Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, panowie z GS, apeluję:

 

ZRÓBCIE WRESZCIE JAKĄŚ GRĘ BO JESTEŚCIE W STANIE ZROBIĆ I TO BARDZO DOBRĄ jak nie z*******ą

 

:)

 

W pre-alphe (czy co to tam było) Alienów grałem i przyznam że mimo to iż wiele nie było to gra miała klimacik. A że ma to być kooperacyjna nawalanka w takich zarąbistych realiach, to z całego serca życzę wam żebyście to ukończyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie zrób dobry team. Jeja. To że w zespole GS jest 3 z 4 administratorów strony nie znaczy jeszcze, że wszystkie produkcje będą super. I abarotno. To, że w zespole nie ma takich ludzi wcale nie znaczy, że ich twory mają być złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko - GS robi nam smaki na fajne gry już hoho i troche a nic z tego nie wychodzi ;)

To sobie zrób dobry team. Jeja.

No pewnie, już leca. Mówisz jak by to była kwestia 2 minut >xO

To że w zespole GS jest 3 z 4 administratorów strony nie znaczy jeszcze, że wszystkie produkcje będą super. I abarotno. To, że w zespole nie ma takich ludzi wcale nie znaczy, że ich twory mają być złe.

Teoretycznie tak, ale inna jest prawda - takie GS ma o wiele większe szanse stworzenia dobrej gry a mimo wszystko hmm...praktycznie... nie "wykorzystuje" jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko - GS robi nam smaki na fajne gry

 

Czy ja wiem. Najbardziej co mi z tych wszystkich sygnaturek reklamujacych rozne takie tam tytuly, i filmikow, gierek to najwiekszy smak zrobilo na mnie hidden sword i sadzilem, ze nie dlugo gra zostanie rozbudowana w dobrym kierunku, niestety zostala rozbudowana w strone mmo (niestety dla mnie bo nie przepadam za takim rodzajem rpg/hack'n'slashow) ktory i tak upadl.

 

No ale nadal mysle, ze moze jednak cos z Aliensow bedzie.

 

Zgodze sie z Yoda, ze nie wykorzystuje szansy zrobienia dobrej gry, ale trzeba tez wziasc pod uwage, ze kazdy ma wiele innych spraw na glowie w zyciu niz robienie gier.

 

A tak wogole, to mi sie wydaje ,ze w takim ukladzie Soulland wyjdzie wczesniej, i jak chlopaki sie przylozą to moze sie okazac dobra gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo w tym wszystkim jest racji, ale nie można tylko ciągle pisać: NIC WAM NIE WYCHODZI; NIE CHCE WAM SIĘ; NIE SKOŃCZYCIE TEGO; KOLEJNY PROJEKT DO KOSZA (i inne podobne teksty...)

 

Trochę OPTYMIZMU, nie od razu Rzym zbudowano, używajcie optymistycznych i BUDUJĄCYCH wypowiedzi.

 

Co do projektu(ów)... Pracujcie sobie spokojnie (nic na siłę!) i nie zmieniajcie co chwilę radykalnie koncepcji gry.

 

Powodzenia!!! ZROBICIE TO!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Huh, przecież to z tej gry Borek był najbardziej znany jeszcze przed Almorą, chyba za czasów iglu.cz to jeszcze było... pamiętam jak zobaczyłem tą grę i się okazało, że to polak, to aż uwierzyć nie mogłem i mnie zmotywowało wtedy strasznie aby tworzyć dobre gry jak on (a czemu teraz już nie? :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wpłaciłeś daninę aby uzyskać te informacje?

 

Newsy na stronie z tego co wiem są dodawane jak tylko pojawia się nowa informacja, tak więc ustawcie sobie gear-studio.com jako stronę startową i czytajcie co się pojawi. O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jajco. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Jak pojawi się coś nowego to pojawi się news na stronie i tyle, nie tutaj - ewentualnie później Borek coś napisze. I nie jęcz już "dajcie coś nowego" bo to tylko zniechęca ludzi do pracy. O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"We also have a really much finished scripts of "Aliens" project. In a couple of days will be more screenshots and one important thing is that a alpha version will be at february of new year" W skrócie : Skończyli wiele skryptów, niedługo nowe screeny i w lutym 2009 alpha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...