Skocz do zawartości

Brukstacja!


Marrac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łaski bez, po drugie to ja śpiewałem "szła dzieweczka" a potem Bagno dołączył. To, to nie my się kłóciliśmy tylko brat bagniaka z nim i jego siostra chyba + drugi brat i była boruta, ja siedziałem cicho i nie gadałem nic na Bagna. Słuchajcie, bo jest naprawdę fajnie i wesoło, śpiewamy, tańczymy balujemy, poruszamy tematy, puszczamy piosenki w tle i nie tylko, publiczność (lol, max było 20 osób dzięki mnie =D) rzuca pomysłami, prosi o piosenki i pozdrowienia. Życzę temu radiu jak najwięcej :) Mam nadzieję, że wkrótce wystartujemy trochę bardziej profesjonalnie :).

 

Edit: A co do muzyki, to staraliśmy się z bagnem puszczać różne typy, bo wiadomo, że każdy woli co innego. Ale było fajnie. Dla kolesia o trzliterowym nicku, w środku z N zaśpiewaliśmy stolat z racji tego, że wczoraj (tzn dzisiaj przed 24 w nocu) miał urodziny, więc naprawdę zachęcam, mam nadzieję, że kiedyś znajdziemy jakiś inny program do komunikowania się między sobą, bo skype nawala i jak obaj śpiewamy to słychać tylko bagniaka, no cóż. To dopiero start, a ja mam nadzieję, że mnie wpłapiecie do swojej ekipy (dzisiaj grałem "dogrywskowo", bo prowadzącym od 22 był Bagno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...