Skocz do zawartości

2012


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wybacz, to przez ta gruntowna zmiane w grze. nie chcialem by bylo tylko uciekanie od meteorow i postanowilem urozmaicic ja. poza tym pozniej napisalem ze dema nie bedzie tylko od razu pelna wersja, co najwyzej trailerek w przeddzien zapodam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli tryb grania przez sieć, czy dwóch na jednym kompie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah. Tak czy inaczej - zainstaluj nowe sterowniki i sprawdz, bo u Ciebie wersja OGL jest mniejsza niz 2.0, tym bardziej nie przekracza 1.4 ktora jest minimum w tej implementacji w silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiera nastąpi kilka dni tuż po sylwestrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, sama fabula zostanie ukazana Wam byc moze na trailerku w przeddzien premiery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakies screeny? ;>

Dostaniecie wraz z filmikiem :)

 

Ja i tak znam całą fabułę biggrin.gif Pewnie zrobiłeś tak jak ci podpowiedziałem, że okazuje się, że bohater był kierowcą rajdowym i w garażu miał sportowe auto i uciekamy przed meteorytami. sp_ike.gif

Na szczescie nie. tak jak wspomnialem, akcja z meteorytami to tylko %-y calej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera miala byc wczoraj, bo gra miala isc na konkurs yoyo. Glownie chodzilo o poprawki, ale co za duzo to nie zdrowo - chcialem "dopiescic" gre i godzine przed oddaniem cale wyswietlanie 3d poszlo sie "kochac" (co by brzydko nie mowic) i nie zdazylem z oddaniem na czas. To byla zla wiadomosc, a dobra jest taka, ze nie skonczylem z ta gra - dopracuje ja do perfekcji tak, aby mozna bylo ja sprzedawac, przerobi sie to lekko na FPSa (bo w zalozeniu miala to byc przygodowka) i bedzie sie mozna nacieszyc gra :P

A poki co, jedyne co mi sie udalo odratowac z tego i przepisac do nowej wersji silnika to to: http://www.sendspace.com/file/ws4486

Ocencie jak sie to prezentuje i wasze odczucia czy warto zrobic z tej gry bostwo.

btw. i czy wogole dziala, bo niektorym wlasnie bledy GMa wywalilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka tresc errora jesli moglbym wiedziec? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku czarny ekran troche trwa bo sie laduja tekstury i mapa, dla tego nalerzy troche poczekac. a kompa nie spali. wszelkie przyczyny ktore mogly powodowac spalenie zostaly usuniete.

a error to przypadkiem nie z object meteor? bo ktos mi powiedzial ze w tym obiekcie mial error, ale u mnie o dziwo ani razu nie bylo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowmotion fajne wyglada jak w fearze prawie, wybuchy fajne, rozpadanie sie budynkow srednie, ale i tak lepiej wygladaja te kamyczki od pudelek. szkoda ze nie wyrobiles sie z konkursem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co wy macie za komputery. Ściągnąłem, odpaliłem, czarny obraz? Jakieś 5 sekund, nawet fajne, chociaż raz wlazłem do budynku i szkoda że ściany są takie płaskie.

 

Mi dokładnie tak samo o.o myślałem że mi sie nawet nie odpali a tu prosze z bloomem elegancko działa :) tylko to co powinno być w lewym górnym rogu mi sie tak jakby rozmazuje ;/

Troche też przeszkadza mi że kamery chodzi tak jakby po ziemi, że żadnej wolnej przestrzeni miedzy ziemią a kamerą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...