Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wyobrażam sobie jak jakiś zmutowany pajęczaty alien podkłada bombę albo bierze flagę ...
No to alien który miałby podkładałby bombę może sam mógłby być tą bombą?

hehe Morrowind wedłuk mnie dobry pomysł, obcy mnożą się cały czas i np. losowo by wybierało gracza który jako następny byłby żywą bombą, a jego śmierć poprzez "uzbrojenie się" była by zaliczana jako pkt a nie śmierć, tak jak mówiłem, według mnie w grze można zrobić kilkanaście różnych zwykłych trybów, albo kilka, bardzo rozbudowanych i unikalnych, teraz każda ze stron miała by bardziej unikalną mechanikę ;)

 

ED:

ta żywa bomba przypomina mi banelinga który ma być w SC2 (jednostka ma mutować z zergling, na stronie SC2 można zobaczyć ciekawy filmik) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid K. ukazał mi 60% rysunku do Aliens, jestem ciekaw co o tym sądzicie. Oczywiście brakuje tu jeszcze detali broni, postaci itp. Oryginalnie projekt ma rozmiar 5000x5000, zmniejszyłem żeby nie ściągać 5MB :)

 

DawidK_Aliens.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to mamy w grze typowe respawny tak?

A może taka koncepcja:

Jest powiedzmy 5 marines i 5 obcych, kwestia taka - wygrywa ta druzyna ktora wybije wszystkich przeciwnikow, z tym ze nie mamy respawnow, a jedynie martwego marinea moze uzdrowic zwykly marine (podbiega ze strzykawą z adrenaliną czy coś) a martwego obcego żywy obcy (sra mu jajeczkami jakimis w dziury po kulach czy whatever ), wtedy by wszystko zalezalo od taktyki i gry druzynowej, bo mozna by sie skutecznie bronic godzinami, a mozna pasc po jednej dobrej akcji przeciwnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W StarCrafcie były właśnie takie tła, zależnie od tego jaką rasą grałeś taki obrazek ( Marine, Zerg lub Protossów ) się pojawiał i na nim te wszystkie dane. Obrazek bardzo fajny, i ciekawy pomysł jego wykorzystania. Pomysł Propaganji na tryb też niczego sobie :) Tylko wtedy gdy trafiliby się w drużynie jacyś idioci, którzy zamiast cię leczyć będą biegać po mapie i strzelać w innych ( których i tak ktoś zreanimuje ) tryb straciłby swój urok. Na pewno wtedy trzeba będzie zrobić opcję głosowania na kick/czasowy ban gracza. W sumie to i tak się coś takiego przyda :P Ale na pewno Borek o tym pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol zdejmowanie warnow za granie w gry :/

 

Ojej! to niesamowite! Na siłę się wszystkiego czepiasz. Jako admini strony, mogą zorganizować taki turniej, gra będzie trochę ożywiona, coś się będzie działo. Jakbyś zrobił grę, nie chciał byś chyba, żeby nikt w nią nie grał, no nie? I tak nie wiadomo czy to nie był żart ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Administratorzy
Na chwilę obecną trwają prace nad listą serwerów oraz prawidłowym przetwarzaniem danych pomiędzy serwerem głównym, a serwerem gry. Są to przygotowania do wypuszczenia wersji testowej tak, aby każdy gracz mógł założyć sobie serwer i testować grę z dowolną osobą w każdej chwili.

Jedną z grubszych zmian jest nowy styl grafiki, jeden blok będzie rozmiarów 50x50 px co powoduje grę bardziej wyraźną i szczegółową ( wcześniej wynosił 32x32 px. ) Dodatkowo cała grafika przejdzie generalny remont i zostanie zwiększona jeszcze bardziej grywalność.

 

(via http://gear-studio.com/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aliens_x64.jpg

 

Jak już wiadomo projekt "Alien Territory" przechodzi transformację graficzną gdzie wszystko będzie większe niż było dotychczas.

Na zdjęciu możemy zobaczyć jak to mniej więcej będzie wyglądało. Proszę pamiętać, że tylko ściany są narysowane w nominalnej wielkości czyli 64x64, reszta elementów jest po prostu tymczasowo przeskalowana. Większe elementy grafiki pozwolą na dorysowanie większej ilości szczegółów oraz zmienią zupełnie klimat gry. Jak zwykle mamy problemy z terminami, ale już nie długo pokażemy pełną grafikę nowych, większych elementów.

/gear-studio.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...