Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi się bardzo podoba ten obrazek z AT , w czym on był robiony? :P

 

Taki tam zastępczy shit, 25 minut w Photoshopie. Na GS jest w większej formie, bo na forum nie chciałem robić wielkiej sygnatury. Właśnie kończę robić trailer :) Gdzieś za ok. godzinę wrzucę na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było Terytorium Obcych musiałoby być alien's, nie aliens. Jednak Alien Territory jest jak najbardziej w porządku :3

Wtedy nam wychodzi terytorium obcego. Musiałoby być aliens' żeby zachować sens, ale zwykłe alien territory jest zgrabniejsze i zachowuje sens kosztem lekkiej dwuznaczności.

 

@Morrowind - a ty to już całkiem nie wiesz co mówisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - bo rozwijając: Alien has territory co rozumiemy że on ma swoje terytorium ^^

Dobra kończę filozofię

Błagam, jak nic nie wiesz, to nic nie mów.

 

's doczepione do rzeczownika ma dwojakie znaczenie - "is" albo przekształcenie w formę dzierżawczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"'s" jako has występuje w towarzystwie got, czyż nie ?

Nie tylko z 'got', forma 'have' występuje ogólnie w 'perfectach' :3

 

Macie, ładny post:

Gameplay na trailerze wygląda dobrze, chociaż strasznie to wszystko chaotyczne. Jednak wiem dobrze, że grając w to samemu wszystko jest lepsze. Co do logo, napis jest ok, wszystko ładnie pięknie, ale mam wrażenie, że to miejsce gdzie było to feralne "S" wygląda jakoś pusto ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dajcie sobie sianka z tym angielskim.

 

Edit: obejrzałem trailer na Playstation 3, nie moglem sobie odmówić i wyglądało swietnie (szkoda tylko ze w pierwszej czesci trailera nie slychac choć trochę strzałów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie sianka z tym angielskim.

 

Edit: obejrzałem trailer na Playstation 3, nie moglem sobie odmówić i wyglądało swietnie (szkoda tylko ze w pierwszej czesci trailera nie slychac choć trochę strzałów).

 

Dokładnie, ale niestety, we Frapsie wyłączyłem niechcący synchronizację i to chyba było winą tego, że im dalej filmu tym bardziej rozjechany dźwięk z coraz większym opóźnieniem :/ nie dało rady tak oglądać, dlatego musiałem kombinować. Spokojnie... nagra się kolejny z pełnym GUI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer pokazal nowe rzeczy, w tym cos czego mi brakowalo czyli wolnego celownika, nieograniczonego do kierunku gracza :) ale musze przyzanc ze muza koszmarna, daje po uszach potwornie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...