Skocz do zawartości

MT: Początek Ciemności


Darlix

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Mroczna Twierdza: Początek Ciemności

 

Gatunek: RPG/ top-down

 

Fabuła: Są to lata kiedy ludzie wierzyli w różnych bogów i składali im ludzi w ofierze, w zamian za ofiarę (w zależności od Boga)

Bóg dawał im deszcz i darował im życie... aż pewnego dnia pewien człowiek który miał zostać złożony w ofierze, uciekł

strażnikom i zniszczył pomnik jednego z Bogów Ciemności. Bóg ten wściekł się i rzekł "Niech nastaną deszcze nie spokojne i nastąpi era ciemności!" i wtedy wszystko się zmieniło... Wtedy przybył do wioski Akatsuki dzielny wojownik z krainy

Arrah. Akatsuki ma się zmierzyć w pojedynku z posłańcem Boga Ciemności o pokój na ziemi i aby wszystko wróciło do normy...

 

 

Autorzy:

Programowanie: Damian21, przerobiony przykład Psichixa

Fabuła: Damian21

Grafika: Damian21, drzewa Sirluki

Muzyka: Z Heroes

Tryb gry: gra jednoosobowa, wolna gra

Screeny:

menuxh9.png

31694048mm4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem... a ten interface widać na mapie bo nie wiem jak to zrobić żeby go nie było widać... i po za tym nie jest dopracowany :)

 

@Up:

z przykładu jest tylko chodzenie i nic po za tym... <_< ale po to jest ten silnik żeby go przerabiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luudzie, opanujcie sie. Nie krytykujcie innych za to ze przerabiaja silniki, ja je po to daje zeby sie czemus przysluzyly, a nie zostaly ocenione i kisly w upku. Jak dla mnie to grafike drzewek zdecydowanie nalezy poprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pseudo-minimapa rządzi. Widać na niej dokładnie to, co na normalnym ekranie, tylko, że mniejsze Oo

 

A co de tematu to nie wiem, po co nam to pokazujesz. Nie zaszpanujesz, bo kod z silnika. A my nie będziemy z napięciem oczekiwać na tą grę, bo nic w niej na razie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta minimapa to view pomniejszonej mapy rzeczywistej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła taka sobie,... jakaś taka kiczowata, ogólnie rzecz biorąc prosta i przewidywalna jakoby rodem z filmów familijnych dla pięciolatków. Nie wspomnę o tytule, z tym to w ogóle fantazjowałeś. Jeśli miałbym oceniać grę na 'dzień dobry' wraz ze screenami, nie brzmiało by to optymizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...