Skocz do zawartości

2012


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, obiecuje ze postaram sie by w nowej wersji wygladzic teren. a tak poza tym, to niezle Wam kratery wyszly, jak bede mial dostep do kompa na troche dluzej to pokaze Wam screena z sieczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace trwaja pelna para - edytor map zrobiony, teraz optymalizacja i nowe elementy gry, takie jak roslinnosc reagujaca na otoczenie, ludzie uciekajacy do 'portalu' i starajacy nie dac sie zabic, samochody, ktore moga sie przydac w ucieczce, ale bedace tez klatkami smierci w kontakcie z fala uderzeniowa meteorytu, oraz wiele innych elementow nadajacych grze dynamizmu i grafiki na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter, rozczaruje Cię - nie upadł. Mówiłem, dokończenie go leży w moim interesie. To ze nie daje żadnych informacji, nie znaczy ze to koniec, tylko ze poprawiam silnik :) musi być szybki, rewelacyjny. Niedługo dostaniecie nowe demo. Poza tym: Milczenie jest złotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry pomysł!!!

 

Umieścić w mieście ludzi!

 

Wtedy kiedy by walnął w nich meteoryt to by była rzeź niewiniątek :twisted:

 

noi KREEEEEEEEEEW!!!

 

Atak to gierka spox

 

4\5

 

u mnie:

 

normalnie 90%

 

kiedy **** meteoryt w budynek 80%

 

kiedy we mnie 50%

 

intel pentium 4 3.0 ghz

 

ram ddr2 512mb

 

radeon 128mb nie wiem jaki :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Prace trwaja pelna para - edytor map zrobiony, teraz optymalizacja i nowe elementy gry, takie jak roslinnosc reagujaca na otoczenie, ludzie uciekajacy do 'portalu' i starajacy nie dac sie zabic, samochody, ktore moga sie przydac w ucieczce, ale bedace tez klatkami smierci w kontakcie z fala uderzeniowa meteorytu, oraz wiele innych elementow nadajacych grze dynamizmu i grafiki na wysokim poziomie.

 

Pokaż screeny! Albo chociaż malutki filmik :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Procesor 4200+ (bla, bla) 2,2 GB, RAM 2 GB, Grafika 256MB

Chodzę sobie: ok. 95%

Chodzę sobie i podziwiam widoki: ok. 85%

Meteoryt na mnie spada: ok. 60%

Budynek spada: ok. 60%

Ale ja mam Viste...

 

Dlaczego meteoryty spadają tylko w moim pobliżu? Czy ja mam jakiś nadajnik? Fajnie by było gdyby spadały też gdzieś dalej, tj. jak popatrzę do góry to chciałbym tam widzieć smugi po meteorach, albo meteory pędzące zupełnie nie we mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...