Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będą kampanie, gdzie wymaganych będzie minimum 2, 3 lub 4 graczy, ale będą też takie gdzie będzie można grać w pojedynkę. Będą gotowe zestawy do wyboru i tam będzie określone jaka może być minimalna ilość graczy oraz jakimi klasami należy grać, bo może być misja, że bez medyka nie da się jej przejść.

Jeszcze tylko dodam, że jeżeli chodzi o save'y, to każdy serwer będzie prowadził odpowiednią sesję z hasłem dla 4 graczy, po przejściu misji sesja na serwerze zostaje zapisana i można ją dokończyć na następny dzień :) Sesja nie używana przez miesiąc zostanie skasowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym Ci go ładniej ;)

Nie chcę tutaj doprowadzać do przekleństw ani bójek, ale i tak dodam coś od siebie. Jeśli chodzi o efekciarskie przejścia, efekty dźwiękowe i inne duperele, to wtedy nie można złapać prawdziwego uroku gry. Bardziej by to wyglądało na jakieś intro, niż trailer samej gry ;p

Zwiastun gry komputerowej ? krótki film zmontowany z tych fragmentów gry, w których najważniejsza jest akcja gry, bądź jej fabuła.
Jak ktoś potrafi czytać, to wyczyta że w trailerach nie chodzi o efekty jak w filmach itp. tylko o samą grę, o jej rozgrywkę i akcję. ;p

Nie jest to kierowane tylko do Uzjela*, ale dla każdego kto myśli że trailer to powinien być efekciarski film akcji ;)

* Jeśli nie miałeś tego na myśli ( o efektach itp. ), nie musisz tego udowadniać, ten post nie jest kierowany wyłącznie do Ciebie ;)

 

Warn -1.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięte przez użytkownika

 

Tak jest w tej chwili, na trailerze to widać, tylko musisz wyłapać ( bez dźwięku ) kiedy "taunty" ktoś puszcza. Tak samo można dać sygnał informacyjny "Czerwone kółko" np. jak znajdziemy broń dla kogoś lub cokolwiek innego, też to widać w trailerze i jest również na radarze :)

 

BTW: Bawię się wstawką do Aliens, co o tym sądzicie? muszę jeszcze dźwięk dodać :)

Wstawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w zasadzie to czemu nikt nie pisze o nowym trailerze Aliensów?

 

Bardzo podobają mi się kolory napisów w czacie xD i nowy interfejs, jednak interfejs według mnie zajmuje trochę za dużo miejsca na ekranie, poza tym dziwnie to wygląda jak widzimy innych graczy a nie widzimy "terenu" dookoła nich, jak już to powinno być to zrobione w formie jakiegoś "radaru", np. zamiast grafik graczy mogli byśmy widzieć lekko migotające "zielone kółka" (puste w środku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek też może zrobić go ładniej tylko po co, skoro gra jest ważniejsza? Zamiast skupiać się na filmikach, to weź pracuj nad swoją grą, bo z tego co widzę, to graficznie lekka nędza. ;)

 

:bash:

 

I tak wiem że masz rację...

Dobra nie kłóćmy się ^_^

 

Borek: Wszystko pięknie, ładnie - do czasu pojawienia się napisów. Cała energia uleciaałaaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w zasadzie to czemu nikt nie pisze o nowym trailerze Aliensów?

 

Bardzo podobają mi się kolory napisów w czacie xD i nowy interfejs, jednak interfejs według mnie zajmuje trochę za dużo miejsca na ekranie, poza tym dziwnie to wygląda jak widzimy innych graczy a nie widzimy "terenu" dookoła nich, jak już to powinno być to zrobione w formie jakiegoś "radaru", np. zamiast grafik graczy mogli byśmy widzieć lekko migotające "zielone kółka" (puste w środku).

 

Hmmm, pomyślę nad tym :) Zobaczę jak to się sprawdzi, bo faktycznie jest w tym trochę racji i sam się zastanawiałem jak to zrobić. Na początku myślałem o tym, aby przyjacielskie jednostki też odsłaniały nam teren, ale to mija się trochę z realistyką :) Dzięki za sugestię.

 

:bash:

 

I tak wiem że masz rację...

Dobra nie kłóćmy się ^_^

 

Borek: Wszystko pięknie, ładnie - do czasu pojawienia się napisów. Cała energia uleciaałaaaa...

 

Mówisz o wstawce tak? Cały czas nad nią pracuję :) Faktycznie napisy szybciej powinny się pojawiać, ale myślę, że zrobię jeszcze coś innego :) Nie zgodzę się z gnyskiem, że trójkąt powinien lecieć na wprost miejsca w ktorym ląduje, bo jest to kiepski efekt wtedy i mi się w ogóle nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... fajna nazwa :D serio

 

A ja się przyczepię do animacji: czy alieny nadal będą ruszać się w ten sposób, taki "Almorowaty"? Czy może planujesz zrobić animację do każdego możliwego ruchu?

 

E: Ludzie mają podział na żołnierzy, inżyniera, medyka, a alieni? Np. Wojownicy, Królowa, Zwiadowca. I czy będzie kampania dla alienów, czy tylko dla ludzi?

 

PS. Jeśli któreś z pytań już było to sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... fajna nazwa :D serio

 

A ja się przyczepię do animacji: czy alieny nadal będą ruszać się w ten sposób, taki "Almorowaty"? Czy może planujesz zrobić animację do każdego możliwego ruchu?

hehe, ciekawie by było z animacją do każdego ruchu ;)

 

ja wpadłem na nazwę niezwiązaną z obcymi a z samymi żołnierzami "Colony's Marines" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marines oraz Alieny mają animacje tymczasowe. Jak już zrobię najważniejsze części silnika to każda klasa będzie miała osobną animację. Co do kampani Alienów, to raczej takiej nie będzie, szczerze mówiąc nawet o tym nie myślałem, ale klasy Alienów będą na na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boro casso: równie dobrze możemy nic nie pisać o Aliensach - toż to gra Borka i nic nam do tego co w niej zrobi. To co pisałem to raczej sugestia... ;[ Jak Borek będzie chciał to skorzysta, nikt nikogo do niczego tu nie zmusza (wow, "nikt nikogo do niczego" XD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIecie co ?? :)

Wracając do nazwy xD . Zapytałem dziśnauczycielke od angielskiego jaki będzie zaimek dzierżawczy do liczby mnogiej .

Terytorium obcych to będzie :

"Aliens` territory"

 

Aliens`s Territory jest błędne :)

 

pozdro

Powiedz mi, czy jakbyś miał zrobić taką grę jak robi Borek i nazwać ją jak on nazwał byś ją "Aliens' Territory"? Chyba nie...

Pozatym, jakbyś przeczytał spojrzał trochę wyżej dowiedziałbyś się, że już o tym była mowa.

EDIT: Nie doczytałem. To ty popełniłeś błąd interpretując nazwę gry z alien na aliens. Ale i tak była o tym mowa :rolleyes:

I Hunter ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...