Skocz do zawartości

Zablokowane Jak kupić klucz do GM7 ?


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Czego będziemy potrzebować:

- karty bankowej. Akceptowane są zarówno karty kredytowe, jak równie tradycyjne karty debetowe (bankomatowe) z opcją płatności przez internet (opcję trzeba zazwyczaj włączyć w banku).

- gotówkę na karcie, w okolicach 50 - 60 złotych.

- konto PayPal jeżeli nie mamy żadnej z wyżej wymienionych kart

 

W większości banków kartę można posiadać już od 13 roku życia. Ja korzystam z mBanku, opcję płatności przez internet trzeba aktywować tam przez operatora infolinii w celu ustalenia limitów karty, ale można tez skorzystać z eKart, dla większego bezpieczeństwa (nawet mając numer eKarty, nikt wam z niej nie zabierze kasy, bo można ją "ładować" i "rozładowywać" pieniędzmi przed i po zakupie, pozostawiając ją pustą gdy nie jest nam potrzebna).

 

Krok po kroku:

1. Wchodzimy na stronę:

 

http://www.yoyogames.com/gamemaker/buy

 

Wybieramy BUY (zielony guzik na dole)

 

2. Wybieramy walutę z prawej strony i formę (karty debetowe/kredytowe lub PayPal, którego pomijam w tym poradniku), w zależności co nam akurat pasuje.

Wybieramy NEXT.

 

3. Wpisujemy nasze pierwsze imie, nazwisko (Last Name), adres e-mail (tam przyjdzie klucz). Adres (prawdziwy).

 

4. Klikamy na rodzaj karty jaki mamy (w polsce głównie Visa i MasterCard). W pole Name On Card wpisujemy imię i nazwisko z karty, drukowanymi literami bez polskich znaków.

 

5. Wpisujemy numer karty. Najpierw ze spacjami, po czym sprawdzamy czy jest dobrze przepisany i kasujemy spacje.

 

6. Wpisujemy kiedy karta wygasa.

 

7. Wpisujemy numer CVC2 (trzy lub cztery cyfry, na kartach Visa zazwyczaj z tyłu tam gdzie podpis: gdzie znaleźć CVC2 )

 

Wybieramy NEXT.

 

 

Jeżeli wszystko zostało wysłane poprawnie, dostaniemy link do instalki Game Makera, oraz nasz klucz (wyświetli się na koniec transakcji, należy go od razu wydrukować lub zapisać, w razie gdyby list z kluczem nie dotarł na adres e-mail, przy czym nie zalecam zapisywania na komputerze, bo w razie formatowania dysku tracimy klucz!).

Wygląda to mniej więcej tak:

 

Dear Imie Nazwisko

 

Please save this email and print a copy for safe-keeping as confirmation that you have purchased Game Maker for Euro 15.00

 

License holder: adres@domena.pl

Purchase Reference: X-XXXXXXXXXXXXXX

 

The title you have just purchased can be downloaded at the following url: http://www.yoyogames.com/downloads/gamemaker/gmaker.exe

It is advised that you retain a copy of this file on a backup CD as you may need to re-install it again at a later stage.

 

KONIECZNIE WYDRUKUJ SWÓJ KLUCZ !!!

 

W razie utraty dostępu do mejla, lub skasowania go, zawsze będziesz go posiadać w formie papierowej.

Schowaj w miejscu, gdzie nie zostanie przypadkiem wyrzucony lub zagubiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś z was pisał z gnyskiem to powiadomcie go że chcę załatwić przez niego klucz do Game Maker-a 7 Pro ,ponieważ przez PW nie mogę do niego napisać bo chyba mnie zablokował. Albo napiszcie mu Prywatną Wiadomość ode mnie

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tą wiadomość, ale czy od razu muszę odpisywać? Poczekaj do piątku, wtedy opowiadam na korespondencję :)

Aaaaa-to sorry nie wiedziałem

Dobra ,poczekam do piątku i licze godziny ,aż w końcu dostane w swoje ręce GM 7 PRO ,oczywiście jeśli pofatygujesz się mi go załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Bo Paypala możesz doładować chyba płacąc przelewem nie ? Ja podałem wersję kartą :P

 

EDIT:

 

Zmieniłem nieco info w pierwszym poście, bo wczoraj kupowałem komuś klucz i była to dobra okazja do prześledzenia tego raz jeszcze (w sumie mogłem porobić screeny, ale zapomniałem). Otóż poza tym, że klucz dochodzi na mejla, to na sam koniec tranzakcji pokazuje się również na stronie i można go skopiować, przepisać lub wydrukować - co zalecam, w razie, gdyby na adres e-mail nie doszedł (bo interie, wp i onety lubią czasem zjadać mejle). Wczoraj cała procedura zajęła mi 4 minuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak na temat, ale trochę mniej - może ktoś ma pomysł co zrobić, żeby można było użyć klucza do GM7 więcej niż 3 razy? Bo mnie to denerwuje, że nie mam nic do roboty i sobie nawet w GM nie mogę nic zrobić, bo jestem po kilku formatach dysku i już mi klucz nie działa, mimo, że mam oryginalny :/ . A w trakcie kiedy przechodzę na Vistę, używanie GM 6.1 raczej odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...