Skocz do zawartości

Memo


sebuspl

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Memo

 

Gatunek: logiczna

 

Opis: Gra polega na odgadywaniu cyfr ukrytych pod kwadracikami, w odpowiedniej kolejności bądź takich samych.

Na początku rundy ukazują cię cyfry, które po chwili zostają zasłonięte trzeba je szybko zapamiętać.

Tryb 1 - Odsłaniasz cyfry w kolejności od najmniejszej ( zaczynając od zera) do największej, poziom trudności rośnie w zależności od rundy i zdobytych punktów. Jest 12 rund. ( Wersja 1.1 od 5 do 12 rund )

Tryb 2 - Odsłaniasz te same cyfry. Pierwszym odsłonięciem wybierasz cyfrę (np. 1) którą będziesz poszukiwał. Odsłona innej cyfry powoduje koniec rundy. ( Wersja 1.1 od 5 do 12 rund )

Tryb 3 - Mutacja trybu 1 tylko tutaj grasz tak długo aż nie zrobisz błędu. Liczba punktów to runda.

 

 

Download: Uploader GMC - Wersja 1.0, Uploader GMC - Wersja 1.1

Rozmiar pliku: 1045 KB, 1033 KB

 

 

 

Autorzy:

Programowanie:
ja

Fabuła:
-

Grafika:
ja

Muzyka:
internet :)

Screeny:

Menu

Tryb 1

Tryb 2

Tryb 3

 

 

edit:

Nowa wersja:

-zmieniona czcionka

-możliwość wyboru długości gry ( 5-12 rund)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dość ciekawa, chociaż prawdę mówiąc na początku miałem z nią problemy. Potem zakapowałem o co chodzi. Jest jednak jeden mały błąd. Gdy gra mi się już znudziła nie dało się jej wyłączyć. Czekałem aż się samo wyłączy, próbowałem X, ale nic nie działa. Dopiero, gdy postanowiłem grać dalej, okazało się że gra się wyłącza po 12 rundach. Dodaj w grze takie coś jak WYJŚCIE DO MENU.

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem ustawić wyjście na esc i krzyżyk :mellow:

ale wrzucę nową wersję i plik .gm może komuś się przyda.

Gierkę zrobiłem właściwie dla siebie, żeby czasem rozruszać głowę :)

Polecam gry tego typu można całkiem nieźle poćwiczyć w nich koncentracje i pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to gra dobra, grafiki mieć nie musi ma bardzo dobrą jak na nią, pozwala skupić się przez to na wyskakujących cyfrach, co do muzyki to nie wiem bo nie mam jak tego sprawdzić ^^" Pomysł bardzo dobry, aczkolwiek wydaje mi się że spotkałem się już gdzieś z taką grą, niby jest ten jeden błąd ale on jakoś specjalnie nie przeszkadza.. Mógłbyś dodać jeszcze np. jeden tryb (czwarty) w którym można by wybrać liczbę rund oraz po ile ma dochodzić cyferek na planszę.. Ode mnie za grę 4, i jest to zasłużona ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzekutor... a co masz napisane w pierwszym poście (tym z grą)?

Opis: Gra polega na odgadywaniu cyfr ukrytych pod kwadracikami, w odpowiedniej kolejności bądź takich samych.

Na początku rundy ukazują cię cyfry, które po chwili zostają zasłonięte trzeba je szybko zapamiętać.

Tryb 1 - Odsłaniasz cyfry w kolejności od najmniejszej ( zaczynając od zera) do największej, poziom trudności rośnie w zależności od rundy i zdobytych punktów. Jest 12 rund.

Tryb 2 - Odsłaniasz te same cyfry. Pierwszym odsłonięciem wybierasz cyfrę (np. 1) którą będziesz poszukiwał. Odsłona innej cyfry powoduje koniec rundy.

Tryb 3 - Mutacja trybu 1 tylko tutaj grasz tak długo aż nie zrobisz błędu. Liczba punktów to runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowałem się dzisiaj i poprawiłem kilka spraw:

-można wyjść do menu przez naciśnięcie ESC

-możliwość wyboru długości gry ( 5-12 rund)

-nowa czcionka

 

Spełniłem częściowo sugestie Moldisa, tzn. punkt drugi w zmianach.

W planach jest jeszcze dodanie nowych trybów oraz poprawienie grafiki, zobaczymy czy się uda ;)

Dzięki wszystkim za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...