

To jest dalej projekt zarządzany przez [sory, ale zapomniałem nicka xd], a Ty jedynie "pomagasz" O.o ?

Hmm, no nie skłamię jeśli powiem że projekt głównie leży w moich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieterku, widzę że nie zrozumiałeś, jak wygląda kolejka priorytetów i dla czego właśnie tak. Najważniejszy jest Soulland, a żeby zdobyć na jego rozwój środki, to muszę wykonać kilka projektów komercyjnych, w których znajdzie się 2012, zaś The Towers będzie robione w trakcie i będzie grą darmową, czyli raz, że zamrożenie projektu jak obiecałem będzie tylko na jakiś czas, a potem wznawiam prace, a dwa, że żaden z projektów które obiecałem ukończyć, nie są i nie będą "kaput" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle z ejakbys skupil sie tylko na jednym projekcie to szybciej by ujrzal swiatlo dzienne niz jak walczysz z 3 naraz, taka prawda skoro gre sie robi pol roku - rok to ja bym nie kombinowal z taką ilością :P ale kazdy ma inna technike wiec obym sie mylił :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam nie trujmy już PsichiXowi, będzie "2012" to będzie i tyle, a nie ciągle, kiedy, co i jak? Znacie PsichiXa... Zawsze wymyśli jakieś usprawiedliwienie :P

Ja osobiście chciałbym ujrzeć jakiś trailer z "Soullanda", bo z tym "2012" to się nie wyrobi PsichiX do 2012 roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim uzbieracie kasę na te serwery, to ludziom się znudzą MMORPG.
MMO ma być massive multiplayer, pięciu fanatyków tego nie zapewni :3

Nie bój nic, Kasa się znajdzie. A w ten czas zdąży się zrobić kilka projektów, udoskonalić umiejętności i wyrobić sobie markę xD

Oj, uwierz, fanatyków na Tibie jest masa, z roku na rok nie ubywa, czyli MMO nigdy nie stanie się nudne.

 

Aj tam nie trujmy już PsichiXowi, będzie "2012" to będzie i tyle, a nie ciągle, kiedy, co i jak? Znacie PsichiXa... Zawsze wymyśli jakieś usprawiedliwienie :P

Ja osobiście chciałbym ujrzeć jakiś trailer z "Soullanda", bo z tym "2012" to się nie wyrobi PsichiX do 2012 roku :P

Filmik ze starszej wersji gry (nowszej do premiery wersji beta nie będzie): (Więcej info tu: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=11083)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z natury jestem minimalistą i zdobywam tylko to co jest mi potrzebne, nie wydaje nic na żadne zbędne śmieci, czy jakieś używki, etcetera. Tak więc możecie się spodziewać że ten rok będzie bardzo owocny dla Soullanda, jak i reszty gier ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z natury jestem minimalistą i zdobywam tylko to co jest mi potrzebne, nie wydaje nic na żadne zbędne śmieci, czy jakieś używki, etcetera. Tak więc możecie się spodziewać że ten rok będzie bardzo owocny dla Soullanda, jak i reszty gier ;D

to dobrze... już myślałem, że z powodu dużej ilości kasy ci odbije, weźmiesz ją, upijesz się, zabiorą cię na komisariat, odbiorą całą kasę i alkohol ( : O ), a ty po powrocie z izby wytrzeźwień dasz sobie spokój. Wiele pięknych gier tak kończy swoją karierę...

 

EDIT:

A tak w ogóle to trzymam kciuki za serwy, filmik wygląda obiecująco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze... już myślałem, że z powodu dużej ilości kasy ci odbije, weźmiesz ją, upijesz się, zabiorą cię na komisariat, odbiorą całą kasę i alkohol ( : O ), a ty po powrocie z izby wytrzeźwień dasz sobie spokój. Wiele pięknych gier tak kończy swoją karierę...

Pozdrówcie all but one moje produkcje.

 

Offtop: Czekamy na jakiekolwiek wieści na temat projektów komercyjnych PsikpsiXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie żart, gra będzie tania, ale kase na serwery dla Soullanda skądś muszę mieć. Poza tym jeśli to aluzja do niskiej jakości gry.. w tej chwili może nie dorównuje takiemu Crysisowi, ale z czasem dojdą nowe funkcjonalności silnika które na to pozwolą.

 

Jak mi powiesz, że to góra 19 zł to jestem w stanie zapłacić nawet teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...