Skocz do zawartości

JWorms


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde! Masz już betatesterów?

 

Pomysły:

Heavy Big Rock - Przylatuje samolot, który wrzuca do wody duży głaz, który z kolei podnosi poziom wody.

Łopata - Jeśli robak ugrzązł w ziemi, to odkopuje się.

LifeSynchro - cel ma tyle HP, ile strzelający robak.

Sunshine - bomba kasetowa, ale "kaset" jest więcej, rozbryzgują się dalej i zadają mniej obrażeń.

Duck Hunt - w boku ekranu wylatuje 12 kaczek. Niektóre kaczki zostają zestrzelone. Takie kaczki spadają i wybuchają zadając 50 obrażeń. Niezabite kaczki zrzucają jajka. Jajko po uderzeniu w robaka zadają 25 obrażeń. Jajko, które spadło na ziemię, wypuszcza małe kaczątka, które wędrują sobie. Po zderzeniu z robakiem, wybuchają zadając 10 obrażeń. Jednorazowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Matthew: Na ciebie z tymi pomysłami można liczyć. Heavy Big Rock załapie się jako zastępstwo Nuclear Bomba. Sunshine - może. Duck Hunt też może. LifeSynchro - na pewno będzie. Łopata byłaby zbędna. Co do betatesterów - nie mam. ;P

@Bassmaster: Paczuszki to szczegół, więc na razie ich nie ma.

@Harv: Ekhum.

 

Postujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew: Jak to mawiał idiota z obozu, na którym byłem: "szczepiasz się szczegó-ów." xD Poprawione.

 

Żeby nie pisać posta nie na temat, zarzucam kolejnym screenem.

jworms11cl0.png

Aktualny panel wybierania broni. Są już 3 rodzaje rakiet, 2 granaty, odpowiednik Fire Puncha, palnik, broń z Portala i osioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, tez tak mi się wydaje :P

żarówka - robak stawia żarówkę, która się wyłącza gdy pójdziesz za daleko i włącza gdy jesteś bliżej, jednak zbyt dużo włączania i wyłączania, żarówka wybucha z małymi kawałkami szkła które nie są mocne, ale robią dziury w ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gniazdo os- rzucamy jak granat po uderzeniu o ziemie wybucha osami raniac robaki stojace zbyt blisko po czym osy leca w strone robala ktory nimi rzucil, mamy 10 sec aby przed nimi uciec, jesli nam sie uda mozna wpakowac goniace nas osy na stojace na drodze ucieczki inne wrogie robale, po 10 sec osy znikaja

 

robo magnes - robal wyciaga z kieszeni wielgachny magnes, celuje we wrogiego robala i go wlacza - wrogi robal zostaje pociagniety w strone magnesu (tak ze 100-80 pix): a to pech po drodze byly miny, albo: a to pech pod skala na ktorej stal byla woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomberworm - robal zakłada na siebie materiały wybuchowe, jednak przez swoją głupotę, nie potrafi się od nich uwolnić ani ruszać. Jeśli dozna przynajmniej 1 pkt obrażeń - wybuchnie, zadając szkody (99 obrażeń) w promieniu 5 metrów (przeliczysz sobie). Jednorazowe. Na stale.

 

Kaskader - robal zakłada na siebie rakietę, którą podpala. Masz 5 sekund do wycelowania. Zadaje 100 obrażeń. Jednorazowe. Kamikadze.

 

Młotek - broń do walki wręcz. Wielki drewniany młotek, który zadaje 50 obrażeń.

 

Poo - stawia kupkę. Robal, który na nią stanie, wywija orła i traci ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew: Bomberworm - może, Młotek - muszę cytować? Poo - żeś postawił klocka. :sleep1:

@Copo: Nie.

 

jworms12pk4.png

Portale będą dobrym sposobem na dostanie się w różne miejsca...

jworms13bb2.png

... a rękawica - na pozbycie się wroga z tych miejsc. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwał bym Cię leniem, ale to zbyt oczywiste. =P

Pracowity to ja nie jestem, ale na pewno trochę bardziej niż ty. ;p

 

PS. Przydałoby się przywrócenie @Downów, bo tak to jest masa zbędnych postów, takich jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale czytanie postów z tymi "downami" jest strasznie uciążliwe i nie będzie przywracane choćby z tego względu. Tak więc piszemy posta tylko wtedy gdy chcemy coś konkretnego napisać.

 

Po za tym wcale nie mówię, że nic nie robię. Coś robię, ale wszyscy nie muszą o tym wiedzieć. =P

 

Co do gry powiem tylko, że nie podoba mi się interfejs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za doublepost, ale:

 

Jest trailer JWorms.

http://pl.youtube.com/watch?v=UsVptndXpDE

Oglądajcie i komentujcie (nie tylko na forum, ale i na tubie).

 

Sądzę, że dla 3 minut takiego czegoś warto odświeżyć temat i uświadomić ludziom, że prace nie stanęły (jako moderator dobrze wiem, że Harv mnie zraportował).

 

edit: Widzę, że jakiś inny mod skasował poprzedniego posta. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu wogóle mnie to graficznie odrzuca. =D

Podpowiedz mi, od czego zacząć (map nie ruszam [złe po prostu usunę], ale robaki i tego typu rzeczy tak).

Jakość powala.

Te trzy klipy zajmowały 400mb, ale kompresja to kompresja (WMM, zależało mi na małym rozmiarze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko!

czym ty to kręciłeś?

nic prawie nie widać tzn widać ale tylko jakieś mazy!

Powiem ci tyle, że film był prawie doskonałej jakości (tylko gradienty złe) przed przejściem przez WMM. Teraz w rozdziałce 320*240 wygląda jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejno, wygląd samego interfejsu jest brzydki, tak jak w menu tak jak i w samej grze. Może prostota też jest zaletą, ale za prosty na pewno nie jest ciekawy. Można krawędzie pozaokrąglać, możesz nawet użyć masek z kanałem alpha by grafika była bardziej "wektorowa". Jak już zmiany grafiki menu to i zmiana całej reszty, tak aby klimatycznie ładnie to do siebie pasowało.

Nie mówię, że całość jest zła. Jednak jak się patrzy np. na taką wodę to od razu widać, że grafika nie była jednakowo ważna w grze jak i jej kod. =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...