Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Marmot , niezły blog, ale obawiam się że kolorystyka jest niezbyt treendy. Heh czasami mam wrażenie że niektóre osoby na gmclan siedzą po 3 godziny przed komputerkiem, noszą okulary i mają długie włosy i ze średnią powyżej 4,0 . Nie no sorki to pewnie stereotyp wzięty z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie celuję na blogaskowe nastolatki, które władowują pełno różowego, tylko na trochę innych ludzi z tym blogiem

 

No może i tak, ale co to są za ludzie ? heh ? Jeśli ktoś nie jest crazzy i nie słucha tokyo hotel , ani nie lubi pokemonów to co taka osoba ze sobą reprezentuje ? Ja nie widze nic ciekawego w takiej osobie, jest nudna i tyle. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot , niezły blog, ale obawiam się że kolorystyka jest niezbyt treendy. Heh czasami mam wrażenie że niektóre osoby na gmclan siedzą po 3 godziny przed komputerkiem, noszą okulary i mają długie włosy i ze średnią powyżej 4,0 . Nie no sorki to pewnie stereotyp wzięty z kosmosu.

Hm...obawiam się, że masz coś do takich ludzi. :( I nie trzeba być geniuszem, by mieć choćby to głupie 4,0. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze_As, nie martw się, rozumiemy cię ;p . Kiedyś z tego wyrośniesz.

 

Ja mam nadzieje ze nie wyrosne z tego, chce być craazy i cool na zawsze. Forever.

 

Robimy juz mały offtopic , więc zakonczę tę dyskusje , dwoma słowami :" Gratki dla admina za to forum."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak, ale co to są za ludzie ? heh ? Jeśli ktoś nie jest crazzy i nie słucha tokyo hotel , ani nie lubi pokemonów to co taka osoba ze sobą reprezentuje ? Ja nie widze nic ciekawego w takiej osobie, jest nudna i tyle. !

 

Wiesz że 80% forum ma takie same mniemanie o takich ludziach jak ty? Z tym że dla nas jest baaardzo ciekawa, ale w inny sposób. Lepiej przestań zawczasu zanim staniesz się pośmiewiskiem. Uwaga - offtop!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie? Skąd wzioł się tutaj Prze_As? To forum nie jest dla niego! Zapraszamy na jakieś forum dla trendi nastolatek z pryszczami i syfem na mordzie! Pozdrawiam!

 

Prze_As: jesteś krejzolką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że ktoś nam znany z tego forum (zbanowany?) sobie po prostu jaja robi. ;/ Skończmy z tym offtopem i najzwyczajniej w świecie go ignorujmy. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot , niezły blog, ale obawiam się że kolorystyka jest niezbyt treendy. Heh czasami mam wrażenie że niektóre osoby na gmclan siedzą po 3 godziny przed komputerkiem, noszą okulary i mają długie włosy i ze średnią powyżej 4,0 . Nie no sorki to pewnie stereotyp wzięty z kosmosu.

Acha twoje realia nie dla mnie :D. Siedzę co prawda po 5-15 godzin :D(standard). Okularów nie mam (orli wzrok a monitor CRT od 10 lat). Włosy strzyżę regularnie u fryzjera. Czyli łysa pała. Średnia -.- 3.36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot , niezły blog, ale obawiam się że kolorystyka jest niezbyt treendy. Heh czasami mam wrażenie że niektóre osoby na gmclan siedzą po 3 godziny przed komputerkiem, noszą okulary i mają długie włosy i ze średnią powyżej 4,0 . Nie no sorki to pewnie stereotyp wzięty z kosmosu.

3H to dużo? :blink:

mam długie włosy,ale co do średniej powiem tyle...replay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha twoje realia nie dla mnie biggrin.gif. Siedzę co prawda po 5-15 godzin biggrin.gif(standard). Okularów nie mam (orli wzrok a monitor CRT od 10 lat). Włosy strzyżę regularnie u fryzjera. Czyli łysa pała. Średnia -.- 3.36

 

Masz taką samą średnią jak ja, ja także chodzę regularnie do fryzjera, Trochę więcej niż ty siedzę przy kompie i mam okulary. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają ludzie że są cool?? oni wo gule nie są cool wg mnie są "Popieprzyni" -.- ...Nie są twórczy tylko zaśmiecają nasz jedyny mały świat -.- (Okularów nie noszę a średnia 4.12 -.-, jeśli ktoś chce być głąbem to proszę bardzo nie mam nic do tego -.-)

@Marmot: Fajny blog :P , zwłaszcza te zdjęcie xD, A programiki nawet ciekawe :P (Jak by była ocena to 5/5 :P)

A ja chyba przez następny rok nie będę miał stronki :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej strony niestety nie mam ;o

 

Ale czytając wypowiedzi Prze_As postanowiłem się wypowiedziec...

 

Słuchaj, dla Ciebie i dla twoich "ziomków" byc może jesteś cool, ale napewno nie dla wszystkich... Każdy ma swój styl... Ja np. wole byc taki jaki jestem na serio, niż udawac jakiegoś cool zioma tylko po to by miec kolegów... Co do fryzjera... Jeden lubi taką fryzurę, a drugi lubi taką... I tobie nic do tego... Ja np. wogóle nie chodze do fryzjera, a sam się strzygę przed lustrem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, właśnie ruszyła moja nieco odświeżona strona - Zapraszam i czekam na komentarze :)

 

PsichiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...