Skocz do zawartości

Klucz GM 6


Bassmaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Musisz przeliczyć obecny kurs sprzedaży Euro + jakieś 5 złotych, bo bank może sobie liczyć ekstra, jak przelejesz mi z konta bankowego, to mogę resztę która ewentualnie zostanie zwrócić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak dostanę przelew, dane i mejla na którego mam Ci zarejestrować klucz, to w pierwszej wolnej chwili :P

Jakieś 55 złotych to będzie.

Zaraz dam tutka, jak kupić samemu klucz do GM7 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Aha, ale wysyłam Ci kase na numer konta?

 

Jeśli zostanie reszta to zwrócisz mi ją :)?

 

Edit: Aha i czy do gm7 czy do gm6 zamawiasz? Wogule, co lepsze?

 

Jeżeli z banku - to oczywiście, mam darmowe przelewy więc co do grosza oddam nadmiar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak zauważyłem że gry z gm7 ładują się wolniej niż te z gm6 nawet bardziej skomplikowane.

To zależy tylko i wyłącznie od obładowania gry zasobami, a nie od stopnia skomplikowania. Im więcej grafik, dźwięków, teł i innych wpakowanych do pliku EXE, tym dłużej będzie się ładować gra. Im więcej wczytujesz zewnętrznie, tym szybciej się ładuje gra. I to jest reguła do każdego GM. Zresztą, nie chcecie, żeby wasze gry nie działały na systemach nowszych niż XP, używajcie sobie GM6. Za jakiś czas wyjdzie Windows Seven, ludzie zaczną przechodzić na Vistę i Sevena, coraz mniej osób będzie używać XP, a wy będziecie żałować, że robiliście w GM6, a nie w GM7, bo wątpię, że Mark Overmars będzie rozwijać swój Vista Converter. Co prawda, w obecnej postaci działa, ale nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To zależy tylko i wyłącznie od obładowania gry zasobami, a nie od stopnia skomplikowania. Im więcej grafik, dźwięków, teł i innych wpakowanych do pliku EXE, tym dłużej będzie się ładować gra. Im więcej wczytujesz zewnętrznie, tym szybciej się ładuje gra. I to jest reguła do każdego GM.

 

Mark Overmars przyznał się do tego oficjalnie i zalecił używanie DLLi nawet, do szyfrowania :P

http://glog.yoyogames.com/?p=399

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...