Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Najprawdopodobniej mapki będzie mógł robić każdy a reszta będzie je dostawać łącząc się do gry, ale jak to wyjdzie w praniu zobaczymy :P Bo z drugiej strony skoro każdy może zrobić mapkę, to mogą powstawać jakieś shity i komu wtedy będzie się chciało grać ? Może jakiś system ocen się zrobi :P Nie wiem naprawdę jak to wyjdzie, na razie obsługa mapek jest, a z edytorem zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na waszym miejscu stworzyłbym z 10 - 15 map, może mniej. Nie wiem jak zamierzacie rozreklamować waszą grę, ale załóżmy, że się to jakoś rozkręci tzn. będzie pare serwerów stałych, można grać kiedy się chce itp, to wtedy ewentualnie dalibyście edytor jako osobny program, Według mnie będzie więcej z tego użytku bo po co takim pierwszym graczom edytor skoro i tak nie poznali jeszcze tych podstawowych, no i dokładnie tworzyli by chłam na dodatek bo to nieuniknione, jeśli by się taki placek trafił na danym serwie to gracz, przechodzi na inny i się nie przejmuje(bo raczej jeśli by były stałe serwy to raczej na przeystępnych mapach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale z drogiej strony autor takiej mapy ma wieksze szanse w grze bo zna wszytskie zakrety sciezki itp i to juz jest nie fair.

 

Hehe, no to w takim razie nie wiem po co są edytory do Counter Strike'a, do UT, do Age Of Empires itd..

 

Co do edytora, to nie będzie połączony z grą i będzie jako bonus CD na płycie w pudełku jako płatny pakiet. Pakiet będzie zawierał masę map dodatkowych oraz dodatkowe skiny dla żołnierzy itp. Oczywiście jeżeli gra zdobędzie powodzenie. Full legal, paragon pudełko, płyta z nadrukiem :). Sama gra Aliens będzie w pełni za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile będzie kosztować wersja pudełkowa?? Mam nadzieje że nie tyle ile Game Maker ;)

 

Może z tego powodu będzie więcej konkursów na gmclanie.

 

EDIT. A co do testerów proponuje dać beta keye. Tak EA zrobiło z Battlefield Heroes które miało wyjść w lato i do tej pory chyba jeszcze nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz jesli na serwerze nie bedzie 12 osob i bedzie np. 5 marines na 3 obcych to juz nie bedzie zielonym do smiechu raczej. Dobrze by było gdybyscie siły zarowno obcych jak i marines dobrze zrownowazyli. Pozatym zastanawiam sie jak Alien ma miec szanse na dystans z bronią maszynową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli brakuje graczy Obcych w drużynie, to zastępuje ich komputer ( bot ). Pamiętaj, że Obcy wykluwają się tak często jak wiele mają kokonów. Marine ginie i po zawodniku :) To jest ta przewaga Obcych nad bronią maszynową. Po drugie niektóre rasy Obcych plują jadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, własnie jak zginiesz marines to czekasz na koniec rundy? czy jest jakis długi respawn ?

W trybie Team będzie trzeba czekać na koniec rundy.

 

W grze Alienem bedziemy mogli sami sobie wybrac stworka czy losowo bedzie przydzielany?

Każdy Obcy rośnie od małego do Matki, która może składać kokony, aczkolwiek rasę będziemy wybierać sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie W jestem zawsze chętny do testowania :P

PVP = friendly fire? Czy taki deathmatch?

Sterowanie padem - miodzo :) Gnysek, musisz tego dopilnować :P

Fajnie wygląda rzucanie granatem. Od czego zależy odległość tego rzutu?

 

Co do sterowania to wydaje mi się, że jest trochę dziwne. O ile pamiętam chodziło się WASD + spacja jako krok w tył.

A może WASD aby się obrócić a później drugi raz, żeby iść? Bo dziwne klikać W a później spację, żeby się obrócić do góry :)

 

Co do klas:

- Czym różni się żołnierz od gunnera (strzelca?).

- Co będzie robić inżynier?

- Scout, czyli snajper, tak? Będzie miał jakieś przybliżenie/dalszy widok?

 

No i życzę wam powodzenia w dalszym rozwoju gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie W jestem zawsze chętny do testowania :P

PVP = friendly fire? Czy taki deathmatch?

Sterowanie padem - miodzo :) Gnysek, musisz tego dopilnować :P

Fajnie wygląda rzucanie granatem. Od czego zależy odległość tego rzutu?

 

Co do sterowania to wydaje mi się, że jest trochę dziwne. O ile pamiętam chodziło się WASD + spacja jako krok w tył.

A może WASD aby się obrócić a później drugi raz, żeby iść? Bo dziwne klikać W a później spację, żeby się obrócić do góry :)

 

Co do klas:

- Czym różni się żołnierz od gunnera (strzelca?).

- Co będzie robić inżynier?

- Scout, czyli snajper, tak? Będzie miał jakieś przybliżenie/dalszy widok?

 

No i życzę wam powodzenia w dalszym rozwoju gry ;)

 

- PVP dodałem na szybko do testów. W tej chwili testujemy jeden tryb Alien Hunt ( Polowanie na obcych ) i między czasie przełączam na tryb PVP, czyli, że można się Marinesami rozwalać :)

- Sterowanie padem będzie na bank, co więcej widziałem już dlla do DualShocka :D

- Rzucanie granatem, a raczej moc rzutu zależy od tego jak długo przytrzymamy klawisz rzutu ( jest kreska mocy, która rośnie, dokładnie tak jak w Classic AliensAOC )

- Sterowanie jest strzałkami, będzie możliwość definiowania keyboardu.

- Co do klas, to szczerze mówiąc nie chce mi się teraz opisywać dokładnych cech, tak czy siak każda klasa na pewno będzie miała swoje odpowiednie, a przede wszystkim przydatne zdolności :)

 

W chwili obecnej nagrywam taunty i rozkazy, po Polsku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...