Skocz do zawartości

Zablokowane Jak kupić klucz do GM7 ?


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda?

Tak na temat, ale trochę mniej - może ktoś ma pomysł co zrobić, żeby można było użyć klucza do GM7 więcej niż 3 razy? Bo mnie to denerwuje, że nie mam nic do roboty i sobie nawet w GM nie mogę nic zrobić, bo jestem po kilku formatach dysku i już mi klucz nie działa, mimo, że mam oryginalny :/ . A w trakcie kiedy przechodzę na Vistę, używanie GM 6.1 raczej odpada.

Że nie można użyć klucza do GM więcej niż 3 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
License holder: adres@domena.pl

Purchase Reference: X-XXXXXXXXXXXXXX

 

A co dalej? Gdzie to wpisac? Klikam na Activation i mam 3 opcje:

1. Activate New License z polem do wypelnienia o nazwie: Activation Code

 

2. Re-install Existing License z dwoma polami:

License Holder

oraz

Purchase Reference Number

 

3.Lost Your Licensing Details?

i pole na podanie emaila

 

Niby to co otrzymujemy po zakupie GMa pasuje pod punkt 2 ale z opisu wynika ze to jest PONOWNE instalowanie licencji. W takim razie kiedy otrzymuje sie ten kod "Activation Code"?

 

A i czy wazne jest podanie prawidlowego Imienia i Nazwiska czy istotny jest tylko email?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze. Napiszę

Jak coś się dowiem to zaraz dam tutaj info.

 

 

edit://

 

Czytałem na tej stronie i aby kupić klucz trzeba pobrać sobie tę wersję LIte i bezpośrednio przy włączaniu pojawia się takie okienko.

wybierasz tam BUY i jazda. :)

To tak żeby inni wiedzieli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupowałem minecrafta tak i powiem że jest to takie banalne że nawet konsolowiec by sobie poradził ;) A karte polecam z WBK "karta internetowa" działa jak pre-paid i nie trzeba mieć konta w banku. Tyle ile wpłacisz w banku tyle masz na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem minecrafta tak i powiem że jest to takie banalne że nawet konsolowiec by sobie poradził

no jak konsolowcy płacą kartami za punkty, kasę do psstore lub abonament do xkloca, to muszą sobie z tym radzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Każdy wie że istnieją cracki do gm, ale tylko ty nie czytasz regulaminu. Stawiam że nie minie tydzień i dostaniesz bana jak nic. To jest temat o kupowaniu Game Makera, a nie o rozprzestrzenianiu do niego cracka

 

Daje jeszcze link do regulaminu:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=3332

 

i radze go przeczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie chce nikogo krytykować ale wydaje mi się że lepiej ściągnąc sobie cracka do gm7.

Jeżeli ktoś sie boi ,że wirus mu zarazi całego kopma to napiszczie do mnie wiadomośc.

Moj bran sam zrobił mi cracka i nie ma w nim żadnego wirusa.

Mogę go komuś wysłać.

Myślę, że niepotrzebnie tracić pieniądze i czas jak można w prosty sposób mieć darmowy GM7PRO.

Jeżeli nie to zrozumiem...

Życze miłego robienia gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niepotrzebnie tracić pieniądze i czas jak można w prosty sposób mieć darmowy GM7PRO.

Myślę, że niepotrzebnie tracić pieniądze i czas na zakup, powiedzmy, Fiata Pandy, skoro można w prosty sposób ukraść Merca spod bloku.

Idź się wypchaj ze swoją filozofią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niepotrzebnie tracić pieniądze i czas na zakup, powiedzmy, Fiata Pandy, skoro można w prosty sposób ukraść Merca spod bloku.

Idź się wypchaj ze swoją filozofią.

Nie twierdze że piractwo jest czymś dobrym ale twoje porównanie jest bezsensu pozwól że ci to zademonstruje :3

piracy_is_piracy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Nie chce nikogo krytykować ale wydaje mi się że lepiej ściągnąc sobie cracka do gm7.

Jeżeli ktoś sie boi ,że wirus mu zarazi całego kopma to napiszczie do mnie wiadomośc.

Moj bran sam zrobił mi cracka i nie ma w nim żadnego wirusa.

Mogę go komuś wysłać.

Myślę, że niepotrzebnie tracić pieniądze i czas jak można w prosty sposób mieć darmowy GM7PRO.

Jeżeli nie to zrozumiem...

Życze miłego robienia gier.

 

Nie lepiej, bo to przestępstwo. YYG sprzedaje licencję na używanie programu, nie program (żadna firma nie sprzedaje programu, tylko licencję, tak samo film na DVD) - a Ty albo zapłacisz i będziesz przestrzegać tej licencji, albo łamiesz prawo (pomijając czy jest to piractwem czy nie).

 

Gdyby nie fakt, że cena Game Makera to w przeliczeniu jakieś 80 złotych, a więc nie przestępstwo a wykroczenie, do Bydgoskiej policji wpłynęłoby już zawiadomienie, że korzystasz z nielegalnego oprogramowania (bo Twoje IP należy do bydgoskiej TPSA). Poza tym, udostępnianie nielegalnego oprogramowania jest przestępstwem.

Na przyszłość radzę się zastanowić, zanim napiszesz cokolwiek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam wszystkich gmclanowiczów.

Przepraszam za odkopywanie tematu, ale nikt nie raczył odpowiedzieć na moje pytanie zadane w Valhali.

Mianowicie nie mam pojęcia jak poprawnie zakupić GM-a? tzn.

Co potrzebuje aby go zakupić? (kartę kredytową? Pre paid? czy co innego?)

Jak to zrobić

Jak ten proces przebiega?

Proszę o wyrozumiałość moderatorów orz liczę iż niedługo otrzymam odpowiedź.

Pozdrawiam. Piedro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jeśli masz konto Paypal, to ono może sciągnąc kasę z: karty bankomatowej, karty kredytowej, można przelać (nawet na poczcie) na ich bankowe konto kasę ale to trwa ze 2-3 dni, wtedy mozna zrobić zakup

Bez konta paypal, możesz zapłacić: kartą kredytową, kartą wirtualną, kartą debetową (pod warunkiem aktywowanych zakupów przez internet w swoim banku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo.

Już wiem co dostane na Wielkanoc ;)

EDIT:

A jak zapłacić usługa PayPal

bo ja po wpisaniu e maila mam:

- Add jakiś tam code

- Pay with Google

i jak biorę Pay with Google to to jest zapłata zwykłą przez kartę kredytową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...