Skocz do zawartości
propaganja

Lucky Day - singleplayer/multi online(zapowiedź)

Rekomendowane odpowiedzi

tamtemu dziadowi w back1 trzeba rozwalic pile machaniczną. w LD jest inna taktyka na niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nieźle, podoba mi się że nie ma szumu :> Coraz lepiej, powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up

co ty? Szum tylko dodaje trochę klimatu. Upierałbym się, aby został. Nie taki jak na skrinach z noktowizorem (przesada), ale jakiś to zawsze klimacik jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tez tak myslalem, ale testowałem i lepiej wygląda zdecydowanie bez. akurat ta gra, i przy tej kolorystyce jakos to nie pasuje. A i noktowizor bez szumu wygląda zdecydowanie ładniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka rysunkow rysowanych dlugopisem, zrobione są z tego loadingi, po obróbce w photoshopie:

19537095wa5.gif

14055734ha0.gif

87056509tz8.gif

76357857vz3.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zapowiada się ciekawa pozycja. szczerze mnie zaintrygował ten projekt

screeny sa naprawde spoko. pozazdroscic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to czas na pierwszy filmik, co prawda nie ma w nim pokazanych wszystkich bajerów, minigierek, ekwipunku czy choćby wpływu systemu RPG na gre, a jedynie przebieg jednej z szybkich misji w rodzaju zabij 2 mutherfuckerów i wszystkich którzy staną na drodze, no i troche sie scina, jak to filmiki nagrywane frapsem - ale zlookać zawsze można żeby obczaić co sie z czym je . Miłego oglądania:

http://www.gmclan.org/up993_4_ld2.html

waga dwadźieścia coś mega

Nagrany przez lowridera, jak nagra cos jeszcze to pewnie wrzuce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przy mojej prędkości łącza ściągać się jeszcze będzie przez pewien czas.

off. do nagrywania polecam programik CamStudio, bo wiem, jak Frapsem ścina ;) (E chociaż na zarejestrowanej wersji nie tak bardzo)

Edit:

Więc tak. Nic nie mogę napisać. Po prostu wyczekuję dema i tyle. Trochę dziwnie wyglądało coś wyjmowanie broni, ale to pewnie tylko przywidziało misię.

Gra widać, że świetna i trzyma poziom pozostałych twoich gier. W tą grę po prostu trzeba zagrać. Koniec ;P

E2:

Zapomniałem. Z tego co ujrzałem na tym filmiku to gra prezentuje się świetnie i już odrazu mogę wlepić piątkę, bo nic innego si,ę nie da

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Propa powiedz mi czy animacje chodzenia robisz recznie ? CZy jakos GM'em ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok wypieprzylem stary wrzucilem nowy filmik, zdecydowanie lepszy. Trwa 4 minuty ale widać na nim sporo różnych wątków, misji działań i motywów. polecam, link tu i w 1 poscie:

http://www.gmclan.org/up993_4_lucky_day_gameplay_2.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O kurde... Nie mogę się gry doczekać :P Zarąbiście to wszystko wygląda :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

łoooooo ale giera,niezłe to,kiedy to wyjdzie? pograłbym sobie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta gra jest świetna! Co tu dużo mówić, jest prawie że idealna! Tylko dlaczego za zabicie kolesia zawsze dostaje sie EXP + 3 ni wiecej ni mniej? Powinieneś to jakoś rozróżnić co do słabszych i silniejszych, chyba, że tak jest a na tym filmiku tego nie widać! 10 000 000/5 czyli 5/5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

masz racje, jest tak, tylko na tym filmiku tego nie widać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj i dzisiaj testowałem ld,są nowe skille,jest ich bardzo dużo,nowe bronie po ok 4 z każdej kategorii czasem więcej,kategorii w sklepie jest 11,wybrałem bronie na misje,wjechałem w kilku typów,efekty na wysokim poziomie,krew wygląda bardzo dobrze,optymalizacja jest bardzo dobra,gra nie ścina wcale na najwyższych ustawieniach.

Zamieszczam kilka screenów,dodam więcej niedługo.

http://img210.imageshack.us/img210/1315/pieszajebany.png

http://img7.imageshack.us/img7/2267/psy.png

http://img54.imageshack.us/img54/942/rozjebywanie.png

Każda broń ma inną specyfikacje,są normalne jak i ciche,różny rozrzut kuli,prędkość pocisku,obrażenia a także głośność.Podczas gry leci dobra muzyka.Przeciwnik,który wyskakuje na nas zawsze rzuca jakiś tekst,jest tego naprawę bardzo dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No drobiu widze ze wreszcie robisz cos przydatnego :D

No fajnie, naprawde fajnie to wszystko wyglada

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, ładnie się zapowiada.

BTW. Jak ukończysz aktualny projekt będziesz kontynuował Soul Jaha? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solmis znając siebie to zaczne robić souljaha od początku :P ale wiesz, lucky day też próbuje robić poraz trzeci i wszystko wskazuje na to ze tym razem sie uda, wiec na souljah tez napewno przyjdzie pora :D

a souljhaha tego co mam na dysku swoja droga to moge kiedys to wrzucić. Są w końcu ze 2h grania i sie ładnie prezentuje , o tripie tez myslalem zeby wrzucić ale nadal walcze, naprawic jeden błąd i może uda sie to gdzies komuś sprzedać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W grze na mieście jak się będzie szło do typów po misje będzie grało radio a w nim:reklamy,skity,kawały,muzyka której nigdzie nie słyszeliście wcześniej,różne gatunki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyne co mnie tutaj dziwi to sztywne rece. Propa, jestem pewny ze potrafisz im je ugiac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kilka screenow:

screenshot101z.png

screenshot104p.png

screenshot107q.png

Praca idzie pełną parą, coraz mniej przypomina to end of story a coraz bardziej lucky day, skonczonych misji jest jak narazie 15, w różnych klimatach z różnymi zadaniami i kilkoma sposobami na przejście.

ogólnie gra jest w tym momencie juz ostro dokokszona, ale i wiele ją jeszcze czeka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A misji będzie 100 lekko z tej rzeczywistej kampanii a ta druga kampania to już inny wkręt. :rolleyes:

edit:

Jedyne co mnie tutaj dziwi to sztywne rece. Propa, jestem pewny ze potrafisz im je ugiac.

Ja też potrafię ugiąć i jak nie przestaniesz pisać takich głupich, bezmyślnych komentarzy to ugnę twoje ręce.

Nie zauważyłeś,że postacie w grze są celowo tak zrobione? <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kilka sympatycznych newsow dla wielbicieli seri thief ;D Po pierwsze wprowadzilem w koncu system chowania sie w cieniach,(mamy na hudzie taka mala zaroweczke ktora dokladnie okresla jak bardzo ukryci w cieniu aktualnie jestesmy) i dziala to po prostu bosko. Wystarczy wylaczyc latarke znalezc co ciemniejsze pomieszczenie, wziasc do łapy coś z tłumikiem albo maczete i mozna poruszac sie jak duch wybijajac biednych niczego nieswiadomych przeciwników cichaczem, do tego mapy skonstruowane sa w bardzo nieliniowy sposob wiec mozna szukac alternatywnych dróg, i wszystko nabrało fajnego cieniolubnego klimatu.

A jesli ktos gral w thief:metal age to zapewnie kojarzy motyw ktory dodawal tam najwiecej klimatu, prawie-niesmiertelne ale powolne i głupie roboty które chodzą rzucają granatami i gadają pierdoły - teraz w LD mamy cos podobnego, w paru misjach spotykamy olbrzymie puchy zelaza, które zarąbiscie dodaja adrenaliny. Mozna co prawda takiego dziada rozwalic, najlepiej walac z bazooki i granatow ale to strasznie nieoszczedne dlatego najlepiej po prostu przemykac tak zeby roboty cie nie wyczaiły. Zarabiscie jestem zadowolony z tych robotow, sa wielkie ciemne i cholernie mroczne, a jak czaisz sie w hotelu i dlubiesz wytrychami w zamku i slychac ciezkie kroki metalowej puchy i chamski glos robot jak sie przybliza to co wrażliwszym graczom mogą zwyczajnie puścić zwieracze, efekt jest naprawde cacy.

A z bardziej normalnych newsów to mamy w grze już 21 misji, ktore zapewniają dobre 4,5 godzin grania, a przeciez to dopiero początek :) Broni tez jest od cholery, kazda ma swoje plusy i minusy. Do tego gra chodzi najszybciej z moich dotychczasowych gierek, wymagania sprzetowe sa jak najbardziej znośne. Fabula tez juz zaczyna rozkwitac ale nie chce o tym pisac bo jest ostro zawila i najlepiej bedzie sie ja sprawdzac po prostu grając. Ogolnie lucky day zbliza sie wielkimi krokami :D

wiesz w tym momencie to byloby z tym od cholery roboty i nie wiem czy jest sens, postaram sie bardziej przykleic bron do reki zeby tak nie uciekala jak sie do tej pory czasem zdarza ale uginać łap już raczej nie bede.

screen z robotem:

screenshot111.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

yo zbiry powiem tyle,lucky day ostro zasuwa do przodu,muzyka coraz to lepsza jest ok 50 kawałków ale mamy kilka dobranych do misji,propa ostro jedzie z misjami,ja pomagam przy innych opcjach,nie muszę się tłumaczyć,propa jest jakby autorem gry on większość tam decyduje(mi to pasuje,ja się nie wpierd****lam)

efekty i motywy się naradzamy,2 kampania mroczna,oczywiście muze robimy raze bo współparaca dobrze wyszała,kawałki co zrobiliśmy,w grze dużo mini gierek hackowanie,sejfy,skrytki,drzwi(lockpicki),szafki,komputery,laptopy,kody dostępu,hangary,ogólnie kupa dobrego gówna i tyle,muzyka dobra,propa już robi postracha na 2 kampanie(horror i mrok),niedługo wleci tutaj nowy skrót soundtracku,1 misja ok 100misja 2 misja też,czekajcie,dobre uderzenie screeny nowe niedługo hehe dobrze będzie,murdalow pozdrawia kapuśniaki! :sp_ike:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coraz bardziej już nie mogę się doczekać :rolleyes:

Zapowiada się świetnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zrobiłem z lucky daya fallouta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zrobiłem z lucky daya fallouta :)

Może jakieś więcej info?

Udostępnij tego posta