Skocz do zawartości

Herbaciana Rewolucja


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Herbaciana Rewolucja

 

Gatunek: Platformówka+gra logiczna+strategia+symulator picia herbaty. Czy jako tak.

 

Opis: Okropny, bezduszny faszystowski sojusz potentatów herbacianych przejął władzę nad małym krajem słynącym z równie smacznej herbaty co upartych mieszkańców. Tym się zmiana władzy nie podoba więc przystępują do walki z okupantem. Gracz wciela się w Rasputina, przywódcę najdzielniejszej brygady ruchu oporu. Poza Rasputinem wcielimy się jeszcze w speca od materiałów wybuchowych, Szalonego Iwana, arabskiego inżyniera Boba (imię pasuje, co?) i innych, nie mniej dzielnych, kamratów. Zaczynając od uwolnienia pojmanych ludzi z więzienia po sabotowanie przyjęcia urodzinowego Sturmteefuhrera, wywalczymy sobie wolne państwo!

 

Autorzy:

Programowanie:
Dżaps, czyli ja.

Fabuła:
Dżaps i zielona herbatka Liptona.

Grafika:
Nikas + Dżaps

Muzyka:
rebeliancko-piracka kradzież z internetu.

Screeny:

- Baaaardzo wczesna wersja.

- Tak jakby najnowsza.

 

Demko demka:

PPM - wybór kamrata

Strzałki - chodzenie i skok

Spacja - w czasie projekcji filmu wprowadzającego, następny kadr.

(Jak źle się wyświetla, w lewym górnym rogu będzie uśmiechnięta buźka w okularach, gra będzie bez powiększenia 2x. Poza tym, spieprzona drabina, która została dodana w ostatniej chwili)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa ładnie. Ale czemu ekran przewija się tylko za pierwszym bohaterem? Powinien się przewijać za aktualnym, ew. również za myszką. Postać spadająca z góry, po czym wchodząca po drabinie wchodzi po niej z prędkością spadania ( mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś ). Poza tym gra zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, mi tez zadzialalo, ale musialem pogrzebac tu i tam, calosc zapowiada sie fajnie, ale przydal by sie obiekt "kamera" - przeskakujacy pomiedzy aktywnymi postaciami, a view podazal by za "kemerą". ciagle wracanie sie rasputinem zeby zrobic cos innymi postaciami bedzie meczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie moze byc prosta byle byla elegancka. a w tym wypadku naprawde wyglada fajnie. choc troszke rozdzielczosc przeraza :twisted:

 

teraz niektore gry faszeruja niewiadomo czym, efekty, shadery, textury niewiadomo jakiej rozdzielczosci, na bajernych modelach i taka sieczka wychodzi, ze czasem patrzec sie na to nieda. a ja tam lubie od czasu do czasu odpalic sobie Gods deluxe albo cos pod WinUAE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke rozdzielczosc przeraza

Znaczy się małe czy duże? :twisted:

 

Dlaczego ekran podąża tylko za Rasputinem?

Pierwotnie gracz miał sterować tylko nim (reszta miała robić za mięcho armatnie, vel. przydupasy). Obecnie kamera podąża za każdą aktywną postacią. :sp_ike:

Szum mi się nie podoba, ekran tak jakby miga.

Tak jak z powiększeniem/pomniejszeniem obrazu, będzie do wyłączenia. Na moim szalonym monitorze wygląda to dobrze, imho.

Brakuje dźwięku

Wciąż czekam na jakiego nadwornego magika, który mnie poratuje i stworzy jaką porządną rewolucyjną nutę.

 

No i nie wiem czy zapowiedź dema dema jest warta oceniania, znaczy się, nic jeszcze ciekawego nie zostało stworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamraci!

 

Świeże wiadomości prosto z serca okupowanej Liptonii!

 

1. Sztab generalny zajął się w końcu wywrotową akcją producentów drabin oraz kamer. Od dziś nie będzie z tym żadnego problemu!

2. Wierni Herbacie naukowcy opracowali nową serię korektorów wzorku, pozwalające ominąć interferencje spowodowane pracą bezdusznych machin Teanazji.

3. Wzmożona aktywność Wroga objawia się nową psią propagandą autorstwa Nikasa i Copoconaco. Nie dajmy się oszukać!

4. Tawerna pod Zdradusem pełni funkcję bazy głównej naszych walczących braci. Każdy rebeliant oprócz sławy wiecznej i pomnika dostaje teraz własny pokój z odznakami za wykonane misje.

 

http://img387.imageshack.us/img387/3404/00...rdofgorely8.png - Zdjęcie prosto z odremontowanego gmachu Tawerny pod Zdradusem.

http://img293.imageshack.us/img293/7585/gegeaa2qk9.png - Kopia indyjskiej wersji materiału szkoleniowego dla sołdatów.

http://img383.imageshack.us/img383/8251/002dobrywujekje2.png - Odremontowana Sala Osiągnięć.

 

Za Liptonię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kamraci!

 

Jeszcze świeższe wiadomości prosto z serca okupowanej Liptonii!

 

f_screeen002m_08f7bcc.png

Masakrycznie seksowne menu. Podziwiajta ludzie graficzki kamrata Copo.

f_hejoom_462df43.png

Sala z osiągnięciami. Będzie 30 takich tabliczek do odblokowania, każdy to 1% gry.

f_screeen001m_159cb05.png

Thief? Splinter Cell? To już przeszłość. Włam się Bobem i Rasputinem do więzienia w sercu okupowanego miasta.

 

Za Liptonię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę teraz wrogów można zabić rzucając w nich kamieniem albo zrzucając na nich coś ciężkiego. W misjach specjalnych będą jeszcze karabiny, artyleria i inne. Każdy rebeliant ma jedno życie, które tracąc odradza się w ostatnim otagowanym sprayem miejscu. (nie wiem czy dać je jako miejsca wybrane z góry, czy dać limit na np. trzy puszki na operację i samemu można je zaznaczać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...