Skocz do zawartości

Diablo I


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym zaproponować Wszystkim tym którzy mają Diablo I wspólną grę na serwisie Battle.NET Tutaj znajdziecie patha do gry wystarczy go uruchomić stworzyć se postać i możemy jechać :D

Jeśli znajdą się chętni stworzę serwer o nazwie "Lolik Zaprasza"

Serwer będzie czynny od dzisiaj

P.S Jeśli coś się nie podoba proszę darować sobie chamskie komentarze to temat dla zainteresowanych sprawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale ŻADNYCH TAKICH TEKSTÓW DO MNIE!!!
Kolego drogi, widzę, że jesteś nie do końca sprawny umysłowo, więc zaprzestań proszę wypowiadania się w tym temacie. A najlepiej zmień forum,

 

Co do Diablo. Chętnie bym zagrał, bo podobno cała siła tej gry tkwi w multiplayerze (a przynajmniej tak gadają starzy fani, kiedy powie się im, że singla wyłączyło się po 10 minutach ;p). Oryginała posiadam, tzn. posiadam GDZIEŚ, gdzie w tym momencie rozwija się pewnie jakaś urocza kolonia pająków. No i jeszcze dochodzi problem sprzętowy, czytaj: nie-mam-na-czym-grać. Ale wstępnie się deklaruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie jedno pytanie jedynie diablo1 wchodzi w gre? bo co tu duzo mowic, mimo wyjatkowego klimatu diablo1 jest poprostu momentami strasznie archaiczny, i nie chodzi mi tylko o grafike, a niektore rozwiazania utrudniaja wrecz gre, sprobujcie grac magiem w druzynie... puffff fireball - ktos z druzyny pada, bzzzyt chain lightning - o, znowu ktos padl, nastepne ucho do kolekcji...

ostatnio odpalilem diablo2 z jakims modem przez battleneta, tam jest mimo wszystko wiecej mozliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie jedno pytanie jedynie diablo1 wchodzi w gre? bo co tu duzo mowic, mimo wyjatkowego klimatu diablo1 jest poprostu momentami strasznie archaiczny, i nie chodzi mi tylko o grafike, a niektore rozwiazania utrudniaja wrecz gre, sprobujcie grac magiem w druzynie... puffff fireball - ktos z druzyny pada, bzzzyt chain lightning - o, znowu ktos padl, nastepne ucho do kolekcji...

ostatnio odpalilem diablo2 z jakims modem przez battleneta, tam jest mimo wszystko wiecej mozliwosci...

eee tam wczoraj graliśmy w 4 osobowej drużynie (dwie łuczniczki, wojownik i mag) i wszyscy oprócz tego wojownika używaliśmy magii (często trafialiśmy w siebie na wzajem) i do ochrony przed magią wystarczy resist magic, resist fire i resist lightning :) i dobra zbroja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@copoconaco grozisz mi ? :D :D :D

Czy ktoś będzie chętny zagrać za 40 min szukam chętnych. Jeśli ktoś będzie chciał niech wejdzie na serwer "Lolik Zaprasza"

Poziom opcjonalnie albo normal albo koszmar :)

Uwaga : osoby posiadające piracką wersję Diablo I również mogą bez problemu wejść na Battle.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, zaloz haslo bo jakies zboczone pajace tam sie wbijaja...

 

Vardi sprawdz to: http://www.fileplanet.com/dl.aspx?/planetd...okyo/arv110.zip

moze da sie odpalic ten mod na battlenecie (moze na otwartym). nie jest to jakas super konwersja, ale dodaje to i owo, i gra sie znacznie przyjemniej. mod nie jest inwazyjny, nie wymaga podmiany pliku Patch_D2.mpq, a odpala sie go poprostu gotowym plikiem bat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, zaloz haslo bo jakies zboczone pajace tam sie wbijaja...

jakie pajace co robili i jeśli możesz powiedzieć kto ? (sorry nie widziałem, nie jest w stanie upilnować wszystkich)

i jeszcze jedno jeśli ktoś rozrabia jak się takiego chama pozbyć z serwa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

Może mi jeszcze powiecie że gracie w TIBIE?

 

A co diablo ma wspolnego niby z Tibia ? To, ze tu sie zabija potwory i tu to nie znaczy ,ze grajacy w diablo beda grac w Tibie. To tak jak porownywac Stara do BMW. Bo to jezdzi i to jezdzi.

 

Pogralbym ale nie moge znalezc Diablo. Za to mam na wierzchu Diablo 2 LoD, jesli by byli chetni i posiadali oryginal to mozna by czasami pograc na B.necie/Europe.

 

W duelach Diablo 1 jest taka wada , ze dobry mag z Fireballem/chain lighting, teleportem i manashieldem uzbrojony w mase potionow z mana jest bardzo ciezki do pokonania zwlaszcza wojownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...