Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No więc moja propozycja trybu multiplayer (Ripp off z The Conduit na Wii xD)

Każdy gracz dostaje innego gracza za cel, tylko zabijając tego gracza dostaje puknkty, zabijając nie właściwego ma punkty na minus. Tylko on wie na kogo ma polować, ale sam nie wie kto poluje na niego! Jeśli uda mu się dojść do tego kto poluje na niego to za takiego killa dostaje 2x punktów. Hm hmm...? Nie wiem czy dobrze opisałem xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, HUD będzie dopasowany. Generalnie nie robi to jeszcze wrażenia, bo tylko ściany mają prawidłową wielkość, a reszta jest zwyczajnie przeskalowana. Nie mniej jednak teraz Obcy będą wyglądali o wiele lepiej jak i sama postać, którą można już było zobaczyć w poprzednim newsie :) Podoba mi się teraz atmosfera gry, wszystko zrobiło się takie bardziej klaustrofobiczne, kampania w multiplayerze to będzie teraz prawdziwa moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiscie podoba mi sie 'przybliżenie' kamery, kiedy wzrokiem obejmuje sie tylko jedno pomieszczenie klimat robi sie bardziej soczysty :D Ogólnie widze że gra idzie w dobrą stronę, najpierw sterowanie pod myszką teraz przybliżenie, a jak jeszcze mówisz o o kampani multiplayer to aż ślinka cieknie :D

Tylko ten art mi się nie podoba, byś Borek napisał to bym 3x lepszy walnął :P

Za to HUD to mega pierwsza klasa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy puki co zrobione jest tylko sterowanie Ludźmi czy już może można grać aliensami?

Jestem ciekaw jak to bedzie wyglądało, czy aliensy też bedą miały tak ciemno? Tzn. bedą miały zaciemnione pokoje w których nie bedzie lamp? Bo coś mi sie zdaje ze w filmach "one" widziały lepiej niż ludzie w ciemnościach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo, Borek myślałeś o wpakowaniu do gry latarki? Też by ładne jaja były idziesz w ciemnym pomieszczeniu jedynie maly obszar oswietlony w a nim nagle obcy sie pojawia z rykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

qrcze dawno mnie na GMC nie bylo ;] tak sobie myślę wracając ze szkoły: "A może [AT] już wyszło ??" wchodzę na GMC i co widzie ?? a no nic ;/ qrcze a tak bym se w to zagrał ;/ bo teraz nie mam w co bo mi się karta graficzna spaliła i ciągnę na GeForce 440MX (nie śmiać się ! każdemu może się Zdarzyć!) mam nadzieje ze ona uciągnie [AT] bo inaczej będę zły... i zmuszony do wydawania kasy. ;/

 

Tak jak wyżej wyczytałem. zapodalibyście jakaś Bete... Pre Alphe czy coś na ten wzorek. albo DEMKO... takie niedopracowane (niech wazy tą fullgame) żeby można było się połączyć i ponawalać :D (DeathMatch)

 

no to tyle odemnie 3majcie sie ;] lookne na forum później ;] Tival/OriPL powraca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Borek wprowadził kilka zmian do produkcji (m.in. zmianę grafiki na większą, o której już pisał na stronie GS), chociaż nie rozmawiałem z nim już ponad miesiąc - jeżeli wprowadził tą zmianę o której rozmawialiśmy - myślę, że będziecie naprawdę zadowoleni, a sama gra ukaże się dużo szybciej niż myślicie. Niestety nie mogę powiedzieć o co chodzi, bo raz, że to tajemnica, a dwa - nie jestem pewien, czy Borek ostatecznie zatwierdził tą zmianę :)

 

Niestety, na GMC jest tak, że jak damy jakieś screeny czy wypiszemy pomysły, to zaraz wszyscy rzucają 100 swoich własnych pomysłów, a na screenach od razu krytykują, że "brakuje tego i tamtego" chociaż wiadomo, że gra jest dopiero w produkcji i wiele rzeczy jeszcze nie zostało zrobione. Dla tego obecnie nie publikujemy w sumie żadnych newsów na temat naszych produkcji.

 

Inna sprawa, że w przeciwieństwie do większości userów, którzy chodzą do podstawówek czy gimnazjów, ja, Borek czy Ranmus jesteśmy już dorosłymi ludźmi, którzy studiują, bądź pracują i naszym jedynym zmartwieniem nie jest to, że zadano nam pracę domową albo jutro jest kartkówka z historii - ale mamy dużo więcej rzeczy na głowie, którymi trzeba zająć się najpierw, a tworzenie gier to tylko hobby w wolnym czasie :) Dla tego czasem jest tak, że codziennie pracuje się po 5 - 6 godzin nad grą, a czasem jest tydzień, że nie ma się czasu nawet odpalić komputera. Myślę, że do czasu kolejnych testów, czy nawet do wersji Beta nie macie co się spodziewać nowinek :) Niestety, ostatni szum wokół screenu który dał TeeGee nauczył nas, że wam nie można pokazywać nieskończonego produktu, a nam nie chce się tracić czasu na tłumaczenia, że to jeszcze nie skończony produkt i to wszystko o czym mówicie się przecież pojawi w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi nam, gnysku, o TĄ zmianę, to wydaje mi się, że jest to już postanowione.

 

jeżeli wprowadził tą zmianę o której rozmawialiśmy - myślę, że będziecie naprawdę zadowoleni, a sama gra ukaże się dużo szybciej niż myślicie

 

Szybciej, jeśli oczywiście Borek znajdzie czas ;).

 

Inna sprawa, że w przeciwieństwie do większości userów, którzy chodzą do podstawówek czy gimnazjów, ja, Borek czy Ranmus jesteśmy już dorosłymi ludźmi, którzy studiują, bądź pracują i naszym jedynym zmartwieniem nie jest to, że zadano nam pracę domową albo jutro jest kartkówka z historii - ale mamy dużo więcej rzeczy na głowie, którymi trzeba zająć się najpierw, a tworzenie gier to tylko hobby w wolnym czasie

 

To chciałem powiedzieć moim wcześniejszym postem.

 

Koniec tego tematu. :clover:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gra będzie chodziła tylko w 1024*768?

Trochę mała rozdziałka jednak...

 

Ciężko oceniać gdy się nie widziało animowanego, ale kursor rozmiaru buttona wydaje się troszkę za duży ;d

 

Z ciekawości: ile zajęło namalowanie logo (wiem, że ono jest "stare", ale nie pytałem nigdy) :P ?

 

btw, na stronie gear-studio filmik z YouTube wyświetla się nad powiększonym obrazkiem (firefox), chyba, że to o tym pisałeś "jakby ktoś miał problem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Już się wyświetla pod, poprawiłem.

 

Zajefajnie to menu wygląda, aż się nie mogę doczekać nowego Interfejsu do Almory (i menu zapewne też). Strzelam, że napisy nie są na guzikach na stałe, ale jest to normalny font dodany poprzez font_add_sprite więc można sobie dowolny tekst wyświetlać :)

 

Btw. Ten screen mówi aż za dużo... ale chyba tylko Borek wie o czym mówię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne ładne, chociaż mogłeś to zrobić podobne do interfejsu w grze Nagraj filmik pokazujący tą mgiełkę :>

 

Zrobie filmik. Tyle że będzie musiał być w dobrej jakości, bo kompresja niszczy wszelkie detale. Co do interface'u w grze to on jeszcze ulegnie pewnym zmianom ;)

 

Z ciekawości: ile zajęło namalowanie logo (wiem, że ono jest "stare", ale nie pytałem nigdy) ?

 

Powiem szczerze, że już nie pamiętam, ale jakoś ponad godzinę, pamiętam tylko że w pracy robiłem to logo :)

 

Ciężko oceniać gdy się nie widziało animowanego, ale kursor rozmiaru buttona wydaje się troszkę za duży ;d

 

Tzn. w samym menu nadaje to klimatu, ale z ciekawości pomniejszę, może faktycznie będzie lepiej.

 

Dzięki za opinie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie słyszeliście muzyki do menu, którą Borek mi zapodał dzisiaj
Ej, to nie tak, że nie jesteś w stanie nic z tym zrobić, albo nam zapodaj, albo się z nas śmiej, ale bez takich łasiczych wykrętów >;o

 

Menu niezłe, ale wszechobecny bevel na napisach przypomina tanie sygnatury, które robią sobie gimnazjaliści po szkole. Also, zainwestuj w polską czcionkę - jak już skumałem, co mi nie pasuje w "Wyjście", srałem cegłami.

Szkoda mi było miejsca w bazie sql na odpowiedzenie ci na tego posta. Powiem tylko że uśmiałem się :)

Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...